Jump to content
GIGN Forum

Par Gariku


SuperRembo
 Share

Vai jums patiik ka Gariks paliidz?  

31 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

gariks saks justies ka worms biggrin.gif

Es neuzturu nevienu serveri, pietam tādu kurā spēlē var teikt puse Latvijas CS spēlētāju. Kā arī es nēsu sataisījis tādu saitu kā šo, kuru dienā apmeklē ap 1000 cilvēku(moš i vairāk) . Sakarā ar to palīdzēšanu, es mierinu sevi, ka es arī agrāk biju noobs, kas nezināja kas tāds ir windows explorers a par tādiem CS'iem man i sapņos nerādījās. PC man ir moš kādi 4 gadi (pirmie 2 tika pavadīti spēlēm) un i-nets man kādus 2 gadus.

Pirmās zināšanas es krājos no _FireStorm_ cool2.gif Tā ka, ja kādi jautājumi, tad griezieties pie viņa naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Gariks vienkaarshi ir normaals cilveeks, jo citiem kad paprasa kauko (nejau visiem) vinji ir taadi aaksti,kam ir tik gruuti paliidzeet, vinji labaak nosmejas par kaadu, kas nezin kauko nekaa normaali paskaidro u.t.t. sad.gif

Edited by DrugDealer
Link to comment
Share on other sites

Gariks vienkaarshi ir normaals cilveeks, jo citiem kad paprasa kauko (nejau visiem) vinji ir taadi aaksti,kam ir tik gruuti paliidzeet, vinji labaak nosmejas par kaadu, kas nezin kauko nekaa normaali paskaidro u.t.t. sad.gif

Taapeec, ka citiem ir zb 18 reizes katram otrajam garaamgaajeejam staastiit kaa uztaisiit savu serveri, un kaapeec es rankaa paraados kaa vieniigais, kas ir speleejis utt. Neesi slinks, pameklee pats. Gan jau Garikam arii pieriebsies shitas viss. Ja nee, tad respect.

Link to comment
Share on other sites

Gariks vienkaarshi ir normaals cilveeks, jo citiem kad paprasa kauko (nejau visiem) vinji ir taadi aaksti,kam ir tik gruuti paliidzeet, vinji labaak nosmejas par kaadu, kas nezin kauko nekaa normaali paskaidro u.t.t.

Es pēkšņi sajutos, nevis kā āksts (jo tie nav visi), bet kā nenormāls točna...

Pilnīgi tāds kā nenormāluma vilnis man pār muguru pārskrēja...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...