Jump to content
GIGN Forum

Prison Break


samuray
 Share

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu, prison breaks bija labaakais seriaals kaadu vispaar jebkad biju redzeejis... Visi tie LOST and shit iesuukaa.

Un un, es nesaprotu KAADA HRENA PEEC BIJA JAATAISA 3 SEZONA? Tur tak blegj nekas nenotika... Vazaajas takaa idioti pa cietumu un grib beegt... 4 sezonas viduu es atkal domaaju, ka ies cietumaa un beegs araa XD Tad es patieshaam beigtu skatiities.Lol, es nezinu kaapec bet domaaju, ka kellermans paraadisies kautkad... Tad veel 4 sezonu sapisa taa maikla mutere, blegj taa tik kko dirsh u.c. Kaa ieprieksh mineeja - hitlers. Pff, baigi suudigi sanaaca, ka maikls gatavs.. Bet man leikas, ka tas biij kaarteejais fufelis, jo - Saara nomira un atdziivojaas ( OMFG ZOMBIJS ) . Taalak kellermans nomira un atdziivojaas, grechene ariii tad mirusi, tad dziiva... So, varbuut veel sadomaas kautkad kko uzcept buutu baigi feini...

Link to comment
Share on other sites

:D

Manuprāt, nebūs sērijas ar to kā viņš tur mokas iekšā. Būs jauns, savādāks House.

Pēdējās sērijas, piecas, sešas, bija vienkārši grandiozas. Pirmais seriāls, ko skatījos otrdienā. :)

Link to comment
Share on other sites

No visiem seriāliem, kurus es esmu noskatījies, tie ir Lost, Prison Break, Heroes, SGA, SG1, Naruto es PB lieku savas listes pēdējā vietā

Vispār tu pats sparotu, ko esi uzrakstījis? No sākuma tu afigena dievini PB un jau nākamajā teikumā tu afigena nodirs PB.

1) Sāras nāve bija samāksolta;

2)nevienā epziodē tā ar''i īsti nebija parādīta kellermana nāve, tā kā tas īsti neskaitās, jo tās bija tikai baumas.

3)kur tu izrāvi, ka Grečena bija mirusi un tad parādījās dzīva?

un ja ar visu šito tu gribēji pateikt, ka Skoufilds varētu būt dzīvs tad es nezinu, vai vēl pēc 4 gadiem Radi un Draugi joprojām apciemotu viņa kapus.

Link to comment
Share on other sites

Runājot par Dr.House MD, bļe labākais seriāls kas ir jebkad uztaisīts, pirmajās sezonās nekas cieši nebija saistītas sērijas, tādeļ visas varēja neskatīties, bet pēdejās sērijās vienkārši psc, it īpaši iepriekšējā sezonā, kur pēdējā sērijā centās atcerēties autokatastrofu...

Un tik skumja bija season finale, kur viņš aiziet uz to slimnīcu, bet nu septembrī all new House episodes on FOX....

EDIT: Pokemoni HEHEHEH :DDDDDDDDD, kas ar samuraju notiek? :o Viņš kaut kāds dīvains palicis :meele:

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

Pēdējās sērijas, piecas, sešas, bija vienkārši grandiozas. Pirmais seriāls, ko skatījos otrdienā. :)

Es kaut kur lasīju, ka ja ne visa, tad vismaz puse nākamās sezonas tiks filmēta tajā "trakonamā".

Tiešam tikai septembrī? www.fox.com/house rāda ka vēl 3 dienas līdz nākamajai sērijai! :blink:

Reku līdzīgs PB esot Oz

Edited by SvaX
Link to comment
Share on other sites

Skutner (Kutner) uztaisīja pašnāvību. Pec šī notikuma Haussam sāka rādīties halucinācijas, konkrēti viņš redz Amber (Wilson mirušā draudzene). Talāk viņš vairs nevar to izturēt, nevar koncentrēties dēļ halucinācijām, secina ka tas ir vikotīns. Tad viņš detoksējās (nu, atmeta) ar Huddy palīdzību, bet izrādās ka tā bija halicunācija (arī :D), tādēļ viņu aizveda uz psiheni (psihiatrisko slimnīcu...).

PS. ienīstu vārdu halucinācijas

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...