Jump to content
GIGN Forum

Smadzenju Skaloshana


meniks
 Share

Recommended Posts

lol...pirmie 3 sakrita ,tikai peedeejais par kraasu un tuuli nebija pareizs

ticiet va nee bet vinjam vienmer bus taisniiba (me zin kape? )
Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

meniks par 1.shitu runaajot ljoti vienkaarshi.

Visiem iespeejamajiem variantiem vienkaarshi ir vienaada ziime, un to arii vislaik paraada dry.gif

A par otro runajot 1.bija pareizs 2.galigii garaam, un par tresho es domaaju ka tur buus zalja egle, un es iedomaajos zalju aamuru, bet izraadiijaas bija sarkans aamurs, ko es galiigi negaidiiju wink.gif

Edited by flashback
Link to comment
Share on other sites

meniks par 1.shitu runaajot ljoti vienkaarshi.

Visiem iespeejamajiem variantiem vienkaarshi ir vienaada ziime, un to arii vislaik paraada dry.gif

bet paareejie ? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

es iedomajos 7 un bij ar, test 2 nebij man kraasas iistaas un 3. es ar hammeru iedomajos. bet tie pedejie 2 manupratu uz musu psihi ta neiedarbojass, jo mees es latvieshi nevis anglji, un prata tulkojot tur mainas k-ka doma

vbuyer, tu toch rekjinat nemaki smile.gif

Link to comment
Share on other sites

lol tu laikam neesi skolaa gaajis un nemaki rekinaat laugh.gif

blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

Cilvēki VIENMĒR pirmo iedomājas 7. Tā es vienreiz vienam klasesbiedram iestāstīju, ka esmu gaišreģis. Jā, viņš arī iedomājās pirmo skaitli 7. Šoreiz es arī iedomājos pirmo skaitli 7, bet tad ātri iedomājos 6, jo zināju, ka 7 iedomāties uzreiz ir mainstream, un es to sūda testu apmānīju. Otrs ar to burkānu arī prikols, tas vienkārši ir pirmais, ko cilvēki iedomājas. Vienkārši izpētīti prāta refleksi...nothing special.

Link to comment
Share on other sites

Šoreiz es arī iedomājos pirmo skaitli 7, bet tad ātri iedomājos 6, jo zināju, ka 7 iedomāties uzreiz ir mainstream, un es to sūda testu apmānīju.

Nu tur jau tas prikols, ka jaapasaka PIRMAIS skaitlis, kas tev ieshaujas praataa, kad man bija praataa ienaacis 7 kaa pirmais, tad es arii sapratu, ka noteikti buus 7, bet mainiit nedriixteeja, jo jaapasaka bija PIRMAIS skaitlis, kas ienaaca praataa.

Link to comment
Share on other sites

meniks tam tavam pirmajam prikolam ne vienmeer ir taisniiba 18.gif) man vismaz uz katru 2. kljuudaas laugh.gif

un pie naakamiem testiem vieniigi burkaans sakrita smile.gif

Edited by HHH
Link to comment
Share on other sites

Bro - lempis tāds - tev tik iedo kadu testu, tā uzreiz lauzt un saplēst - un ko tagad citi darīs ar sačakarētu testu???!!!??

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...