Jump to content
GIGN Forum

S1xty N1n3


Outlawz
 Share

Recommended Posts

s4as apskatiishos demku, bet nu iesaakumam - shitas taads forshs prikols. Ja taa ir haljava tad neslikta.

edited

noskatījos train demku. Tagad domaaju ko rakstiit...

let's make this short. Tam sixty nine nav chiiti. Vismaz trainaa vinjam pilniigi noteikti nevienaa momentaa nav chiiti. Banu nonjeemu. EDD, es nezinu ko tu tur redzeeji, bet es tur neko neredzu, un taa kaa uzliku banu tiiri taapeec ka tu teici, lai lieku, tad nu labaak tomeer nonjemshu.

tam te drago, kas te dirsa kaut ko - labaak man aciis neraadies wink.gif

knackeri vai sikstii nain vai kaa tevi tur - sorry par banu. Kam negadaas.

outlawz - labaak banus par wh neliec. trainaa taa vieta ir sen zinaama caurshaushanas vieta. + reti kursh wh tik lielaa attaalumaa straadaa. + vajadzeeja tomeer veel uz dzheku paskatiities

p.s.

ak jaa, shoriit paskatiijos mircaa...

|00:54:24| <KnacKer> macho

|00:54:24| <macho> nee (auto response (ja nu kaads tieshaam iedomaajas ka es tik aatri noreagjeeju))

|00:54:40| <KnacKer> apsolu baltgames.lv

|00:54:42| <KnacKer> uzraxtiit

|00:54:46| <KnacKer> par popuklaaraako serveri

|00:54:47| <KnacKer> latvijaaa

|00:54:49| <KnacKer> sad.gif((((((((((((((((((((((

|00:54:53| <KnacKer> kad zlobu bano

|00:54:58| <KnacKer> rockyu bano

|00:55:01| <KnacKer> visus bano

|00:55:04| <KnacKer> juus esat krutaakie

1) zloba nav ticis banots (varbuut tikai zem ljevaa nika)

2) rockyu arii nav ticis banots (arii varbuut tikai zem ljevaa nika)

3) visi netiek banoti, jo tad nebuutu speeleetaaju

4) jaa, mees esam krutaakie, tikai paturi praataa, ka esam arii cilveeki, tb meedzam kljuudiities

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest KnacKer

novelc no bg.lv 10 demkas, uapsolu ka tur kaadas 2 buus taa saucamaaas bugged... kad meerkjis neraada tur kur tu shauj... tie ir lagi nevis aimbots... es tev 100 reizes esmu teicis uzspeeleejam LANAA, jo savaadaaak pieraadiit tev neko nevarees.....

Link to comment
Share on other sites

es stāvēju gaidīju, kad visi ct skries defjūzot un knakeris ielec tieši sejā.

kas attiecas uz sho. Demkaa vareeja labi redzeet, ka dzheks pirms ieshanas vienkaarshi uzmet acis uz turieni. Cilveeki taa meedz dariit. Apskatiit stuurus.

Link to comment
Share on other sites

Oddisha muuvijs. Vot kas tas par prikolu ka lodes saak pa dzheku shaut pirms temeeklis uz vinja uziet virsuu es nezinu. Varbuut kaads var paskaidrot wink.gif Laikam tomeer gljuks ar slo-mo

fails ir jaapaarsauc par .wmv Man te neljaava aplaudot ar .wmv un .rar taapeec shitaadu ieliku

1 frags - nekas iipashs, 100 reizes taa ir bijis. Negribu baigi lieliities bet man ir demka kur es pa pusekraanu paarlidinu teemekli un galvaa ielieku, taa ka paziime eimbotam shitas frags galiigi nav

2 frags - parasts frags un 3ais taads pats. Nezinu ko tur kads ir atradis aizdomiigu.

p.s.

ak jaa, knakeri varbuut tu pats vari pastaastiit nafig tu kaadus 2-3 raundus raunda saakumaa taa apstaajies un nekur neej. Kaareiz izskatiijaas it kaa chiitus konfigureetu.

suuds

Link to comment
Share on other sites

kavacky respect. labs muuvijs. Vieniigais kas tur ir lieks tas kaa vinsh caur sienu devilu noshauj - tas nekas iipashs nebija, tur dzirdeet + tapat saprast vareeja ka vinsh tur ir.

nu a blood, es pirmo reizi muuzhaa redzu ka lodes traapa pa dzheku meerkjim atrodoties galiigi ne tur. WTF?

Link to comment
Share on other sites

thanks kavacky wink.gif

bet dammit, man darbaa kompis nevienu no muuvijiem neatver. un vlc sheit uzkarina kompi. aizieshu maajas, iechekoshu.

nu man tieshi tas prikols ka vinsh nemaz nesak kustinat merki pretinieka virziena kaa jau traapa HS un TIKAI TAD uzvirza meerkji uz vinu interesee. es to saucu par aimbotu...

knacker, interesanti, ka tu pirmiit nemaz neiemineejies, ka tas ir bugs, bet tikai tagad, kad ir izlikta filmina. un otrkaart, diez kapec manaa pieredzee un veljovairak gign serveri nekad nav bijushi taadi bagi bet ak! tikko kaa tu ienaac taa paraadaas.

es teiktu ka ja tas ir bags, tad aimbota deelj.

kas attiecas uz taviem 100 aicinajumiem ar mani spelet LANaa - kopaaa taadi ir bijushi tieshi 100 reizes mazaak nekaa tu saki. 1. talk about exaggerating. otram kartam, man vienalga, vai tu spele labak par mani vai nee. tu visdriizaak spele labak. ljoti daudzi spele labak par mani. so what? tas taapat neattaisno aimbotu.

enivei. veel nekad neesmu kludijies ar chiteriem. tos, kas chiito vienmer izbanoju. un nekad neesmu banojis nebuudams 100% parliecinats. un man vel citi admini ir par to braukushi virsu, ka es nebanoju tulit, bet gaidu 100% pieradijumus. man subjektivi neticas, ka shi varetu but mana pirma un vieniga kljuda.

p.s. champion, vari buut mieriigs, es neesmu aplauzies.

Link to comment
Share on other sites

Guest KnacKer

kapeec es par bugiem runaaju tikai tagad? tapeec ka pirms tam neskatiijos demku, joz inaaju ka tur neko jaunu neieraudziishu, ja tu biezhaak skatiitos demkas tad pamaniitu katru 10 taadu.... es vinjas skatos..... Un paldies par muuviku... Ja varat uztaisiet man arii knack The Last Season.... saakuma man ir es sametiishu demkas, uztaisiet man muuviku... ielixim gotfrag.com...

Link to comment
Share on other sites

kapeec es par bugiem runaaju tikai tagad? tapeec ka pirms tam neskatiijos demku, joz inaaju ka tur neko jaunu neieraudziishu, ja tu biezhaak skatiitos demkas tad pamaniitu katru 10 taadu.... es vinjas skatos..... Un paldies par muuviku... Ja varat uztaisiet man arii knack The Last Season.... saakuma man ir es sametiishu demkas, uztaisiet man muuviku... ielixim gotfrag.com...

davaj iedod demkas kur pazistami speletaji pazistamos serveros shitaa dara

p.s. vareji vienkarshi atziit, jaa man vienaa raundaa shirmis aizgaaja ciet nevis te saakt dirst par bagiem un veel x3 ko mad.gif

Edited by Oddish
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...