Jump to content
GIGN Forum

Gign Balle


macho
 Share

Recommended Posts

kaut gan es pa tiešām ļoti, vēlētos dzirdēt visas lietas, ko esat sakrājuši sasitībā ar mani, es tomēr nespēšu piedalīties šinī pasākumā, jo 20-21.augustu es pavadu dzimšanasdienas roadtripā ar kadiem 14 cilvēkiem uz Nidu ( palanga- lietuva ) ... moška pārceļam uz septembri ?? mm ? biggrin.gif Kā reiz noskalosim mācību uzsākšanu augstskolās/magistratūras/nākamajās klasēs utt ?. aa ???

btw - vietas meklēšanā iesaku kursabiedra veidoto webu

http://www.traveler.lv/

Edited by test2
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eh man jamo4ij uz atkaazaam 20./21., nez vai jega atpirst tik 19 un 20 no rita mo4it prom! Ka tur vispar ar transportu, parasti mirstigie bez mashinam var tur kautka nokljuut? Nu es zinu kur tas ir, bet cik manliekas tad isti tur sabiedriskais nekads neiet sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Tātad (jā teikt tātad ir forši) ko es ar šo gribu pateikt. To, ka tie kas vēlas liek aiz auss ka 19-21 augustā kaut kas notiks. Sīkāka informācija par VISU, būs vēlāk (vēlākais pēc nedēļas).

Vai GIGN aprindaas mazaak pazistami cilveeki arii var braukt, kaa piemeeram ES?

Link to comment
Share on other sites

braukt var jebkursh

jebkursh diemzheel nee, tikai tie kas sheit tusee un ir normaali, nevais kkaadi pid0ri kam sakaapis galvaa un kuri atbraukushi iereekt par barinju cs fanaatu, kuri tuseejaas... nu juus saprataat dry.gif

Link to comment
Share on other sites

jebkursh diemzheel nee, tikai tie kas sheit tusee un ir normaali, nevais kkaadi pid0ri kam sakaapis galvaa un kuri atbraukushi iereekt par barinju cs fanaatu, kuri tuseejaas... nu juus saprataat 
es taads neesmu, bet parasti iereekt maaku par sevi cs fanaatu laugh.gif
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...