Jump to content
GIGN Forum

Worm! Sataisi War3!


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Karoche man ari ta ficha stav uz 1 un es negriub likt uz 0, jo tad bushu vienigais losis, kas neredz moles, bet man pasham reali gribas pamoljot un nopirkt hamaleonu tas butu nereali jautri ! :D

Takshto davai salabo, lai nevar redzet moles

++ domaju, ka butu jautri uzlikt kadu 10 - 15% ff ar tadu pashu damage atpakalj vai tikai tev, ja shauj par savejiem. Tad MOLES vispar ownotu visus!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Un ka tad tu delj mole uzkjrei tos chiterus? Ari es redzu molistus, kaut gan man prosta stav tas parametrs1.

Krutak bija, kad mani shodien miedzinjsh uz 5min izbanoja tapec, ka savadak nevareja izbanot XD chiteri, bet tam chalim bija LABI chiti! Ar visu helmu vins man ielika hedshotu un es vinjam neko izdarit nevareju ar savam granatam/zibenjiem/whatever! :D

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Nu kā tas save xp nekam neder. Pec menesha pusserveris skraidis ar 10lvliem , naks jauni speletaji un viniem menesis jakacha lvl 10 .. Ja tev ir 0 lvl un tev preti ir chalis ar lvl 4 vinju tu vairs nevari noshaut , tikai uz kaut kadu halavu.

Link to comment
Share on other sites

Krutak bija, kad mani shodien miedzinjsh uz 5min izbanoja tapec, ka savadak nevareja izbanot XD chiteri, bet tam chalim bija LABI chiti! Ar visu helmu vins man ielika hedshotu un es vinjam neko izdarit nevareju ar savam granatam/zibenjiem/whatever! :D

Beefs

elementari, chalim rezis nekads, bet piedzimstot vinju baze jau temee galvaa(nuubi parasti pat nezin, kas ir cfg(atties uz minmodel) :D), okej ieeju spec, nu ja, velk pa sienam, bet nevienu nosaut nevar, jo bez aima jau war3 levelotos chaljus ir 10x grutak nosaut ar visu wh :D

Link to comment
Share on other sites

Vispār sākt no 0lvl ir diezgan viegli. Es jau vakar un šodien (pa 2dienām) dabuju cryptlordam un hunteram 6lvl. Bez nekādām problēmām. Vai nu gaidi kad ir kāda mazāka mape (vakaros parasti uzmet ice/pool) vai lēnām kačā. Levels nenosaka tavu skillu, 10lvl arī var mierīgi nošaut.

Link to comment
Share on other sites

Pēc defulta var uzlikt savexp uz nika/IP/ID lielākoties arī liek uz nika, bet šeit es silti iesaku likt pluginu, ka esot serverī nevar mainīt niku, jo war3ft serveros šī ir globāla problēma, ka, ja EXP saglabā uz nika, tad ir ļoti viegli kādam nozagt EXP. Es gan neesmu personīgi spēlējis GIGN war3ft tāpēc manis rakstītais ir tīri teorētiski no pieredzes...

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

:D), okej ieeju spec, nu ja, velk pa sienam, bet nevienu nosaut nevar, jo bez aima jau war3 levelotos chaljus ir 10x grutak nosaut ar visu wh :D

Nu tu skaties Epix. Es nokachajo CS no WSO vai kaut ka tamlidziga un tam jau ieksha staveja tas parametrs uzlikts uz 1. Visu laiku brinijos, kapec visu laiku teri ir ar brilem un citu nav - ha, izradas, ka man stav tas uber parametrs un tapec visi izskatas vienadi! :D

Es tochna labprat slegtu ara to fichu, jo man labak patik krasaini cilvecinji. Ta vispar butu godigak. Ari HUMAN pie athkjirigiem cilvecinjiem mainas tas, cik labi vinsh var kaut kur paslepties.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

nu čali,nepārsteidzies,undeds + tie itemi nav nekas,ja stu būtu elfs + mask of death un helms,tad jau tu varētu te kko pirst,ka ne1 Tevi nekad nenošautu. :D

btw par tiem minmodels,tur ir speciaals plugins laikam,kad automātiski ieejot serverī tev uzliekas cl_minmodels 0 . :)

un par xp zagšanu,ēēēm,nu ,ja arī tajā lietā nav kāds plugins ielikts,tad domāju,ka neregotiem nikiem gan var nozagt xp...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...