Jump to content
GIGN Forum

Tiesibas


ngEAr
 Share

Recommended Posts

Pedeja laika speleju un jutu ka ir vajadzigs admins , ta ka mans darbs ir saistits ar datoru. Es parasti esmu onlajna visulaiku cik esmu majas.

Mani stati

Komandas kuras es gribu dabut:

1. ban => Pa nakti vai no rita ienaks kads idinsh ar defaltu aimu vai speedhaku , dazhreiz hollow vai tas pats darek ir onlajna bet vairakart nakas vispar iet ara.

2. slay , kick , slap , rock , gag => zhurkas , kempotaji un visi parejie geji kuri negrib normali spelet.

Pec parejam komandam nejutu vajadzibas , jo mapciklam nav ne vainas utt.

Regnick man ir

Es isti nezinu kursh mani rekomendes , redzeju tikai paris topikos kur cilveki rakstija lai man iedo tiesibas.

Atvainojos ja mana latvieshu valoda klibo , pedeja laika dzivoju cita laika josla un man visulaik jaruna angliski , pat dazhreiz krieviski nevaru pareizi pateikt.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Pilnīgs un totāls ANTI. Čīteriem ir vieta musarā, nevis adminu rindās.

pilnīgi un totāli atbalstu alvi, lai gan neesmu nekāds admins vai augstākais, lai varētu te rakstīt, es negribu lai šis prusaks tiktu pie krāna.

Šis lops vienmēr sēž visu nakti specos un krāj stundas, es vienmēr saku, lai viņu kiko - daži ignorē, pinky's parasti izkicko. Šis ir tas pats vecais labais chīteris estimate[D], ja kāds vēl tādu atcerās, latvijas cs'a kauns un negods, neparko, tad labāk nezinu mazāks posts būtu, ja būtu atkal tā cherņa ar adminu paroļu zagšanu!

TIKAI PĀR MANU LĪĶI. LŪDZU NĒ.

Link to comment
Share on other sites

Tākā viņš uz gigna nav banots par čītiem allwortha posts ir pilnīgs sūds. Kārtējā personīgā antipātija, phe.

Es atbalstu. Spēlē viņš ļoti daudz, čīterus atpazīt māk, neskaitāmas reizes man ir reportojis un arī sakarīgs liekas, cik kopā ir spēlēts. Ir viss, kas adminam ir vajadzīgs, tāpēc neredzu nevienu šķērsli kāpēc viņam nedot. Protams, ir daudz cilvēki, kuri atbilst šim aprakstam, bet šis džekiņš kaut kā izceļas. Gribēju piemetināt, itkā, tagad tie sarkanie ir visai daudz. Eh, ko tur daudz, ne man vienam izlemt.

p.s kad jūs cilvēki sāksiet lasīt noteikumus, frAntic?

Link to comment
Share on other sites

Es atbalstu. Spēlē viņš ļoti daudz, čīterus atpazīt māk, neskaitāmas reizes man ir reportojis un arī sakarīgs liekas, cik kopā ir spēlēts. Ir viss, kas adminam ir vajadzīgs, tāpēc neredzu nevienu šķērsli kāpēc viņam nedot. Protams, ir daudz cilvēki, kuri atbilst šim aprakstam, bet šis džekiņš kaut kā izceļas. Gribēju piemetināt, itkā, tagad tie sarkanie ir visai daudz. Eh, ko tur daudz, ne man vienam izlemt.

p.s kad jūs cilvēki sāksiet lasīt noteikumus, frAntic?

nedirs akā no kuras pats dzersi, da labi, domā ko gribi, es te vairs nekad nespēlēšu, ja viņš tiks pie accesa. Protams kas tad tur tāds viens cilvēks, bet tomēr ja man ir tik skeptisks un svarīgs[viennozīmīgi] viedoklis tad es neļaušu piedirst te visu. NU NĒ UN VĒLREIZ NĒ, tas ka tu tur esi ar kautkādiem burtiem nenozīmē, ka es esmu sūds salīdzinājumā ar tevi un mans viedoklis nav nekas.

Link to comment
Share on other sites

redlain :D tavs rec neder nekam, taču macho vai kas rakstīja, ka jābūt pamatojumam, tas ka viņam ir zaķis kam uzprāgst galva tas tak nekam neder :)

Es arī atbalstu ngearu, jo viņš serverī uzturas bieži UN ļoti bieži ziņo par čīteriem UN NEKAD NEKĻŪDĀS!!!

kr4 prot atpazīt čīterus, bet ja viņš kādreiz spēlēs gignā ar WH tad lai viņu velns izd.... DIR.....

Link to comment
Share on other sites

Samērā smieklīgi liekas tie kas saka ka vairs nespēles ja ngEAr kļūs par adminu. Ko tas tieši mainīs ja viņš kādu čīteru vairāk aizsūtīs mājās ? Ko tas var mainīt, kāpēc nespēlēsiet ? Viena cilvēka dēļ mainās tas kāpēc spēlējat šeit ?

Link to comment
Share on other sites

lol ja viņam iedos tiesības, tas būs pizdec. tas būtu tas pats kas iedot tiesības man. zinu ka viņš čīto. un tos kurus viņš noķer čītojam , uzrauj viņus tikai tapec ka pats spēlē ar wh. savādāk skillotie admini/banotāji būtu pamanījuši paši. (kā jau RJ8 teica. un es pirms kāda mēneša vienā postā). Reāli visi zin ka tu čīto. bet tādi kuri čīto jau entos gadus , pierādīt nevar , to var redzēt spēles kontekstā.

NOSTEAM_P_47 2,095

STEAM_ID_LAN 1,177

NOSTEAM_NEW_P_48 12

VALVE_ID_LAN 5

kas tad nu ? ar 48 patču čīti negāja ka tikai paris reizes uzspēlēji un uzliki atpakaļ 47 ?

Reāli jau vinš varētu attīrīt serveri no musara un būt tāds vienīgais tur , bet nu cik forši būtu tas....

Link to comment
Share on other sites

nē,nē,nē. Ko jūs!

estimated[d] a.k.a. ngEAr .k.a. daudzi citi,kamoon,viņš ir čīteris. jukka pilnigi pareizi pateica.

Es saprotu,man te nav tiesibas īsti rakstit,bet nu sorry,šitas čalis nav piemērots adminēšanai,omg viņš aju entos gadus pats čīto. turklāt ĻOTI nekaunīgi. Reāli šitas čalis ir čītojis un bijis uz admins uz visieem populārakajiem lv cs serveriem.

Ja godīgi te vare'tu daudz un dikti un gari rakstīt. Viņš ir parazīts. :)

Link to comment
Share on other sites

:)

jā, džeks laikam tagad kož sūdā. :cookies::wc:

Ja es tagad atbildetu uz katru stulbu tekstu , tad sis topiks sen butu aizverts. Man patik ka 4alis ka uztaisa 5 akkauntus un ieposto saja topica , respect tev.

Es vienkarshi ignoreju ko vinji raksta , vinji tikai provoce tas ari viss. Kada jega vispar runat ar cilveku kursh tevi provoce , labak vienkarshi pakluset. Jebkursh normals cilveks ignores ko raksta tie aksti.

P.S. apollo bija pirms 4 gadiem , kad es vel no kluba speleju kur bija 20 cilveki tadi ka es.

Toreiz vel Maukuris aka manuvietu spalilsja ar cdhacku ari un visadi Undertakeri.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

http://forums.kso.lv/index.php?showtopic=2...t=0&start=0

nuu tur nu 2 gadi nav, un pectam man liekas ka tikai mainiti nicki un 4itots talak! man nav ticamibas nu galigi, jo vinjs 4itoja pirms 4 gadiem, un vel pirms 1.5, tapec nedomaju ka dzeks, kas tik ilgi 4itojis, taa vienkarsi mainitos...

un nesalidzini mani ar sevi, jo es 4itoju tad kad saku spelet cs, tada principa peec ka es vnk to nejedzu, taa es no4itoju paris meneshus, lidz iemacijos pats kadu noshaut, tad man tas apnika!

Link to comment
Share on other sites

allworth un manuvietuienjem un rayuusinja anti

Es un dareks un redlains rec

3 pret 3

Pēc noteikumiem pārējos var nah neņemt vērā. Es ngearu pazīstu tikai spēlējot caur gignu un viņš ir atstājis labu iespaidu, nav līdis drsā, nav vispār lecies ar cilvēkiem, ziņo par 100 proc. čīteriem un ļoti labi spēlē, kas tad vēl ir vajadzīgs ? BIJA MAN JAEDITO - NEKRISO UN NEJOKOJAS SERVERĪ....( tā kā dažs labs...)

Edited by doGY
Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

Tikai nevaig njemsim par piemeeru l1nk1n aka r0lton pirms tiem 4 gadiem vinsh dabuuja uz apollo acc speeleejot ar wh un turpinaaja to dariiit es pat biju piekjeeris vinju speeleejot ar norec un sheit vinsh izdariija tieshi to pashu taa teikt vecam kuilim jaunus trikus neiemaaciisi :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Man ir viens jautājums tiem, kuriem bļauj, ka viņš tagad čīto - kur ir demka & sūdzība? Nevajag lieki kulstīt mēli, ja jums nav pierādījumi (pagātnes staffs neskaitās).

Bet nu es saprotu, ka fakts, ka čalis ilgi bijis admins + paralēli čītojis, par labu nerunā. Ja pats ngEAr šajā sakarā ko varētu pateikt... iedomājies sevi, ngEAr, mūsu vietā - atnāk čalis uz tavu serveri, paspēlē, sāk gribēt admintiesības, bet tad uzrodas cilvēki (daudzi), kas stāsta kā šis kandidāts uz citiem serveriem agrāk ilgstoši adminējis un paralēli čītojis. Ko nu? Negribās tak uzkāpt uz tā paša grābekļa.

Link to comment
Share on other sites

ANTI! nepatiik man kaa vinsh spelee,un kaut kas man vispar nepatiik vinjaa nezkapec! Iekshejaa balss saka NEE! jo ja vinjam iedotu pravas,kaut kaa tas neietu pie duushas! Spelee daudz,un sleept hakus maak,bet nee,kaut kas man vinjaa nepatik! domaju ka parak iedomigs kljuus! Mums tak bija jau roltons !

Link to comment
Share on other sites

Bija man jāuzraksta - aizej nomirsti. :thumbsup:

Par ngEAr neko labu/sliktu īsti nav ko teikt, čalis kluss, bieži uzturās specos [nezinu gan vai kačājot stundas vai bezjēdzīgi kādu vērojot], ir reportējis čīterus un Dogija 'VIŅŠ NEKAD NEKĻŪDĀS' [atņemiet tam sunim kāds CapsLock pogu, jel] apgalvojums ir pilnīgas muļķības, esmu sēdējis puskarti vērojot skillotus spēlētājus, kuri ngEAram likušies kā čīteri. Tas, protams, negadās bieži, bet gadās. Caur kubikiem laikam izskatās, ka pusserveris čīto. :) ANTI par megapaku, būtu neitrāls par vienkārši xb, tomēr palasot ko te sarakstījuši tie, kas spēlējuši ar viņu kopā biežāk, izskatās čābīgi.

Link to comment
Share on other sites

Toreiz vel Maukuris aka manuvietu spalilsja ar cdhacku ari un visadi Undertakeri.

apollo tikai?

kā ar pārējiem?

uun dogy "allworth un manuvietuienjem un rayuusinja anti ,Es un dareks un redlains rec"

Redlains vairs rec,gan nedod.

Atlaušos pastāstīt vēlreiz tas ir estimate[D] .

Šītādi nemainās. l1nk1ns vnk pa pālim spēlē ar čītiem :thumbsup: ,bet nu šitas spēlē pa pākim,ne pa pālim,kad iegribās,vai kad uznāk melnie.

Link to comment
Share on other sites

Tu esi pilniigs klauns? Kaada jeega kaut ko provaceet??? Kas tu pa vazhno personu, ka redz kad tu prasi acc tevi "Provacee"... Citu acc topikos kaut kaa neredzees ka kaads vinjus provaceetu tikai tapeec, ka prasa acc, jo spriezhot peec tevis teiktaa viss ieprieksh mineetais nav patiesiiba taa ir tikai "provakaacija" :blelohs:

Tak atziisti un skaidri un gaishi pasaki, ka tu 4iitoji kaadreiz, lai tevi neviens vairs nekad "neprovaceetu" :superlol:

No manas puses ANTI, jo man arii vinsh nezin kapeec nepatiiik taapat kaa Good Menam. Man arii nepatiktu, ja vinjam iedotu, tad adminam buutu jaaspecto admins... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...