Jump to content
GIGN Forum

S1xty N1n3


Outlawz
 Share

Recommended Posts

pashaa saakumaa kad 1.6 paraadijaas tad man liekas kkas tml bija ka vareeja ar m4a1 tikai kkur apmeeram pa cilveeku shaut un gaaja headshoti rindaam.. tagad taa vairs nav gadijies. Un par to banu..nu nah mums tos uuberpro ? lai iet speelee savaa cash.ap**** un frago tur ar vai bez chiitiem..

P.S. Thats only my horrorable opinion happy.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ir redzeets, ka demkaas merkjis MAZLIET atpaliek, itseviski slowmo tas labi pamanaams, bet nu te bij vispaar psc! meerkjis pa vairaakiem cm prom no pretinieka un vienalga smuki traapa hedaa, un tas ir aciimredzams arii skatoties normaalaa aatrumaa. imho 4iiters.

Link to comment
Share on other sites

Nu tas pirmais heds ar diigli , tas ok taa ir bijis tur tas attaalums nebija liels stapr merkji un galvu un vinsh arii shaava tajaa briidii kad raavaa meerkji pa kreisi un tad taa lode var aizlidot visur ! smile.gif Bet par to nakamo ar m4a1 , kad merkji pieleik klaat peec tam , tur taa atstarpe liekas bish par lielu... Bet nu nezinu var buut tas ir demo vaina , bet mani maac bish shaubas zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu tas pirmais heds ar diigli , tas ok taa ir bijis tur tas attaalums nebija liels stapr merkji un galvu un vinsh arii shaava tajaa briidii kad raavaa meerkji pa kreisi un tad taa lode var aizlidot visur ! smile.gif

nekur vinsh neko neraava, apskaties kartiigi (manaa movikaa ir 1/4 paleninajums var labaak redzet )

Edited by Oddish
Link to comment
Share on other sites

Guest KnacKer

2 worm & pareejie.... CIK JUMS REIZES TEIKT.... NOKACHAAJIET kautvai SK 10 demkas un 1 no vinjaam buus ar taadu pashu gjluku... mljaa es dienaa 3 demkas parasti skatos... es kautkaa ne pirmo ne peedeejo reizi redzu gjlukus... PAR BANU? LOL es pat paluughso uzlieciet man vinju... tikuntaa juuusu serverii manis vairs nebuus, jo es redz esmu neveelamaa persona... man arii vinsh nav vajadziigs.... un tas kursh iemineejaas par cash, iegaadaajies smadzenes, tur nespeelee pro speeleetaaji iznemot eugene.... un lai tur speeleetu ar chiitiem un ar STEAM gaaeellll.....

Link to comment
Share on other sites

2 worm & pareejie.... CIK JUMS REIZES TEIKT.... NOKACHAAJIET kautvai SK 10 demkas un 1 no vinjaam buus ar taadu pashu gjluku... mljaa es dienaa 3 demkas parasti skatos... es kautkaa ne pirmo ne peedeejo reizi redzu gjlukus... PAR BANU? LOL es pat paluughso uzlieciet man vinju... tikuntaa juuusu serverii manis vairs nebuus, jo es redz esmu neveelamaa persona... man arii vinsh nav vajadziigs.... un tas kursh iemineejaas par cash, iegaadaajies smadzenes, tur nespeelee pro speeleetaaji iznemot eugene.... un lai tur speeleetu ar chiitiem un ar STEAM gaaeellll.....

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

iedo man kaut vienu demku kur kaadam taa noglu4ii 3x vienaa raundaa

Link to comment
Share on other sites

enivei. veel nekad neesmu kludijies ar chiteriem. tos, kas chiito vienmer izbanoju. un nekad neesmu banojis nebuudams 100% parliecinats. un man vel citi admini ir par to braukushi virsu, ka es nebanoju tulit, bet gaidu 100% pieradijumus. man subjektivi neticas, ka shi varetu but mana pirma un vieniga kljuda.

EDD, tas ka izpletņlēcēji nekad nesūdzās par izpletņiem, tas nenozīmē ka visi viņi ir labi thumbsup.gif ! 4.gif

Link to comment
Share on other sites

nu ir taa kaa ir... vienaa zinjaa liekaas sawaadi ka taa 3 reizes peec kaartas gadaas... taa ir gadiijies .... bet nu varbuut 1-2 reizes visaa karjeraa.. bet ne vienaa mapee taa... tas vieniigais taa jociigi ... bet nu cik zinu knacker kautkaa neticaas ka vinsh vareetu chiitot.... kautgan ko zin ... :/ nu itkaa vinsh jau arii ja spelee lanaa un piedalaas cempos kapee nevareetu teikt ka vinsh ir pro ?? ja ta izdariitu kaads tieshaam PRO spleetaajs ko wissi zin tad arii winjs pateiktu ka taa bija shara un wisi taa domaatu... nubet skatoties tieshaam aizdomiigi ... ljoti ...

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

manupraat, vieniigais iemesls kapeec butu jaliek bans ir par fleimu un viss!

cilveeks, ne suuda tur nav jociigi!neesi laikam redzeejis bugusun + ir veel trakaaki redzeti kaa, piemeram, "arturikam" cpl_mill kur vinjsh izshaava deagle lodi un tai pashaa briidii griezaas par 180 graadiem un hs!

es mekleeju, bet nevareeju atrast linku, bet tas tik taa!

Link to comment
Share on other sites

da tas jau neko nenoziimee ka vinjsh ir piedaliijies entajos chempjos un veel pirms meeneshiem riikoja tornado lan party , kaadam veel te ir probleemas saprast dazhas lietas KAA TAA VAR NOSHAUT + hltv gljuko + vinjam ir steelpads ( ja nekljuudos ) ar vinju var taadu fragu uztaisiit zibeniigi

peec manaam domaam bans jaanjem nost sad.gif

p.s. ja banu tomeer uzliek , tad 3 lapaa mineeju chiitu , shim gadiijumam tas der 100 %

Link to comment
Share on other sites

Par šaušanas prasmēt varu patiekt tikai to ka - Latvijas( GAN tie saucamie PRO un parastie speletaji) šaušanas prasmes ir bernudārza līmenī, tādēļ pa tadam lietām vispār iesaku nestrīdēties.

Ieliela atšķirība starp - POV demkām un HLTV - HLTV demkas izlaiž loti daudz tēmekļa(un citu objektu) esošās kordiātes, kā ari daudzas citas lietas ( tādēļ ari HLTV dmkas ir daudz vieglākas nekā POV ) - kas skatoties HLTV demkās izskatās kā gļuki, bet tekhniksi HLTV vienkārši aizmirsa norādīt pareizo kordināti pareizajā momentā... tadēļ dažreiz izskatas ka džeks raviena neaizsniedz galvu bet iešauj galvā... tipiski ( kaut gan noskatijos to filminju un likas divaini ka lode jau trapija nedaudz atrak par peles kustibas uzsaksanu ... parasti tas notiek kustiibas laikaa ... sito es ja godiigi pirmoreiz redzu )

Vairak gan iesaku palūkoties uz cilvēku atieksmi... smile.gif tādas emocijas, tādi draudi... MMMM

Senāk es ari biju tāds kā šitais sprukstiņs - tipa tur nez kādās domās par savu SKILU un stufu, tipa sakari, opi, chempionati, lani ... AAAA kaads tad es biju lohs ... tici man - jo atrak sito lietu pametisi jo labak buus

Kaa man patiik sita valodas piesarnjoshana ( tipisks Gatershiks ):

@ irc.lv kur man ir ops... gl tev tikt gazeros un gl tev kaadreiz uzvareet mani....

NU TAD GLLLLL !L!L!L!LL!

Edited by test2
Link to comment
Share on other sites

Hmm, es jau gan teiktu, ka banu tomeer janjem nosten wink.gif, arii es esmu ticis banots GIGNaa par "WH", bet vismaz laikam civilizeetaak pasuudzeejos un tad arii peec demo noskatiishanaas nonjeema. KnacKer domu no shii teksta izlobi pats (nebuus gruuti).

Link to comment
Share on other sites

Pinkijam taisniiba. Bijach stfu.gif.

A par situaaciju. Nu ok, taa ka taa arii nevar saprast vai tas ir vai nav chiits, jo te puse uz pusi apmeeram viedoklji dalaas, tad pagaidaam vinjam bana nav. Sanaak jau godiigi, jo ja edd vinju pamaniis, vinsh vinju nobanos. Taa ka taads pusbans sanaak. Lai gan joprojaam nekur neko taadu neesmu citur redzeejis. Diemzheel uzskatu ka man ir dziive un neskatos 3 demkas dienaa...

Link to comment
Share on other sites

Guest BloodHunter

da vinsh spele ar vienu sudu ko sauc par exp_interp vai kka ta biggrin.gif karo4 tev lago bet tu redzi pretiniekus atrak un tas ari ir viss sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...