Jump to content
GIGN Forum

Admin Pravas


Recommended Posts

Hi!

Gribetu foruma tadas tiesibas, lai var IZDZEST topiku un unlokot topiku.

Un cs veletos tiesibas ban, slap, cancel vote un vel ta, lai var nobanot uz 1 minuti, bet velak pagarinat bana terminu vel ilgak.!

Un mani rekomende good man un deadly ari teica, ka rekomendes un vel jimbuga un eziics, bet tiem laikam vairs nav admin!

BEefs

Link to comment
Share on other sites

nu par serveri - neitrals esmu, jo pedeja laika ieskrienu tikai zem citiem nikiem , un uz iisu mirkli, nezinu cik un ka tu tur daries.

webaa - pilnigi un absoluti esmu parliecinats, ka tur cilveku pietiek.. nedomaju ka notiek kautkas traks, ja moderi apskatas visu shitu ar 15 nokavi pec topika izveides...

un... nu nezinu..

man liekas ka moderu ir pietiekami, es katru nakti liidz 01:00 vismaz esmu, katru riitu brokastojot, pusdienlaika ap 15:00, pec darba ap 19:00 un tagad ik pa briidim.. un domaju ka lidzigi ir ar visiem moderiem ( aktivajiem) , neredzu vecit vajadzibu

Link to comment
Share on other sites

Beef es tev tak teicu prasi imunitati ja neee dabuusi ANTI...Kam tev cancel vote? :D kam tev ban? :D okej slap un gag ,kick un imunitaate atbalstu :D Parejo ANTI :)

Nezinu cik tev stundas bet spelee vinsh daudz un dikti....

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Diezgan biezi ieeju serveri un tur tadi citaki ir ar recoil. Gribas izbanot. Un tad vel ir tie viltigie chiteri, tapec es gribu tadu fichu, ka es vinu izbanoju uz minuti. Pec tam apskatos demo, un ja tiesham ir chiti, tad palielinu banu uz permanent.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

biif, tava domashana ir citadaka.. saproti, ja tev topiks liekas interesants , nevienmer visiem liekas interesanti.

.. tieshi tapec anti uz webu, ka buus bardaks jo topikam pienak viens tizls mirklis un HOPC, ciet

Link to comment
Share on other sites

izteikšos par xb bīfam, tātad es viņam uzticētu xb, JO pēdējā laikā ir sanācis bieži kopā spēlēt un viss ko viņš reportējis adminčatā tiešām izrādijies patiess, čalis tiešām ar čītiem maucis, protams 100% nevaru apgalvot, ka viņš nekļūdīsies, bet var paskatīties kā viņam veiksies, par visu pārējo man nav ko teikt.

Link to comment
Share on other sites

Parādi man vienu atvēršanas vērtu topiku.

Nekā personīga, vienkārši man interesē, ko tu taisies vērt vaļā.

Kā viens no aktīvākajiem (ja ne pats aktīvākais) moders uzskatu, ka pagaidām mūs pietiek :)

Link to comment
Share on other sites

Parādi man vienu atvēršanas vērtu topiku.

Nekā personīga, vienkārši man interesē, ko tu taisies vērt vaļā.

tava vienīgā pretīgā rīcība bija pārvietot wl.medijas topiku no tiesību sadaļās un spamu. Tas tiešām bija galīgs lamee..(tikai lūdzu neatbildi uz šo postu )

Kas attiecas par beefu, tad domāju.. droši var dot, godīgi, tad brīnos kapēc viņš tik ilgi sēdējis bez tiesībām.

Link to comment
Share on other sites

Nu kaut vai sitais topiks -

http://www.gign.lv/forum/index.php?showtop...30&start=30

tur vel daudz ko vareja piedirs un pardi stundas tik daudz replay 0 znacit populars, bet.. panem un aiztaisa ciet. Kada jega no slegta topika? Tas ir pustosh suuds! Tad labak izdzest!

Beefs

edit:

man vairak karojas foruma admin, jo esosie "aktivie" admini, manuprat, ir parak neiecietigi. Reizem ari aizver labus topikus no kuriem var liela diskusija izversties.

un par serveri - tur vienkarsi speeljot reizem gribas nobanot citeri vai paskubinat kadu spelet vai vienkarsi iekustinat speli.

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Viss ko es šajā sakarā vēlos norādīt: nevajag steigties ar topiku aizvēršanu. Pašam gan nav nācies iečekot kādu atvēršanas vērtu topiku (beef - tas nebija īpaši labs piemērs :) ), I'm just reminding.

Link to comment
Share on other sites

Pilnībā piekrītu tam, ka tēmas bieži tiek nepamatoti aizvērtas. Pēdējās nedēļas laikā vien ir kādas 4-5 reizes nācies kādu topiku atvērt, taču, atklāti sakot, iemesls tam visbiežāk kā reiz ir lielais moderatoru skaits - vienam liekas, ka tēmu vajag slēgt, citam šķiet, ka tēma slēgta nepamatoti utt.

Link to comment
Share on other sites

Kas ir ar to bana norausanu? Es tacu tevi nebanotu! :) Banotu tikai tad, ja butu pats paskatijies un redzejis ka tirs wh vai norecoil/aim.

un foruma tiesam noderetu iespeja izdzest dumjus topikus (sodien linda l. ar edd simpatijam, bet kapec vins ir closed? Katrajas tur un visus besi, bet neviens nevar pat iespamot to, ka besii.. :( ) Es to topiku izdzestu un lindai pm, ka sita nedriskt.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Es loti atvainojos ka te rakstu, kaut ari es to nedrikstu un loti labi atpzinos, bet beef [pretenzijas pret tevi nau], bet kada velna pec tev ir kautkadi topicki jadzes ara? Lai vini pust, un ja kadreiz gribas ko palasit, tad vismaz ir ko. Neka katrs nevajadzigs topiks butu izdzest, foruma nebutu ko darit.

Protams, tadi topiki kas apdraud gign, sakara ar soda naudam utt, tie protams ir jadzes, bet anyway atbalstu beefu uz visu ko vinsh prasa [iznemot izdzest topikus], jo dzekam vecums ir atbilstos ( nau nekads mazais puika) un sudus realus nekadus vins netaisitu.

Loti atvainojos ka nau garumzimes.

Link to comment
Share on other sites

beef, pats zini, ka par adminu būt ir bīstami. tu jau zini, kas notika ar to vienu gign adminu, atnāca samurajs, nocirta viņam galvu un ieņēma viņa vietu. :unsure:

es tavā vietā labāk neriskētu!

Link to comment
Share on other sites

0xDEAD BEEF, tu bez xb varētu mierīgi iztikt, un neteikšu, ka tev ir tas labākais talants atpazīt čīterus, kā arī neesmu redzējis, ka tu būtu kaut reizi noreportējis čīterus.

Kaut reizi ieej šinī topikā http://www.gign.lv/forum/index.php?showtopic=9480 un parādi savu prasmi atpazīt wh, vai citas palīg programmas.. :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...