Jump to content
GIGN Forum

Night^ Kā Sak Svētais


Set.
 Share

Recommended Posts

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

btw saakuma gribeetu redzeet kaads varonis vinsh ir.. iepseejams nesistu.. ja parunaatu, bet tagad chista norakt gribu

a man tad viens jautaajums rodaas--> a kas mainiisies, kad vinju noraksi?

zinu, ka jautaajums nedaudz ne pa teemu-vienk interese moka rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

man ap sirdi labaak paliks? atbildeeju?

btw nu nesaaam fluudot.. atrodi mirca un paajautaa...

jaa atbildeeji smile.gif

nu manas domas ir taadas-jums abiem vajag atslaabt... nav ko dirsties... viens otru liekat mieraa un viss buus ok thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

kamoon, night, tu uzvedies kaa totaals urla. mirc. tu saki, ka esi zem alko. - vainu pastiprinosh apstaaklis nevis pazeminoshs. tie tavi "davai naac 1v1" ir vnk stulbums,tizlums un trulums. tjipa, esmu dievs, izdraazhaties. un muusdienaas visu vairs neatrisina ar duureem, bet tev laikam nesaprast. primaats sad.gif

btw saakuma gribeetu redzeet kaads varonis vinsh ir.. iepseejams nesistu..

*paraada cik ir varens*

Edited by Pinky
Link to comment
Share on other sites

BLjed murgs... Set tu esi kexs vienkaarshi vinsh tev uzraxta ar skaidriem latvieshu burtiem , ka lai vinju nekaitina savaadaak vinsh tieshaam saaks taisiit suudus, nee , tev jaapisas klaat , kaa ambaalim ... Nu es neaizstaavu pilniibaa Night, bet tomeer vaig zinaat robezhas - abiem ...

Link to comment
Share on other sites

no comments.. ai joptv tomeer atradaas comment laugh.gif

P.S baigi daudz jaalasa,axueni teema izvertusies...nu redz Night soliija banu vai ne!?Bet kaa sapraatiigs cilveks uzlika gag(ja pareizi sapratu,cik nu sapratu)..

Atcerieties,ka shis viss ir tikai virtuaali un manupraat virtuaalas xuinas pie sirds nevaidzeetu nemt,bet gan pareekt par to....taka dzeki uznemiet to visu ar veesu praatu.. tongue.gif

P.S.S davai dzeki saliigstat mieru,nenodirshat viens otru,kr4 BAN'S uz chana vai uz serva vienalga tak neko nemainiiis..tikai paraadis cik juus vareni tipo shur vai tur un viss smiliez.de_2433.gif

Edited by destrukt^
Link to comment
Share on other sites

Lab man ar buus jaaierunaajaas shiis lietas sakaraa.

Taatad NighT^ un Set. abi ir man draugi, man pret vinjiem nav nekaadu pretenziju.

Atziistu ka uzliku xgag peec NighT^ pasuutijuma, bet es tachu veel pabriidinaaju Set. ka man jaaliek xgag peec NighTa pasuutijuma, bet Set. teica ka vinjsh nebaidaas un nedeva iemeslu kapeec nelikt. Anyway es tomeer domaaju ka NighT^ bija kaads labaaks iesmesls, lai man buutu jaaliek xgag, bet izraadaas ka ne paaraak labs. Naakamreiz apskatiishos un pajautaashu kaartiigaak par iemeslu.

Es no sirds atvainojos Set. par nodariito, cerams ka neesi dusmiigs.

Par striidu: Ieejiet kaadaa mirca privaatajaa chataa un izrunaajaties, nevis to darat csaa.

Edited by Koshkers
Link to comment
Share on other sites

tagad man ir skaidraaks praats.. un esmu sapratis.. ka stulbi riikojos, beet nuu sazin.. vismaz centiishos vinju ignoreet.., bet tos textus puba pec vinja tipa MUUHSHHAHAS.. bots mirst kaa n00bs nepacietiishu

nu re- beidzot vismaz viens ir naacis pie praata thumbsup.gif malacis NighT^-nav jeegas mekleet striidus... labaak visadus sitadus glukus vienk ignoreet..

Link to comment
Share on other sites

nu bljedj. Man atkal jaasaak ar tekstu "juus esat idioti". Shoreiz tikai Night un Set (anfisa peec defaulta ir idiote).

Taatad. Juus esat stulbi. Jums domaashana ir dirsaa. Man atkal viss ir jaaskaidro.

Taatad.

1) suudziibas mani interesee par notiekosho gign serverii - par kaut kaadu huinju mircaa man uzdirst.

2) peec taa kas ir noticis gign serverii, es arii vados un pienjemu leemumus

3) shinii reizee, no visas taas huinjas kas te tika samesta pamaniiju ka set. ir staaveejis starp vaartiem un trauceejis - nu tad bano vinju nah. Man shitie prikoli tik vaajpraatiigi besii ka es uzliktu muuzhiigo banu visur kur vien speetu

4) neesiet idioti

5) gign nav nekaada personiigaas atriebes realizeeshanas vieta (tas neskaita pashus GIGNus, jo tas ir muusu serveris [paarsteidzoshi, ne]). Mani neinteresee tas ka tevi kaut kaadaa kanaalaa izbanoja un tu tagad banosi gignaa. Manaas aciis tas ir bans bez iemesla. Shinii gadiijumaa, redzeeju ka sets pisina naitu. Nu bljedj tad liec tam maukulim ciest ja vinsh tevi pisina. RESPECT ADMIN'S AUTHORITY blje. Protams ir te paaris admini taadi siikaaki sausinji, bet tik un taa. Mauciibas driikstam dariit tikai mees (gigni) wink.gif Mees uz to sev sen rezerveejushi tiesiibas esam. (vispaar peedeejaa laikaa gigni ir es un worms un bish symbiote. Paareejie pidinji)

Skumji, ka jums praats par iisu, un pashi shitaadu vienkaarshu lietu nevarat saprast, jo lai vinju saprastu vajag PADOMAAT. Te daudzi priekshroku dod LJOTI SVARIIGAI noskaidroshanai kursh pirmais meta akmeni kaut kaadaa mirc kanaalaa ar kaut kaadu siekalainu iemeslu. Bljedj izaudziet.

piedirst 3 lapas. Neko no taa suuda nelasiiju, zb. Atstaashu topiku atveertu tikai taapeec, ka, ja jums ir info par kaut ko uz gign servera shinii gadiijumaa, tad varat vinju te iemest.

Link to comment
Share on other sites

Macho tu izskatās nepamaniji to, ka man uzlika komandu admin_aizveries 2x ar iemeslu - draugs NighT^ paprasiji, un tu domā, ja man uzliek šo komanda ar tik superīgu iemeslu, es mierīgi spēlēšu tālāk ? 31.gif

Link to comment
Share on other sites

bledj tu mani izaicinaaji... ar textu "davaj liec.. es gaidu" tadelj.. paluudzu, lai uzliek tev gag, savaadak es nenotureetos un tiesham uz perm nobanotu gussa.gif

jaa un tavas uzvediiba.. ar super sajuusmu.., ka nevaru tev vnk taa pat banu uzlikt ,prieceeja, un tu centies mani izvest balstoties uz to

Edited by NighTMerry
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...