Jump to content
GIGN Forum

Truba


Kuilis
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

Plānoju pirkt jaunu Mob.tel un gribētu dzirdēt jūsu atsauksmes par šiem 2 variantiem

SE W350i

Motorolla V8

Varbūt kāds var ieteikt vēl ko? Budžets ~150Ls

Link to comment
Share on other sites

V8 neiesaku, ja gribi tur klausities muziku vai ko taadu, bet ja vajag darbam vai vienkaarshi serv, tad ir diezgan normals un ari cena ir sakariiga! Bet SE W350i, ir tieshi preteejais. + es tava vietaa njemtu to 1 variantu!

Link to comment
Share on other sites

V8 - liels sieviešu telefons.

W350i - debīls dizains, vāks nevieš uzticību.

Mūziku, Video, Kamera sakarīga... Dizains kautkas līdzīgs iepriekšminētajiem

V8 man nemaz neatgādina nekādu sieviešu tel.

Edited by Kuilis
Link to comment
Share on other sites

Viņiem dizains ir totāli atšķirīgs :)

lool, n00b.

Man ir tāds telefons, tā kā izmantoju tikai zvaniem un sms, tad super aparāts + cmuks. Kamera ciešama, skaņa smird.

Iečeko šos:

SonyEricsson G700i

Nokia N78

SonyEricsson W890i Black

SonyEricsson W595

Nokia 5320

Nokia 5310

Saraksts uz ātru roku. Mobīlajos +/- orientējos, sūdus centos neieteikt. Mana balss aizietu par N78 (funkcijām visbagātākais), ja vien viņam nebūtu tik pretīgs dizains. Citos veikalos cenas ir zemākas, lieto salidzini.lv

Par 150Ls var atrast lietotu iPhone 2G, pat 3G labā stāvoklī, ar garantiju. Vajag tikai meklēt.

Link to comment
Share on other sites

Gribu piebilst, ka ļevajos inet veikalos mēdz tirgot telefonus, kas Latvijas tīklos nedarbojas.

Visi gudri par telefoniem, iesaka kāds mobiļņiku ar WLAN pēc iespējas lētāk :]

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Ha ha, 6233 ir viens no gļukainākajiem Nokia modeļiem. Arī ātrāks un ar labāku kameru nav.

Ar internetveikaliem ir kā gadās tb kādu partiju veikals ir iepircis, un jā, daudzi telefoni ir tā saucamā "pelēkā" prece. Ja pirkts netā, tad 14 dienu laikā var dabūt naudu atpakaļ. Neostori pieminēju, jo tur ir normāli apraksti, bildes un atlases filtri.

Epix, lētākais laikam būs Nokia 6300i, bet es izvēlētos Nokia E51 (simbiānis kā nekā). Vispār uz tik maza ekrāna wifi ir perversa padarīšana.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...