Jump to content
GIGN Forum

Steam Accounti


^V^
 Share

Recommended Posts

Taa kaa shii sadalja ir paredzeeta spamam tad arii iespamoshu! Varu paardot steam accountus(CS 1.6, CS:CZ) cena no 4.5Ls liidz 6Ls tas atkariibaa no daudzuma un speejaam kauleeties. Nu apmeeram ja tev vajag piecus accountus klanam tad vari meegjinaat arii pa 4.5 dabuut. Vienu accountu pa 6Ls. Kontakteejaties ar maniim pa email [email protected].

Andris

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

smiliez.de_2551.gif

Nu parasti jau taa uzreiz ar mob. tel. un darba eepastu publiskaas vietaas neliek(negribu lai man kautkaads spama bots ievelk manu iisto epastu), ja buus dariijums sazvaniisimies samailosimies. Nekur jau es nesleepjos.

Link to comment
Share on other sites

pirkt stiim acountus no rokas ir tas pats kas pirkt kreditkarshu numurus... tik vienu dienu tavs jaunizceptais konts buus tuksh un bonusaa vel kaads krediitu buus panjeemis biggrin.gif

Ta nav tik traki, man jau ir nevis steam accounti regjistreeti, bet CD-Key. Potenciaalais pirceejs pieregjistreejas steam, un tad es, vai mees pieregjistreejam sho CD-Key uz vinja steam accounta. Nekaadas vinja steam paroles jau es nezinaashu. Un viss shii CD atsleega ir nederiiga, bet steam accountam paraadaas shiis speeles.

Link to comment
Share on other sites

eu dzheku, a tu wow atsleegu vari dabuut? to es toch labpraat iepiktu. bet NE GUEST

Domaaju, ka dabuut vareetu, bet neesmu kraameejies ar taam WoW lietaam, tapeec varbuut labaak skaties www.ebay.com peec WoW atsleegaam. Ja tev nav CC tad vari vieniigi ar mani meegjinaat sarunaat lai es samaksaaju caur paypal un tu man cash atdod. skaties http://search.ebay.com/warcraft-key_W0QQso...QfsopZ1QQfsooZ1

Link to comment
Share on other sites

Ja gribi eiropas keju nu tad ej uz ebay.co.uk , ebay.de uttt..... Ja negribi lai tevi ebay'aa apchakaree skaties uz atsauksmeem(feedback). Ja vinjam tipa zem 97% ej pie naakamaa tirgonja. Izlasi ljoti uzmaniigi kas tiekk piedaavaats, sakontaktee ar paardeveeju un viss buus kulee. Es tajaa WoW galiigi neko nejeedzu tapeec negribu pasham neapjaushot kaadu apchakareet wink.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

kaa shii sadalja ir paredzeeta spamam tad arii iespamoshu! Varu paardot steam accountus(CS 1.6, CS:CZ) cena no 4.5Ls liidz 6Ls tas atkariibaa no daudzuma un speejaam kauleeties.

jaunu steam disku ar key var nopirkt pa 3.5ls, itkaa bija pa 3ls bet to es nez kur var nopirkt

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...