Jump to content
GIGN Forum

Dazhas Tiesiibas


Recommended Posts

Tātad: mani sauc Mārtiņš (15), dziivoju Gulbenē ( īstenībā smagā bedre smile.gif ), niks man ir meniks.

Uz šo brīdi man ir tikai slotveidīgais aparāts par ziedošanu

Vēlētos palūgt xslay (lai noslayotu ff, vai vnk smagākos pidarus, kuri citiem smagi piš mozgas, un nedara to ko vajadzētu ) un xslap (lai izkustinātu guļavas, vai vnk cilvekus ar aizdambējumiem ) un admin_aizveries komandu ( lai apklusinātu visadus pidarus, kuri izdomā palaist kadu savu mīļaako dziesmu pa mikrafonu, vai paši uzdziedāt smile.gif ka ari tādus kuri sak k-ko nepaģelu spamot vai dirsties )

Spēlēju CS pusotru gadu. Domāju, ka smadzene man strādā labi un esmu puslīdz sakariigs čoms cool2.gif. Pašlaik spēlēju tikai gignā un istenībā diezgan daudz.

Lemjiet!

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

puisis normaals gan serverii, gan forumaa...nekad nedirshaas, vismaz man ar vinju nekad nav sanaacis dirsties! un vinjsh arii ir diezgan paziistams, serevrii biezhi(saliidzinoshi).

Link to comment
Share on other sites

ble, ko to ziedoshanu var vislaik piemineet... Juus kaapeec ziedojaat? Lai dabuutu tiesiibas? Domaajaat, ka ar tiesiibaam jums paaugsies par paaris centimetriem? Well... Guess again. Garaaks jums nepaliks.

iesaku jums visiem ziedotaajiem vislaik nepiemineet to ziedoshanas shitu:

1-kaart tas par jums neko labu neliecina. Tjip, eu nu komoon, es taksh noziedoju, iedod tiesiibas, aa jaa pie reizes tsuukaa man... Tas nekam neder. Taapeec jau taa ir ziedoshana, ka cilveeki par to nesagaida neko pretii. Tas ir kaarteejais kjeksiitis, ko vari atziimeet savaa labo darnu sarakstaa, ko vareesi paraadiit sveetajam Peeterim laugh.gif

2-kaart Vai tieshaam juus ziedojaat tikai deelj tiesiibaam? Man shkjiet, ka tas tomeer bija, lai gign atdzimtu smile.gif... Priecaajaties par to, ka jums ir kur speeleet

p.s. tas nav teemeets uz meniku, bet uz visiem kopumaa

p.p.s. Cerams, ka apvainoju daudzus cilveekus, bet gan jau nee sad.gif

EDIT:

Gribeeju tik uzsveert to, ka shis ieraksts nebija "Nedodiet menikam tiesiibas", vinja tiesiibas man riktiigi vienaldziigas

Link to comment
Share on other sites

Da es nesaprotu kapeec visi posto kkaaus rec un shitus, ja skaidri zinaams ka tas taapat neko neietekmee.... huh.gif

Bet Rec no manis laugh.gif jo keks tomeer cinaas serverii par taisniibu un mieru !

Umm.. kautkas tajaa tekstaa ir ljoti pretruniigi , tikai nevaru saprast kas ? ... dry.gif

A, un par meniku , nu vopshim es tikai taa pat iespamoju ... naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

izdomaaju atdziivinaat shito savu topiku. takaa, kad prasiiju slay,slap vieniigais tads iemesls ko sapratu bija tas, ka adminu jau ir dahuja un vai pat pa daudz. noleemu neturpinaat sarunu, jo uzskatiiju ka ta tieshaam arii ir. bet cik skatos pa vidam ir dizgan daudziem cilvekiem iedotas tiesiibas, tad luugshu atkal peec slap, slaya un veel es veeleetos mirc kanaala voice smile.gif

edit; hmm 555. posts, sexiigs cipars. gandriiz kaa tribita reklaamaa biggrin.gif

Edited by meniks
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

es labprāt saņemut tiešu atbildi. ciet nav lokots, tātad "nē" arī nav pateikts. apstiprinošas atbildes uz manu lūgumu arī nav sad.gif davaj takš iedodat, paskataties tik daudzi ir par tiesību iedošanu man cool2.gif

Edited by meniks
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...