Jump to content
GIGN Forum

Dziesmu/deju Sveetki


myth
 Share

Recommended Posts

Nu , kaads apmekleeja Beernu un jaunieshu dziesmu/deju sveetkus?? Es biju uz lielo nosleguma koncertu mezhaparkaa... nu vnk super! Taadi iespaidi un sajuutas... mosh kaads arii piedaliijaas?? man diemzel nesanaaca

Link to comment
Share on other sites

Nope. Bet bērni izskatījās sajūsmā par to, ka viss beidzās. ( gadījās noiet garām TV, kad vilkos līdz ledusskapim ). Ak jā, tie pimpji nenospēlēja vis to dziesmu, ko bērni prasīja beigās, bet kautkādu kretīnisku lielu bēdu u.c. shitu.

Edited by Kavacky
Link to comment
Share on other sites

diemэheel sanaaca tikai atklaashanas un nosleeguma koncertus pa tv noskatiities

Link to comment
Share on other sites

bija ok, it iipashi nosleeguma kocerts wink.gif

Link to comment
Share on other sites

eu a kaads nezin kur var nokachaat dziesmas no konchavi video ieraxtu, dazhas dziesmas baigi patikaas biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

nevareeja pie kongresu nama skeitot huh.gif aaa lol - citaats no viena dziesmu sveetku dzekina, kursh izlidoja no laimas ( konfekshu veikala ) prieciigs : "JEEEEJ, panaakumiiii...MAN IEDEVA KONFEKTI" un iespaidi par 90% no daliibniekiem vnk IDEALI + es dziivoju tuvu doma laukumam , taakaa man naacaas tur iet cauri itin biezhi...

Edited by Outsider
Link to comment
Share on other sites

Es piedaliijos gan atklaashanas koncii, gan gaajienaa, gan arii nosleeguma koncii, kursh bija vienkaarshi pasakains... Visi tie garie un nogurdinoshie meigjinaajumi pa lietu un saules karstumu bija to veerti... rolleyes.gif

Kavacky: Nodziedaaja gan beigaas to dziesmu, kuru prasiijaam... Saule, Peerkons, Daugava! wink.gif Taas tik bija sajuutas...

myth: Tur bija daaaaaudz vairaak par 1000 cilveekiem, kas dziedaaja... kaadi 15 000, ja nemaldos... tongue.gif

Outsider: Muusu koris Doma laukumaa 6dienas koncii arii uztaisiija tusinju... Bija labs koncis... smile.gif

Un Dziesmu sveetki vispaar bija k-kas vienreizeejs... thumbsup.gif sajuutas bija neatkaartojamas... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

hmmm...nju jaa.. Vinjiem jau noteikti bija konkreets laiks TV atveeleets... Un mees jau taa neparedzeeti pieprasiijaam vairak par vienu dziesmu... Teoreetiski vajadzeeja veel but tikai Puut Veejinji... Bet nju taadi nu mees esam, ja iesaak dziedaat, tad nevar beigt biggrin.gif

Bet balss nu nebija nevienam peec koncerta... rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

tik daudz jau tur diezvai bija, bet daudz bija gan.

skatiitaaju vietas bija nedaudz virs 30k + pashdarbnieki 15k = nedaudz zem 50k

Link to comment
Share on other sites

Vislabaakais bij "speeleeju, dancoju" smile.gif Tikai pasham negadijaas redzeet no malas ne speeleeju dancoju , ne ritumu , jo dejoju abos biggrin.gif Un Nosleeguma koncis protams bija labs, tikai nebiju liidz pashaam beigaam ... dry.gif tas taa stuulbi bija, draugiem vajadzeeja skriet kautkur baigi !!! mad.gif

Link to comment
Share on other sites

oi respekt dejotaajiem. redzeeju ritumu, zheel ka nebiju uz speeleeju dancoju.

betnu par gala konceru... kautkaads lol vienkaarshi. man taa besii, ka dziesmu sveetkos, kam jaabuut ritiigam Latvian intangible cultural heritage, dzied kautkaadi freimanji, kosmosi, krauzes utt. tikai beigas bija normaalas...

ehh, noteikti buus jaaiet uz lielajiem, normaalajiem dziesmu sveetkiem. tas ir kautkas daudz daudz labaaks.

p.s. lol - naac gavileet - AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!! tas bija taads smiliez.de_2125.gif kaa beigaas visi "gavileeja"...

Link to comment
Share on other sites

sauciet mani par veterānu, jo man savā puslīdz ilgajā artistiskajā karjerā kā RV1Ģ kora dalībnieks piecos gados paveicās piedalīties veselos 4 dziesmu svētkos. izklausās neloģiski, zinot cik bieži notiek dziesmu svētki, bet man vienkārši ar laika periodu ir paveicies. esmu piedalījies 98 gada vispārīgajos dziesmu svētkos, tad iepriekšējos jauniešu dziesmu svētkos (īstenībā es biju tikai uz atklāšanas koncertu, un pēc tam man bija nenormāls slinkums iet uz mēģinājumiem utt, bet visi atribūti man ir iedoti, ieskaitot nozīmīti, kreklu, caurlaidi, tāpēc var uzskatīt, ka piedalījies esmu), rīga 800 dziesmu svētkos un 03 gada vispārīgajos dziesmu svētkos.

iespaidi? dziesmu svētki ir kaut kas riktīgi foršs, sākot ar pirmssvētku koru sacensībām un beidzot ar pašu pēdējo gala koncertu, pēc kura, braucot naktī drausmīgi pārpildītajā tramvajā un visam tramvajam dziedot dažādas tautu dziesmas, apzinies, cik drausmīgi vienreizējs pasākums ir bijis un sāc vēlēties kaut būtu tā visa atmosfēra, kura ir dziesmu svētkos kaut dienu ilgāk. un atmosfēra, kura piemīt dziesmu svētkiem un it īpaši stapr tiem cilvēkiem, kas piedalās ir vienreizēja. vienīgais salīdzinājums varētu būt hokeja spēles un hokeja spēļu fanu pulki, tieši latviešu fani. iedomājieties atrasties cilvēku pulkā, kur visi ir gandrīz vai radinieki, kur visi atbalstīs, pajokos, sniegs padomu vienalga vai pazīst tevi vai ne. nu ok, es drošivien pārspīlēju un man vienkarši ir paveicies ar cilvēkiem, ar kuriem nācies saskarties un papļāpāt, bet tik draudzīgas atmosfēras nepazīstamu cilvēku starpā man ir nācies redzēt tikai dziesmu svētkos.

vienīgais šos jauniešu dziesmu svētkus man negribējās skatīties, kā arī nav īsti sanācis laika, nezinu vai bija kaut kas fanī vai dumb, bet teiksim rīga 800 dziesmusvētkos bija viens foršs lol, kad vaira teica savu runu, kuras ietvaros bija mudināt visus skatītājus mežaparka lielajā estrādē kā arī dalībniekus skaļi teikt 'mēs esam stipri, mēs esam skaisti, mēs esam vareni', lai celtu nācijas pašapziņu. ok, vairais ir psihologa diploms, bet tas bija vienkārši sick. es tajā brīdī sēdēsams tajā cilvēku pūlī uz lielās skatuves gribēju vienkārši mirt. tas tā jauki.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...