Jump to content
GIGN Forum

Admin Pravas


Recommended Posts

Es esmu rakstijis taja topika. Un citerus es atpazistu tiri labi un negrasos banot tikai tapec, ka ir labs rezultats. Man gan bija uber doma par bana ieskilsanu uz 1nu minuti vai 0 minutem ar iespeju velak apskatities demo un pagarinat, ja ir tada iespeja, bet to uz nezinamiem speletajiem ar nereal scoore un ari tikai, ja liekas aizdomigi.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Un kam tev cancel vote, es domāju neviens nemētā votes tā, lai vajadzētu viņu kanselot, vienreiz pa 3 gadiem es esmu redzējis, ka kāds admins ir kanselojis voti, un uz kā, tad tev liks to acc, cik skatījos tev pat nebija reģistrēta nika. :)

p.s. Nedomāju, ka tu esi tik daudz nospēlējis, lai dabūtu tādas komandas un, kur nu vēl tiesības, lai varētu "Foruma izdzest topiku un unlokot topiku un apskatit visus postus" Es priekš tādām lietām redzu daudz labākus kandidātus..

p.s.s. Reģistrēta nika tev nav, tu te nemelo, tikko apskatījos..

Edited by CHILLSIDE
Link to comment
Share on other sites

1. ka noskaidroja foruma adminu nevajag

2. prieks pub adminu pietiek es daudz speleju un tur parsti ir 2-3 adminu uzreiz, ja nav ieeeju irc #lunatics kanala nu tur isti neatsaucas bet nu tavaita chat118 beztolks

3. vot csdm deretu , un tev aimu ar deretu uztrennet, citadi tu tads panikuligs speltajs : D

visapr butu norm ka uz pub jaunu adminu nepienaktu butu norm

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...