Jump to content
GIGN Forum

Kur Ir Day 5?


macho
 Share

Recommended Posts

ĻOTI mistisks. Man vispār neko negribas prognozēt, jo viss tā vienkārši esot "nopludināts" internetā. Šis arī liekas ļoti dīvaini. Tā kā nezinu, ko pat gaidīt ceturtdien.

LjoLj tas suuds ir kaadu gadu vecs....!

Link to comment
Share on other sites

Šis arī liekas ļoti dīvaini.

Tak apakšā rakstīts "Hoax by Kaanin :P!", valve par šito vai to otru feiku vēl rakstīja un teica, ka daži viņu čuvaki paši esot gandrīz noticējuši. Un tas bija ļoti sen.

Nu protams, ka jābūt šovakar, kā jau citās darbdienās.

Link to comment
Share on other sites

bet jābūt ir vēl vismaz 3!!! dienām

1) snaipera trešais vep0nz

2) meet the viģiks

3) ačīvmenti spiegam + snaiperim

nu moš kaut kā apvienos, REDZĒS REDZĒS REDZĒS!

vēl arī jābūt spiega trešais ierocis! kā arī man liekas, ka noteikti būs vēl kāda jauna karte un kaut kam jābūt skarā ar tām galvas segām - itsevišķi pēc meet the spy liekas, ka tam noteikti ir jānāk :)

Link to comment
Share on other sites

samuray, kur tu to visu izrauj?

Bet ir labs... bišk paskatījos ārzemju forumos un palasīju, ka... Atceraties? Gāja runa par to, ka sniper update 3. dienā aiz muguras bija redzams spiegs kurš tieši atmaskējās? ---> te būs bilde

Nu vo... un it kā neilgi pirms, tagad jau esoša spy update, tā bilde atkal parādījās. Tātad, domājams, ka pirmo reizi kad tā bilde parādijās bija kļūda. Ta kā es nebrīnītos, ja būtu tomēr tikai spy update, jo mūsu varonis (sniper) ir miris.

EDIT: Nē, nē, SkaM^ ... Nav apvilkts engy`am vajadzīgais kā bija spiegam...

VĒL EDIT: Atradu vēlvienu bilžu,kura arī bija it kā redzama pirms laika... Skaties, ka te viss neaiziet putrā :D

Edited by jaaniskal
Link to comment
Share on other sites

Bet ir labs... bišk paskatījos ārzemju forumos un palasīju, ka... Atceraties? Gāja runa par to, ka sniper update 3. dienā aiz muguras bija redzams spiegs kurš tieši atmaskējās? ---> te būs bilde

Nu vo... un it kā neilgi pirms, tagad jau esoša spy update, tā bilde atkal parādījās. Tātad, domājams, ka pirmo reizi kad tā bilde parādijās bija kļūda. Ta kā es nebrīnītos, ja būtu tomēr tikai spy update, jo mūsu varonis (sniper) ir miris.

EDIT: Nē, nē, SkaM^ ... Nav apvilkts engy`am vajadzīgais kā bija spiegam...

Tikai žēl, ka valve apstiprināja, ka būs dubult update :blelohs:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...