Jump to content
GIGN Forum

Windows


Roy
 Share

Recommended Posts

Tātad, man te draudzenei problēma ar pc, kuru es nevaru atrisināt.. :/

Ieslēdzot pc neparādās ne menu, ne ikonas...vienīgā lieta, ko var dabūt pie dzīvības ir task manager un ms dos konsule.

btw, sākumā domāju, ka pie vainas explorer.exe, jo ieslēdzot pc viņš pie processes nemaz nebija ieslēgts, taču ieslēdzot šo failu arī nekas nemainījās...

PS. safe mode strādā normāli

Link to comment
Share on other sites

Yeah, tikko mēģināju pārinstelēt, bet še tev:

Setup did not find any hard disk drivers installed in your computer.

okey, saprotu, ka vajadzīgi cietā diska draiveru, bet kā man viņus ieinstelēt, ja man nav floppy disk? Vienīgā iespēja ir iekļaut draiverus windows instalācijā, vai arī kāds cits variants?

EDIT: btw, nav kāds normāls windows (bez visādiem vizuālajiem sūdiem, kas stipri rij resursus), kur būtu jau iekļauti visi nepieciešamie draiveri? Būtu forši, ja kāds atmestu linku uz torrentu, vai ko tādu...

Edited by Roy
Link to comment
Share on other sites

to visu var uztaisits pats.. google nlite mekle draivus un uzcep savu disku, te kkads nabs jau prasija par satas draiveriem kas un ka..

btw lieto win98 skinu nevix xp, tas ietaupis nedaudz resursu..

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

Fāk, man šodien neveicas - pat safe mode atsakās strādāt. Google arī šodien nav mans draugs...kāds nevarētu palīdzēt ar draiveru atrašanu (pašam nekādu disku nav). Cik paspēju everestā tam garajm sarakstam izburties cauri, tad pc ir SATA disks.

P.S. tas ir portatīvais...

P.S.S. Par nlite jau atradu un diezgan daudz jau paguvu izlasīt...tagad atliek vēl tos draiverus dabūt...

EDIT: tnx, par palīdzību ;/

Edited by Roy
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...