Jump to content
GIGN Forum

Latvijas Zelta Talanti


jukka
 Share

Recommended Posts

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

šitas čalis! reāli kad izaugšu liels gribētu būt tāds kā viņš.

Man kauns par Latviju...

Man likas ka mes ar draugu esam labakie! http://www.draugiem.lv/special/zz_talanti/...;t=2&vid=16 ja nav gruti ari nobalsojat!

Tu vēl neesi sapratis, ka reps nav priekš baltajiem, it ĪPAŠI baltajiem, latvju bāleliņiem? Reps latviešu valodā un no puišeļa, kuram pauti vēl nav nokritušies, izklausās pēc retarda dzejas.

Tas jau ir kaut kas cits. American idol viņi arī nedzied savas dziesmas, tātad tas talants, kas beigās uzvar arī nav nekas vairāk kā plaģiāts plaģiāts.

Viņiem tās dziesmas ir jādzied savā repertuārā. Nevar nodziedāt kā oriģinālu, tad viņus uzreiz infingelē.

Edited by Kontortionists
Link to comment
Share on other sites

PAšam sev par lielu brīnumu, šodien izvēlos to sīko, kura izraēliešu dziesmu nodziedāja, kaut manā uztverē dziedāšana nav talants, bet viņai patiešām izdevās...

Žonglieris ar tīri tā neko, tas tā uz strīpas...

Pārējie kārtējie ļevie...

Edic: Speķucītim arī dievīga balss -_-

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Īsti nesaprotu kā grupa - "The Afternoon" tika tālāk uz pusfinālu. Man personīgi šķiet, ka viņi vienkārši paņēma uz to, ka bija izvēlējušies ļoti labu dziesmu, lai gan pašiem nav nekādu dižu vokālo dotību.

Tas tāds man subjektīvais viedoklis,

Link to comment
Share on other sites

Tas tāds man subjektīvais viedoklis,

huh. skatoties pa TV viņi nelikās īpaši labi, bet skatoties dr.lv vēl un vēl, īstenībā iepatikās.

un man arī liekās, ka no pēdējiem talantiem šie bija labākie.

paldies uufij par orģinālo dziesmu.

Link to comment
Share on other sites

aj man skiet ka tas vis ir lets suds laitikai butu ko radit, un vecas omes balsotu par kkadu huinju! reali 95% neredzu nevienam no vinjiem talantu, bumbu spardit katrs futbolists mak, breikot katrs reperis, biitu - nu ok tur japatrenejas nedaudz.. nepiekritu vinjiem ka tur visiem ir kkads smirdigs talants..

reali jutubee redzeju chali ar zimesanas talantu, kurs vienlaicigi ar abam rokam zimeja 2 dazadas sejas, vot tas ir kkas nevis kad ar dakshu pa kafijas kruzi rausta putnus vai vel nez kadus meslus!

Link to comment
Share on other sites

reali jutubee redzeju chali ar zimesanas talantu, kurs vienlaicigi ar abam rokam zimeja 2 dazadas sejas, vot tas ir kkas nevis kad ar dakshu pa kafijas kruzi rausta putnus vai vel nez kadus meslus!

Ahh, nabaga pelēkās masas cilvēciņam iekšiņās sāp, ka viņu nepaņēma uz šovu... :slap:

Link to comment
Share on other sites

Žonglēt ar volejbola(!!!!!) bumbu šādi māk gandrīz jebkurš, kas trenējas regulāri un velta laiku tieši frīstailam ārpus treniņiem. Haha, man patika, ka viņš darīja to, lai pierādītu, ka viņš ir labākais LV, esmu vismaz jau 5-6 spēlētājus dzīvajā redzējis, kas māk daudz labāk (un ar FUTBOLA bumbu, nevis volejbola) :lol:

Ā, sapnis spēlēt MU arī ir grandiozs (viņam noteikti izdosies) :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...