Jump to content
GIGN Forum

S1xty N1n3


Outlawz
 Share

Recommended Posts

it kā jau nav sūdzība, drīzāk nelielas paardomas, par to cik slikti es spēlēju.

es zinu, ka dažiem ir iespēja pārbaudīt demkas ar ieslēgtu wh, tad nu lūdzams pārbaudiet kāds augstākminēto personu.

2 atziņas:

I) izrādās spīdijam ir taisnība

II) no čītiem turos pa gabalu, un arī nedomāju kaut ko meklēt un likt.

http://www.gign.lv:81/demos/weekly-0507071747-de_train.zip

ja tur nekā nav tad vismaz es zināšu, ka tiešām TĀ var.

p.s. nezinu kas man noticis, kaukā aizķēra tas moments - "kā bet tas taču ir Knakeris" (tjipa "kā tu vari zaimot svētumu")

Edited by Outlawz
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest KnacKer

Hmm... demka? nav interesanti.... es tev varu krutaakas iemest no shitaa servera gribi? kur nevienu nereddzot 2 hs ar iglu... tad tu mani arii gribeeji banot... un veel ir 5 patronas 6 kili no iigla... nu tas ir aimbots... a treinaa man 100 procentiigs voolhax... vienkaarshi es nesaprotu kur var par adminu likt tik neapteestu cilveeku kaa outlawz.... sad.gif(( ja tas ir WH tad gl... smiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

Hmm... demka? nav interesanti.... es tev varu krutaakas iemest no shitaa servera gribi? kur nevienu nereddzot 2 hs ar iglu... tad tu mani arii gribeeji banot... un veel ir 5 patronas 6 kili no iigla... nu tas ir aimbots... a treinaa man 100 procentiigs voolhax... vienkaarshi es nesaprotu kur var par adminu likt tik neapteestu cilveeku kaa outlawz.... sad.gif(( ja tas ir WH tad gl... smiliez.de_2524.gif

Kāpēc neaptēstu ? Varbūt tik augsta līmeņa playeri kā tevi viņš jau vairs nevar atštirt, un tas pilnībā ir normāli, katram ir savas robežas...

P.s pats esmu dabūjis banus par wh tādos levijos serveros cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Hmm... demka? nav interesanti.... es tev varu krutaakas iemest no shitaa servera gribi? kur nevienu nereddzot 2 hs ar iglu... tad tu mani arii gribeeji banot... un veel ir 5 patronas 6 kili no iigla... nu tas ir aimbots... a treinaa man 100 procentiigs voolhax... vienkaarshi es nesaprotu kur var par adminu likt tik neapteestu cilveeku kaa outlawz.... sad.gif(( ja tas ir WH tad gl... smiliez.de_2524.gif

neaptēsts kāpēc? tādēļ ka man liekas, jeb tādēļ ka tevi? ja kāds paskatīsies un pateiks savu verdiktu un izrādīsies, ka man nav taisnība, pat tad es neuzskatīšu sevi par neaptēstu, jo nekļūdās tikai tas kurš neko nedara. savukārt tevi turēšu aizdomās tavu visu atlikušo csera dzīvi.

Link to comment
Share on other sites

paldies ka pateici paskatiities demku outlaw. jebkuram kurs noskatiisies 3 (laikam) raundu un redzes dzheka pedejo fragu T baze pec Nighta nogalinashanas bus vairak neka aciimredzami skaidrs, ka shim PIDARAM ir AIMS. IDIOTS. un vispaar, tas bija redzams jau vairaakos iepriekshejos kadros. zheel tikai, ka es vinu nedabuushu izbanot (jo pidars neraadiisies vairs).

jaasaka paldies laikam ksiin^dogam, jo vinsh sho pidaru 2 reizes noblieza raunda saakumaa. tas laikam pidaru nokaitinaaja un vinsh, pidars buudams, uzlika AIMu. ak jaa, WH arii laikam ir, bet to gan es 100% nenjemos spriest.

pie tam. dzheks, piedodiet, pidars, pats sevi nodeva. outlawz nekur nemineeja aimbotu savaa pirmajaa postaa. a shis pats savaa postaa piemin aimbotu. atgaadina man krimikjus, kur vainiigie pasaka kaut ko kas nodod vinjus.

karoche, knacker = pidars, case closed. atstaashu topiku valjaa veel kaadu laiku ja nu gadiijumaa kaads veel grib vinjam uzdirst.

p.s. jaa, es ieniistu chiiterus happy.gif

p.p.s. night - tev tagad tipa jaasaak neticeet visiem draugiem wink.gif

p.p.p.s. paldies out smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

nu taa vieta kur vinjsh caur sineu noshauj vienu chuvaku, virs vagona pie a3 nu taa itkaa ir viena no taam vietaam kur parasti shauj...bet nu tas taa!

Link to comment
Share on other sites

nu tas gan, un ar wh ta pat tur redzet nevar, bet par to aimu... tos dazhus pirmos raundus taa nereali uzrava un HS, bet pec tam paarejos vinsh katastrofaali shaava, hz, es pilnigi dorshi neteiktu ka 4iiters confused.gif

EDIT:

tikai nafig Knackers ar ar kaut kadu kreiso niku speleja, nu vinsh speles laika tur mainija un visi zinaja ka tas ir vinsh, bet nu tik un taa dry.gif

Edited by Bucher
Link to comment
Share on other sites

nju man tas pats.. ar to deagle izskatiijas so so..., bet var sanaakt rivoks.. un ar m14 kaa, lai saka.. gadaas visaadi.. nu nedomaaju ka vinjam bija kaut kas.., laikam taadelj ka vinsh ir mans draugs, bet nu sazin

Link to comment
Share on other sites

nu taa vieta kur vinjsh caur sineu noshauj vienu chuvaku, virs vagona pie a3 nu taa itkaa ir viena no taam vietaam kur parasti shauj...bet nu tas taa!

ok, ir gadījies redzēt, ka pa turieni šauj, ir gadījies redzēt pat, ka teriki cenšas šaut pretī, ne jau tieši konkrēti šī siena radīja pārliecību. drīzāk tas bija punkts uz i, jo iepriekšējā raundā, teriki uzlika bumbu un knakeris leca lejā + vēl viens CT skrēja gar vagoniem (sapratu, ka labāk pa viņu nešaušu, jo mans aims ir ah well you know), es stāvēju gaidīju, kad visi ct skries defjūzot un knakeris ielec tieši sejā. un nevajag man stāstīt, ka "tur taču nevajadzēja stāvēt, tā vieta galīgi saks" (dont tell me about camping), vai tjipa "viņš skrēja novākt visus terikus no aizmugures" (tad viņš nebūtu paspējis defjūzot ibo ir parasts frageris).

Link to comment
Share on other sites

Guest KnacKer

Outlawzz.... gribi es tev iemetiishu demkas no WCG 2003 & 2004? PIRMS SAKI SAVU VAARDU PIDERS APDOMAAA.... ja tu kautreizi buutu pasekojis kibersporta psaulei tad tu zinaatu ka ir taada liet kaa aims reakcija utt... dvm.zloba arii ir chiiteris... visi jums ir chiiteri kautgad nezinat kas ir dvm.... un es peedeejaa laikaa vienmeer speeleeju zem nika ^69 ... tak shto lasiet par savu botu serveri @ baltgames.lv taadus jokus es veel nebiju redzeejis... un bans tiko taa pat un iemesls "chau" vienk n1ce.... gl jums puishi.... ps chiitues esmu izmantojis 1.3 versijaa 1 stundu un punkts... Vienkaarshi mani shokeejat juus un juusu adimu klektiivss.... EDDS neko citu kaa seedeet baazee un shaut ar 2-1 arii nemaak... ierauga hsu un W0W AIMBOT.... 4ista IDIOTU BARS.... un VEEL EDD OUTLAWZ UN VISI PAAREEJIE.... UZSPEELEEJAM LANAA 1uz1 uz tevis noteiktu summu... lai tu aizveertu muti uz visiem laikiem.... EDD tu esi prosto 0 ! cya @ lan & bg.lv

Link to comment
Share on other sites

Outlawzz.... gribi es tev iemetiishu demkas no WCG 2003 & 2004? PIRMS SAKI SAVU VAARDU PIDERS APDOMAAA.... ja tu kautreizi buutu pasekojis kibersporta psaulei tad tu zinaatu ka ir taada liet kaa aims reakcija utt... dvm.zloba arii ir chiiteris... visi jums ir chiiteri kautgad nezinat kas ir dvm.... un es peedeejaa laikaa vienmeer speeleeju zem nika ^69 ... tak shto lasiet par savu botu serveri @ baltgames.lv taadus jokus es veel nebiju redzeejis... un bans tiko taa pat un iemesls "chau" vienk n1ce.... gl jums puishi.... ps chiitues esmu izmantojis 1.3 versijaa 1 stundu un punkts... Vienkaarshi mani shokeejat juus un juusu adimu klektiivss.... EDDS neko citu kaa seedeet baazee un shaut ar 2-1 arii nemaak... ierauga hsu un W0W AIMBOT.... 4ista IDIOTU BARS.... un VEEL EDD OUTLAWZ UN VISI PAAREEJIE.... UZSPEELEEJAM LANAA 1uz1 uz tevis noteiktu summu... lai tu aizveertu muti uz visiem laikiem.... EDD tu esi prosto 0 ! cya @ lan & bg.lv

zloba? kaut kā nemanīju.

1kārt ieteiktu vairāk pamācīties, ar tādu latviešu valodas prasmi tālu dzīvē netiksi.

2kārt ieteiktu iemācīties vispār kaut ko bez csa.

3kārt es tevi par pidaru nesaucu tu pintiķi mazais. taču EDDs tevi par tādu nosauca pamatoti. jo tu tāds esi.

4kārt ir tāda lieta kā reakcija un aims un ir tāda lieta kā čīti pintiķi.

Edited by Outlawz
Link to comment
Share on other sites

Guest KnacKer

hmm.. par peedeejo postu runaajot, pat atceros to momentu... ieprieksheejais kils ko tu izdariiji pirms palaid garaam teru man palika radaraa... jo biju netaalu... es zinaaju ka tur kaads ir.... un mans sens atlauj skatiities uz visaam puseem.... par wcg runaajot, es tev tur neesmu maniijis... arii nevinaa lana turniiraa kautkaa tu neesi maniits... kapeec? tapeec ka pubs owno... davai ja es esmu 0 es tevi izaicinu speeleet lanaa.... pashausim aim mapi atzecu vai kautko veel pastiisimies kas un kaa... kurs te ir 0... un kursh chiiteris... un kursh vienkaarshi DOLBAJOBS kursh pirmo reizi muuzhaa pamniija skilu sad.gif(

Link to comment
Share on other sites

hmm.. par peedeejo postu runaajot, pat atceros to momentu... ieprieksheejais kils ko tu izdariiji pirms palaid garaam teru man palika radaraa... jo biju netaalu... es zinaaju ka tur kaads ir.... un mans sens atlauj skatiities uz visaam puseem.... par wcg runaajot, es tev tur neesmu maniijis... arii nevinaa lana turniiraa kautkaa tu neesi maniits... kapeec? tapeec ka pubs owno... davai ja es esmu 0 es tevi izaicinu speeleet lanaa.... pashausim aim mapi atzecu vai kautko veel pastiisimies kas un kaa... kurs te ir 0... un kursh chiiteris... un kursh vienkaarshi DOLBAJOBS kursh pirmo reizi muuzhaa pamniija skilu sad.gif(

jau skrienu.

Link to comment
Share on other sites

Guest KnacKer

aa un arii wcg es speeleeju ar chiitiem un visos lan turniiros arii.... visi speelee tas tagad cs comunity ir modee... CPL arii ir AIMBOTS un ESWC redzeeji kaa virtus.pro shauj caur griidu dustaa? wallhack pareizi? sad.gif(

Link to comment
Share on other sites

Guest Guest

tev ir tikai tupas atmaskas... tu jau sevi pazemo... un visu savu dirsaa izdraazto serveri... driiz vareesiet pod*botus saakt likt, jo normaali speeleetaaji tiek banoti...

Link to comment
Share on other sites

aa un arii wcg es speeleeju ar chiitiem un visos lan turniiros arii.... visi speelee tas tagad cs comunity ir modee... CPL arii ir AIMBOTS un ESWC redzeeji kaa virtus.pro shauj caur griidu dustaa? wallhack pareizi? sad.gif(

tu spēlē virtus.pro sastāvā?

man nav "tupas atmaskas" (lai kas tas arī nebūtu), es tev paskaidroju, ko kā un kāpēc. a tu - esmu pro, jūs visi smirdat un tāpēc esmu neaizskarams. zini ko? ej iesālies ar savu pro statusu.

Link to comment
Share on other sites

Guest KnacKer

es neesmu PROO... Es Esmu miiddle skilled... un ne wcg chempions... bet kas esat juus ja juus banojat pat middle skilled....

Link to comment
Share on other sites

Knaker, ja arī tu nečito, da kutvai tu esi supermens pie CS un betmens ar pelīti rokā, diezvai kads tevi vēlēsies redzēt uz šī servera pēc šādas izrunāšanās, kā arī tu nēēsi tas kas izlemj vai šis servers dzīvos vai mirs-vai būs botisks, vai lamerisks, jo visiem "VISIEM", kas daudzmaz patstāvīgi spēlē uz šī servera ir piedrāzt tavas domas un tavu bimbošanu...

Pietam, ja te ir vieni kretīni, idioti un mudaki utt... , tad kāda velna pēc tu vispār atrodies pie šiem izdzimteņiem, ej labāk paspēlē kādā citā serverī kur visi tevi mīl, ciena un apbrīno, bet nebojā nervus nedz mums, nedz arī sev...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...