Jump to content
GIGN Forum

Nav Blogu, Nav Prieka


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Palasot šo topiku sapratu, ka autoram ir psiholoģiska rakstura trauma(s).

Izskatās, ka viņam nav īsti, kur izteikties - domāju, ka šajā gadijumā vainīga ir ģimene.

Lasot tekstu man patika kā viņš stāsta mazsvarīgas lietas - Par to, ka viņš dzēris, par to ,ka ar citiem

klaviatūras brāļiem atpūties un pieraksta, kad par to viņs nemaz nevēlējās runāt. Kur loģika?

Man ļoti patika 2. punkts kurā viņš teica, ka ir pieaudzis - Pēc visa rakstītā neizskatās.

Varbūt, viņam ir tieksme sevi pazemot rakstot degradēti forumā.

Par autoritāti vispār bija jāsmejas, kā var būt tāda domāšana? Ne visi cilvēki pakļaujas un dara lietas saskaņoti ar augstākstāvošajiem.

Un kāpēc piesārņot forumu ar nevajadzīgām tēmām?

Varbūt, drīz liksi arī spēļu mājaslapā pamācības kā taisīt remontu?

Būs mehānikas un dzeršanas tēmas?

Ir daudz mājaslapas, ja gribi kautkur parunāt ar sev līdzīgajiem, tad ej un meklē, nevis traucē šeit normāli atrasties cilvēkiem.

Nu #wL.Media draugi, varāt nākt un apvainot mani, apgriežot manus rakstītos teikumus.

Tikai no sākuma padomājat, kur man nav taisnība.

Jēga dēļ viena maza muļķa sadalīties šeit grupās? Tādiem jau sen laiks ir pamest forumu.

Ar cieņu,

uN-Natural.

Edited by uN-Natural.
Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka viņam nav īsti, kur izteikties - domāju, ka šajā gadijumā vainīga ir ģimene.

Lasot tekstu man patika kā viņš stāsta mazsvarīgas lietas - Par to, ka viņš dzēris, par to ,ka ar citiem

klaviatūras brāļiem atpūties un pieraksta, kad par to viņs nemaz nevēlējās runāt. Kur loģika?

Man ļoti patika 2. punkts kurā viņš teica, ka ir pieaudzis - Pēc visa rakstītā neizskatās.

Varbūt, viņam ir tieksme sevi pazemot rakstot degradēti forumā.

Par autoritāti vispār bija jāsmejas, kā var būt tāda domāšana? Ne visi cilvēki pakļaujas un dara lietas saskaņoti ar augstākstāvošajiem.

Un kāpēc piesārņot forumu ar nevajadzīgām tēmām?

Varbūt, drīz liksi arī spēļu mājaslapā pamācības kā taisīt remontu?

Būs mehānikas un dzeršanas tēmas?

Ir daudz mājaslapas, ja gribi kautkur parunāt ar sev līdzīgajiem, tad ej un meklē, nevis traucē šeit normāli atrasties cilvēkiem.

Nu #wL.Media draugi, varāt nākt un apvainot mani, apgriežot manus rakstītos teikumus.

Tikai no sākuma padomājat, kur man nav taisnība.

Jēga dēļ viena maza muļķa sadalīties šeit grupās? Tādiem jau sen laiks ir pamest forumu.

Ar cieņu,

uN-Natural.

Liekas vissakarīgākais posts šinī visā mēslu čupā, bet ir viens bet. Jā es arī kad sāku šeit postot tad bija cits konts ja nemaldos, kuru pw papisu jau sen un jā, es arī sāku rakstīt sākumā glīti, nespamoju..beigās arī pierakstīju ar cieņu..bet tad viss šis apnika, ja dzīvē esmu kulturāls, kas neizmanto lamu vārdus vai pretīgus izteicienu, un nedara muļķības, tad te es savu raksturu gribēju apgriezt kājām gaisā, un uztaisīt reālu muļķi, dauni, stulbi..saucat kā gribat..jā biju sīkāks man patika viss šis, kā manos zelta topikos mani nodirsa par samākslotu saturu, bet tagad pēdējā laikā man reāli sāka apnikt un centos veidot sakarīgus topikus, bet visi dirsēji viņus pat nelasot, nodirsa..un tagad es atkal nezinu ko, lai darīt lietas labā veidoju kaut kādus sūdus.

Jūs paši man saka, lai veidoju sakarīgus topikus, bet jūs viņus nodiršat nelasot, neiet runa par šo topiku..

GL.

Link to comment
Share on other sites

Atrodi dzīvi bez GIGN'a (izdzēs savu profilu) Tā būs vieglāk.

Tu vari censties uztaisīt normālu topiku, bet pagaidām tev tas vienkārši nav pa spēkam.

Pats esi sevi padarījis citu acīs par muļķi. Tāds ir tavs tēls. Cilvēki to neaizmirsīs pēc nedēlām, mēnešiem...

Link to comment
Share on other sites

Pilnībā ar visām četrām piekrītu amnijam, kaut vai neesmu te tik ilgi kā viņš(laikam). Tavs IQ nav izmērāms wl.

BTW wl, tu varbūt gignu pacel kaut kur savās acīs, bet manējās tu to gremdē, jaunpienācēji ieraugot tevi var rast nepareizu iespaidu par gignu un beidz lūdzu dubultpostot, tam ir domāts EDIT.

Vēlviens edit, tas ka tevi ir redzējuši bildēs, tas tikai maina to, ka tevi uz ielas var izsmiet....Nevis tu tur mega slavens.

Edited by bullet
Link to comment
Share on other sites

Manliekas, ka tikai jūs ar saviem debīlajiem komentāriem piediršat. Džeks uztaisa normālu topiku jūs sākat te lamāties un dirsties, ka tas nav labi, tā darīt nedrīkst, ej čali mainies uz labu pusi, ej izej laukā.

Vai tad ar to nodiršanu un vispār kā tādu diršanu jūs paši negremdējat GIGN? Pietiktu ar to ka kāds no moderātoriem piemēram cash^, kurš šeit raksta mierīgi aizklapētu topiku, bet kāpēč tas netiek darīts?

Link to comment
Share on other sites

Kad es aiztaisu topikus visiem slikti, kad netaisu atkal slikti. Tad izspamojieties vienreiz līdz vēmienam, lai būtu miers.

P.S. wl es pirms laiciņa biju atvaļinājis uz mēnesi. Kādam tas nepatika. Tu vēl joprojām domā, ka vajadzēja ņemt nost? :)

Link to comment
Share on other sites

Āprāts ,ja godīgi šito sviestu palasīt ir interesanti,pēc garas darba dienas ,atnākot mājās varu kārtīgi izviegties. Nu perfecto! ko lai vēl saka.

Par tiem gotgame čaļiem. :D:D NU JĀAAA... :DD ko lai saka... :D Ar viņiem sadzert... :D tā tik turi,un[laikam iesi 9ajā,cik noprotu],un,cik noprotu,Tev gribas labākas sekmes,tad SADZEROT ar gotgame čāliem,un vispār DZEROT,it īpaši TEV,nekas labs tur nesanāks... :DD

Link to comment
Share on other sites

moš jāuztaisa wl.media savs pinned topiks, kurš šis var rakstīt savus garu darbus, tādu pašu, kā bija superrembo, bet, nē superrembo rullēja vairāk :)

un tie, kas muld, ka gign ar šito diršanu zaudē līmeni, tad vismaz manās acīs gign vienmēr ir izcēlies ar diezgan pamatīgu citu cilvēku nodiršanu, kaut vai jāatzīst, ka tas parasti tika darīts pamatīgi iejūtīgāk un smieklīgāk.

Link to comment
Share on other sites

Oukej, neesmu vietējais, bet šis viss sāk atgādināt kādu , nu jau mūžībā aizgājušu, pavāru klubu. Respektīvi, piekrītu r&r.

Atpakaļ pie konkrētās tēmas(paturat prātā , ka es te esmu jauniņais , šī personāža "vēsturi" nezinu)-ko tu īsti vēlējies panākt? Lai tevi pēkšņi sāk respektēt (to es noprotu pēc pirmās rindkopas)?

1.Ar tekstu "es dzeru=>es esmu pieaudzis" tu to nepanāksi ;) (iesaku kādu brīdi šeit neko nerakstīt , lai cilvēki aizmirst tevi un sākt visu no "tīras lapas").

2. Kāpēc tu tik ļoti centies pievērst visu uzmanību? Vai skolā/mājās tevi neviens neievēro, klasē vienīgās sarunas ar tevi ir "vai vari aizdot pildspalvu" u.t.t., tāpēc tu centies iegūt vismaz kādu atpazīstamību šeit? Nespēju saprast , kā var gūt kaut kādu apmierinājumu no tā, ka tevi "pazīst"( šajā gadījumā noteikti ne pēc labiem darbiem) kādā interneta vietnē. Es neuzskatu, ka šis topiks tevi ir padarījis par labāku cilvēku vai paaugstinājis tavu stāvokli sabiedrībā. Ej palīdzi draugiem, klasesbiedriem - lūk ar to ir vērts pievērst uzmanību.

Kopsavilkumā- te tu nevienam nerūpi, nevienam nerūp ,ko tu dari brīvajā laikā , ka tu ar kreiso kāju vari pakasīt labo ausi vai apmest divkāršu salto. Ej dzīvo īsto dzīvi ,nevis centies izpatikt cilvēkiem , kurus tu pat neredzi. ( Ar vārdu izpatikt es domāju - sasmīdināt cilvēkus ar savu "mazā idiota" tēlu, kurš , starp citu tagad ir visai populārs, tikai lielākoties starp meitenēm ;) ).

ps

(man vienīgajam liekas, ka teksts sanāca neloģisks? )

Link to comment
Share on other sites

blood, man pietika izlasīt pirmo lapu šajā topikā, lai saprastu, ka šis topiks sūkās.

media, kāpēc tu kādam visu laiku centies kaut ko pierādīt? vēlies pacelt pašnovērtējumu vai pagarināt peni?

redzi, mums nevienam šeit neinteresē cik daudz tu vari izdzert un ar ko nodarbojies. es saprotu, ka tu centies būt foršs, bet ne jau 15 gados nodzerot jēgu kļūst foršs. tici man, dzīvē ir daudz kas interesantāks par dzeršanu. redzi, es esmu foršs, jo es šauju cūkas un visiem tāpēc no manis ir bail, bet tas nenozīmē, ka arī tu šaujot cūkas būsi foršs. tu būsi vienkārši mazs pimpītis, kas mēģina man līst dibenā, cenšoties līdzināties man. tev vajag atrast pašam kādu unikālu veidu kā būt foršam, piemēram, turpini apvienot Obamas bildes ar savām. tas bija forši, visiem patika, visi bija stāvā sajūsmā.

Link to comment
Share on other sites

:o

ja samurajam butu bise roka, man no vina butu mazak bailes, neka no, piemeram, media's ar bisi. samurajs vismaz mak ar to rikoties :)

par temu - media, tu esi idiots. man tik tiesam nav ne jausmas, ko tu centies panakt turpinot taisit savus superigos topikus saja foruma, bet pat tev ir jabut skaidram, ka, lai kads nemtu kaut vardu, ko tu seit pasaki vera, tev ir janem ~2 gadu taimauts un tad jasak rakstit no jauna

peace

Link to comment
Share on other sites

media, kāpēc tu kādam visu laiku centies kaut ko pierādīt? vēlies pacelt pašnovērtējumu vai pagarināt peni?

redzi, mums nevienam šeit neinteresē cik daudz tu vari izdzert un ar ko nodarbojies. es saprotu, ka tu centies būt foršs, bet ne jau 15 gados nodzerot jēgu kļūst foršs. tici man, dzīvē ir daudz kas interesantāks par dzeršanu. redzi, es esmu foršs, jo es šauju cūkas un visiem tāpēc no manis ir bail, bet tas nenozīmē, ka arī tu šaujot cūkas būsi foršs. tu būsi vienkārši mazs pimpītis, kas mēģina man līst dibenā, cenšoties līdzināties man. tev vajag atrast pašam kādu unikālu veidu kā būt foršam, piemēram, turpini apvienot Obamas bildes ar savām. tas bija forši, visiem patika, visi bija stāvā sajūsmā.

A pa GM visiem pofig, ka vinjs katru dienu atskaitās cik alus vai vel ko grādīgu izdzēris, so šeit ir tikai un vienīga ,pēc manām domām, parasta cilvēka nodiršana, kurš nupat sācis iepazīt dzīvi...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...