Jump to content
GIGN Forum

Man Nepieciešama Zīmētāju Palīdzība


macho
 Share

Recommended Posts

Redziet, lieta tāda, ka briedim ir āda. Un es nemāku zīmēt. Šodien sēdēju darbiņā un man radās iedvesma uzzīmēt. Es uzzīmēju divus zīmējumus. Es viņus nerādīšu. Nu labi, parādīšu no otrā daļu. Man tīri labi patika. Tas ir suns uz lidojoša skrituļdēļa. Es laikam viņu ielikšu signaturē. es tagad domāju vai tur vajag vai nevajag propelleru. eeenivei, ne par to ir runa.

Es gribu redzēt kādu foršu zīmējumu. Teiksim ja es mācētu zīmēt, tad es noteikti uzzīmētu kā milzīgs robots cīnās ar dinozauru, vai teiksim kā lezbiete (to var pateikt pēc uzvilktā strapona) ar motorzāģi skrien kāmītim pakaļ pa dzīvokli (sazāģētas vairākas gleznas, dīvāns un mēbeles). Nu un daudzas citas lietas.

Vobšem, uzzīmējiet kaut ko. Principā vienalga ko. It īpaši, ja jūs mākat zīmēt. Vēlams peintā. Ja nemākat zīmēt, tad vēlams nezīmēt, it īpaši foruma jaunos talantus, kaut kādus liztikz, kuri šeit atrodas ar maldīgu iespaidu, ka kādu viņi interesē un ka viņu joki ir smieklīgi.

Link to comment
Share on other sites

skam, nevajag mēģināt izbraukt uz ķipa smieklīgu dialogu, ja nemāki zīmēt. teiksim lil nigga acīmredzami nemāk, bet viņam ir baigi krutais zīmējums :)

paldies visiem. n00ke, tev smuks mākonītis.

ja kādam varbūt ir kādi saglabājušies darbi uz datora un nav īpaši nekur rādīti, tad tos arī drīkst šeit izlikt.

Link to comment
Share on other sites

Ok, meiģināšu ar roku un paint zīmuli kautko uzzīmēt velāk, jo ir redzams, ka esu izmantojis tikai apļus un kubus. ;)

Luuk, mans 6minūšu masterpeac degwq45frxlwunenskf.jpg

Kādreiz zīmēju smukāk paintā XD

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

Ievērtējiet :D

Žēl, ka no šī topika nav saglabājušies mani mākslas darbi, kuri arī nav vairs pc http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=11130&hl=

Bet šā iemesla dēļ, es uzcepu jaunu bildi ar to pašu metodi=paint+unfreeze proga.

Varu pateikt, ka kopā tur ir tieši 50 uz paint zīmētas bildes :)

Atļaujiet attēlam vispirms ielādēties (5,5mb).

TE

http://bildites.lv/images/rg86x020jhntfdffj6py.gif

vispār nezinu, ko par šo domājat, bet vecie man atmiņā stāv daudz, daudz labāki, krāšņāki. ehh :D

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...