Jump to content
GIGN Forum

Man Bail No Brillēm.


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

Nu tad tā, ārā jau saule, pat var jau teikt, ka vasaras laiks, un visi ārā tusē tagad, un forumā nekādu jaunumu, tādeļ jāuztaisa kādu topiku par to kas drīzumā mani sagaida.

Brilles, jā esmu akls kā aij nezinu kas, bet es pat metra attāluma neredzu neko. Jau esmu izgājis vairākus pārbaudes/testus, kurus visus izgāzu, jo vispār neko neredzu. Un jau ap gadu vecāki cenšās man uzlikt brilles nēsāt, bet tā stingri nav likuši vēl, tādeļ pagaidām esmu laimīgs un esmu bez brillēm. Bet pēdējo laiku, visu laiku sākās runas par brilēm, tādeļ domāju, ka drīz būšu četracis.

Topiku uztaisīju, lai katrs cilvēks padalās ar pieredzi par brillēm, nu piemēram.

* Kāda ir tava attieksme pret cilvēku kurš nēsā brilles?

* Vai Tev ir vienalga vai cilvēks ir ar brillēm vi bez brillēm? Priekš tevis ir galvenais kas cilvēkam ir iekšā?

Un tāda veidā, vienkārši gribu uzzināt ko latviešu jaunieši domā par brillēm

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 76
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Idiots :)

Btw tagad staigājot bez brillēm tu vēl vairāk pis redzi.

Par lēcām neesi dzirdējis? Lai gan nezinu vai 14 gados viņas var lietot.

P.S. Man ir brilles. Apkārtējie ar mani runā un nemet krustus manā virzienā. Tad jau laikam nav tik traki. Kad sāku nēsāt lēcas, tad pārējiem bija wtf, jo nebija pieraduši redzēt mani bez brillēm. Morāle: pie visa pierod.

Link to comment
Share on other sites

Vienalga ko domā citi. Nēsā taču brilles, savādāk tikai acis vēl vairāk sačakarēsi! Par brillēm var smieties cilvēki, kam iq varētu būt zem 70, kā arī skolnieki līdz 7. klasei. Ko var mīzt par tādām lietām, nesaprotu. ;)

Ja man būtu slikta redze, bez liekām runām aizietu pie acu ārsta, lai man izraksta brilles.

Ā, kad tev būs nedaudz virs 20 gadiem, varēsi sačinīt redzi ar lāzeri, nevajadzēs brilles vairs nekad mūžā. ;)

Link to comment
Share on other sites

Man piemeeram nav pretenziju pret cilveekiem kuri neesaa brilles,un kas tur vispaar var buut par pretenzijaam?Protams dzirdeets ka cilveeki viens otru apvainojot,saukaa par chetrachiem,un domaa ka tas ir smiekliigi,nee,nepavisam.Man pasham brillju nav,protams arii negribeetos neesaat (kuram gan gribeetos?),bet ja buutu jaaneesaa,neesaatu,jo iespeejams pastaigaatu kaadu laiku un peectam redze uzlabotos,un vairs nebuutu jaaneesaa,taapat ir ar zobu platiiteem.Un ja jau tik ljoti nepatiik brilles,ieliec leecas .

Link to comment
Share on other sites

Atrodi sev foršu briļļu rāmīti, un būs lielisks stila aksesuārs, un acīm arī būs labāk. Nevajag uztraukties par to, ko par tevi domā visādi indivīdi. Tu dzīvo priekš sevīm, nevis citiem, tādēļ, ja brilles uzlabos tavu redzi, tad uz priekšu.

Link to comment
Share on other sites

Čali, tā šķiet tikai tavā vecumā, ne viņa.

No otras puses wl.Media, tev reāli izvēles nav. Atrodi brilles, kas tev izskatās badass, stilīgi rāmji, forši stikliņi, kas saulē tonējas.

Link to comment
Share on other sites

nju arii man ir brilles :) tikai es vinjas neneesaaju, tas man vairaak taads kaa aksesuaars, jo man viena acs ir perfekta, bet otrai -0.75, kad ilgi seezhu pie pc tad gan shad tad var redzeet mani ar brilleem :lol:

bet visaa visumaa, ja Tev ir tiiiik ljooti bail no okulaariem, var jau iziet uz kompromisa, neesaat lecas :) taa dara daudzi manas pazinjas, ari mamma :lol:

+ veel vari izveeleeties kraasainaas leecas, kaut gan tas sanaak arii krietni daargaak, jo vinjas jaamaina, skatoties kaa kuras, reizi 3jos meeneshos (mammai taadas ir :)) + visaadi tur shkjidrumi..

es gan leecas neneesaatu, bet ja uzskatiitu sevi kaa nepilniigaaku tikai deelj 2viem nieka stiklinjiem kuri man atvieglotu dziivi, es noteikti izveeleetos leecas ^_^

Link to comment
Share on other sites

kaa var neljaut leecas neesaat?!! <_<

ja leecas peerc pasaules optikaa, tad varbuut vinjas ir jaamaina reizi meenesii, ir leecas kas jaamaina reizi 3jos meeneshos, iedot salona adresiiti? :lol:

kas tie pa shkjidrumiem pa 3Ls? :( mana mamma peerk pa videeji 2oLs pudeliiti

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

Ieraudzīju topic title, un uzreiz sapratu, ka media kārtējo topiku būs uztaisījis :)

Man ir bail no cilvēkiem ar brillēm. Man ir bail no visa, kas nelīdzinās man :(

Nē, man nav vienalga vai cilvēks ir ar vai bez brillēm, ja cilvēks ir ar brillēm, tas nozīmē, ka man ir kāda priekšroka pār viņu, jo brīdī, kad viņam atņemšu brilles, es redzēšu labāk par viņu. Līdz ar to man nav bail no cilvēkiem ar brillēm.

Link to comment
Share on other sites

:)

Man ir bail no cilvēkiem ar brillēm. Man ir bail no visa, kas nelīdzinās man :(

Nē, man nav vienalga vai cilvēks ir ar vai bez brillēm, ja cilvēks ir ar brillēm, tas nozīmē, ka man ir kāda priekšroka pār viņu, jo brīdī, kad viņam atņemšu brilles, es redzēšu labāk par viņu. Līdz ar to man nav bail no cilvēkiem ar brillēm.

vot tikai taadu cilveeku kaa Tu, rodas sabiedriibas luuzshana :(

kaads uzkata ka ir labaaks, par otru..

nedod Dievs Tav netiishaam kaads roku nocirtiis, piedod Tu tad buusi kroplis, un tad Tev dziive atspeeleesies ,pret Tevi pashu, ar Tavu attieksmi..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...