Jump to content
GIGN Forum

Favorītprotāli


HoLLow_LiFe
 Share

Recommended Posts

tātad gribēju no jums iegūt kādu noderīgu portālu, kur varētu palasīt interesantas, aktuālas lietas/tēmas. saitiem nav obligāti jābūt latviešu valodā.

kāpēc es prasu vispār?! man savējo skaits jau ir nemainīgs ilgāku laiku, un liekas, ka nesniedz to, ko vajadzētu sniegt plašajai interneta pasaulei.

tad nu varētu mest linkus, ar īsu paskaidroju, par saita saturu.

nemetiet saitus, kas ir "prikolīgi" vairāk domāts par politiskām, zinātniskām, pasaulei/latvijai aktuālām tēmām.

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

notepad.lv (jo datuve ir mirusi un boot raksta daudz lieka sviesta)

last.fm (nekā īsti informatīva nav, varbūt kāds jauns pasākums tiek parādīts)

Vispār šitā padomājot, nemaz nav nekas tāds īpašs, ko es vēl katru dienu skatītos.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

bļin, laikam vajadzēja savus izmantojamos saitus pašam iemest savādāk te toč iedeva man kā čalim, kas pirmo reiz netā ietu tagad.

var iemest arī tādus saitus, kuros jāieiet ne nu katru dienu, bet nedēļā 3x ieejot tur var izlasīt kko labu. blogi, kāda gudra cilvēka ar der :)

paldies par jau iedotajiem :)

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, kas ir noticis ar nemirst.lv, bet nu jau kādu mēnesi adrese ir pāradresēta uz kaut kādu sūda heavy.com

livescores.com - ja interesējies par sportu, tad tur rāda gan pašlaik notiekošu, gan jau nospēlēto futbola un hokeja spēļu rezultātus.

eatliver.com - aptuveni reizi 3 dienās parādās galerija ar bildēm. (funny stuff)

justin.tv - sports, spēles un vēl visāda draza tiešajā translācijā

eradio.lv - Latvijas radio pleijeri + dažādas webkameras no Latvijā zināmiem objektiem, kalniem, pilsētas parkiem utt.

Link to comment
Share on other sites

nemirst.lv ir nomiris.

reāli vienīgais interneta sūds, ko es lasu ir digg.com

agrāk cītīgi lasīju arī 1fort.com, bet tagad, kad viņš pārgāja uz savu fpsshouter, retu reizi ieskatos, nepatīk vairs.

team fortress steama forumam uzmetu aci.

regulāri nočekoju xkcd un explosmu

pods.lv un laacz.lv aiz ieraduma jau hvzcik gadus apskatos, dažreiz kaut kas interesants ir.

miljons.com - viskrutākais latvijas saits.

ā, nu labi, vēl es lasu patiesi.lv, tas arī rullē

ir vēl čupiņa, bet nu tos tā nedaudz retāk, man vispār ir miljons linku.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...