Jump to content
GIGN Forum

Dzīve Pēc Nāves?!


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

PPC, aizej pie psihiatra vai psihoterapeita.

ja tevi kautkas tā ļoti krata ka pat pašnāvību taisies taisīt, PM man, centīšos palīdzēt

EDIT: da ja jebkādas problēmas, pm.

Edited by Kuilis
Link to comment
Share on other sites

:) vbyuer, es tik sāku izbaudīt savu dzīvi un jau domāt par beigšanu ?UN, lai izdarītu pašnāvību cilvēkam ir jābūt psihiski emocionāli sagrautam, lai sev atņemtu dzīvību

ne obligati, tas var notikt ari citu motivu delj, piemeram, religija

Link to comment
Share on other sites

:) vbyuer, es tik sāku izbaudīt savu dzīvi un jau domāt par beigšanu ?UN, lai izdarītu pašnāvību cilvēkam ir jābūt psihiski emocionāli sagrautam, lai sev atņemtu dzīvību

Ja tava dzīve ir tikai gatavošanās pēcnāves dzīvei, kādēļ lietas vilkt garumā? Starp citu, kādā veidā izpaužas šī gatavošanās un kādu pienesumu tam dod trula dzīves izbaudīšana?

Link to comment
Share on other sites

Pieņemt Jēzu Kristu kā savu glābēju. Tā cilvēki, kas tic, sāk gatavoties mūžīgai dzīvei. Kaut ko tādu esi dzirdējis reliģijā? Uz bībeles faktiem balstoties, ja Viņu pieņem, automātiski tiek ierakstīts dzīvības grāmatā, kas nozīmē, ka pēc nāves tu nokļūsti Paradīzē, bet tie , kas dzīves laikā nav nožēlojuši savus grēkus un nav pieņēmuši Viņu kā savu glābēju, pēc nāves tiek iemesti uguns jūrā. Pamēģināts nav zaudēts ;) . Nav svarīgi kā turpina dzīvi pēc tam, kad esi Viņu pieņēmis. Galvenais nezaimot Dievu. Dzīvot mierīgu dzīvi nedomājot par to, kas notiks.

Link to comment
Share on other sites

;) . Nav svarīgi kā turpina dzīvi pēc tam, kad esi Viņu pieņēmis. Galvenais nezaimot Dievu. Dzīvot mierīgu dzīvi nedomājot par to, kas notiks.

Tu man atgādināji par 1 paradoksu...

Mēs zinam, ka pasaulē ir diezgan daudz reliģiju. Cilvēks nevar piederēt vairāk nekā vienai reliģijai (tā īsti no sirds). Tā kā starp šīm n-tajām reliģijām ir vismaz 2 reliģijas, kuras nosaka, ka, ja tu viņai nepiederi, vai nepielūdz tās reliģijas Dievu, nepieņem tās reliģijas glābēju kā savējo, tad tu nonāc ellē, uguns jūrā, vietā, kur tevi pazemo, kur tu ciet mūžīgas sāpes, u.t.t., tad, pamatojoties uz iepriekš minēto, tu šā vai tā tu tur nonāksi.

Link to comment
Share on other sites

bпв , tвds topiks.

karoиe kur teikts ka dievs ir labs ?

Kristietоba tika uzspiesta , un tika nogalinвti daudz cilvзki uzspieюot kristietоbu. jыs tur kautko labu saskatat ?

nedaudz uz pagвtni.

Dievs , sвtanam atпвva ar Оjabu darоt visu ko viтр vзlas. sвtans viтu nogalinвja. (Оjabs bija labais). arо te ir kautkas labs ? reaпna.

Nekur arо nav teikts ka dievs nav izdomвts , karoиe nav jзgas jums stвstоt , jo tвpat рaubos ka jыs par to esat kвdreiz tik пoti iedziпinвjuрies.

Es par рito visu saku "Es pats sev esmu dievs!". protams grыtos brоюos mums vajag kвdu , ar kuru runвt(domвs) visiem protams tas ir Dievs , bet man Marilyn Mensons vai , Daron's no grupas System of a down.

Lai nu kв , domв lфмiski. Debesis / Elle. kur labвk ?

Debesоs nedrоkst pisties , lietot alkoholu , narkotikas , lamвties utt. ko tur darоt ? varзsi tur kalbasоt ARFU un nedarоt neko.

vai Ellз , kur var pisties , dzert , pоpзt , lietot narkotikas , lamвties utt utt. viss forрais ir ellз , es piemeram kalbasорos ellз ar rock zvaigznзm.

BET tв doma , par ieрanu vannв ar gludekli , nav nemaz tik slikta.

p.s ,

Edited by jukka
Link to comment
Share on other sites

Media, pirms bāz knaģus rozetē noskaties filmu Constantine. Ja tas nepalīdz, tad ašā solī dodies pie psihiatra, jo tev ir konkrēts uzmanības deficīts. No sākuma tu gignā rakstīji stulbības, jo pats esi cirvis, bet tagad tu sāc pārāk daudz fantazēt. To vien gaidi, kad kāds atnāks, izlasīs tavu sviestu un pateiks, ka tu esi debīls tb pievērsīs uzmanību.

UN NEMAZ NEMĒĢINI ATTAISNOTIES. NETICĒŠU UN VISS! ka tevi divi deviņi.

Iesaku nomainīt vidi kurā tu uzturies, piemēram, skolu. Tur neizrādi savu stulbumu un sazīmē jaunus, vai vispār kaut kādus, draugus. Sāc dzīvot normālu dzīvi. Varbūt pat kāda meitene uz tevi paskatīsies bez smīna sejā. Ok, nesasteigim visu. Pietiks ar draugu atrašanu. Un beidz rakstīt visādas huiņas. Apnīk jau.

Ticības karu sakarā, iespējams, rīt taps neliels apcerējums.

RIkkY, nesaceries. Dievam neticu :/

Link to comment
Share on other sites

wlmedia, manuprat ir sarijies drigenes... Smags gadiijums reaali varetu uztaisit vinja portretu. Chalis uz 13 gadiem(hvz cik istenibaa), bez draugiem, tie kas ir, tie ir Wowaa, pusgari nemazgaati mati, uz sejas kaut kadas huinjas metaas, vecaakiem dzili pie kajas kas ar vinju notiek, katra diena skolaa ir kaa elle, uz kuru atgriezties negribas, klases biedri piekauj, meitenes apsmej, atzimes dirsa, respektivi dziive arii. Es jums teikshu vienu , ja es dzivee shitaadu chali satiktu un vins shadus tekstus man reali stastiitu, nevis foruma, pa taisno sutiitu pie aarsta, jo shitaadi arii ir tie, kas apshauj savus skolas biedrus. WlMedia, nopietni apdomaa savu dziives jeegu un aizej parunaa ar gudrakiem cilvekiem, TEV IR PROBELEMAS, un neraksti vairaak te neko, savadak muus veel iepiis visaa sudaa, kad tu apshausi pusi skolas, kad mees tevi esam mudinajushi... Aizmirsti par virtualo pasauli, saac dziivot reaalo :whistling:

Hvz kapeec es shito sarakstiiju, pasham smiekliigi no malas, bet iedvesmas virzits tapis shit gara darbs :zhaav:

Link to comment
Share on other sites

Ak dievs, te atkal uzrodas cilvēki, kas tic pēcnāves dzīvei. Žēl, ka jums nesanāks pat aplauzties, jo nomirstot jūs nevarēsiet piedzīvot faktu "ai fak, te nekā nav", jūs vienkārši nomirsiet, nesanāks pat paķert stieni.

Spekulēt uz to, kas notiek pēc nāves ir ļoti vienkārši, jo nav neviens, kas pastāsta, kas notiek, jo nav cēlies no mirušajiem. Tāpēc, ja tev ir sūdīgas zināšanas anatomijā & fizikā, sanāk noticēt tam, ka tevi izglābs Jēzus ieejot tevī un tu nokļūsi paradīzē.

Šajā sakarā iedomājos. Vai ūberforšā Bībele definē laiku, cik ātri tu pēc nāves nokļūsti paradīzē/ellē? Jo ir cilvēki, kurus atdzīvina no klīniskās nāves. Kurā brīdī tad tu nokļūsti paradīzē? Pēc minūtes, stundas, dienas? Kas to nosaka?

Man tā besī cilvēki, kas tic, ka pēc nāves nonāks paradīzē. Nu kā tu to vari zināt? Kāds tā pateica? Tas kāds ir bijis miris, kā viņš var zināt? Rakstīts kaut kur? Kas to uzrakstīja? Mironis? Kaut kāds sviests, besī pilnīgi par to runāt, domāts tas viss ir totālākajiem tumsoņiem un muļķiem.

Link to comment
Share on other sites

Spekulēt uz to, kas notiek pēc nāves ir ļoti vienkārši, jo nav neviens, kas pastāsta, kas notiek, jo nav cēlies no mirušajiem. Tāpēc, ja tev ir sūdīgas zināšanas anatomijā & fizikā, sanāk noticēt tam, ka tevi izglābs Jēzus ieejot tevī un tu nokļūsi paradīzē.

Šajā sakarā iedomājos. Vai ūberforšā Bībele definē laiku, cik ātri tu pēc nāves nokļūsti paradīzē/ellē? Jo ir cilvēki, kurus atdzīvina no klīniskās nāves. Kurā brīdī tad tu nokļūsti paradīzē? Pēc minūtes, stundas, dienas? Kas to nosaka?

Man tā besī cilvēki, kas tic, ka pēc nāves nonāks paradīzē. Nu kā tu to vari zināt? Kāds tā pateica? Tas kāds ir bijis miris, kā viņš var zināt? Rakstīts kaut kur? Kas to uzrakstīja? Mironis? Kaut kāds sviests, besī pilnīgi par to runāt, domāts tas viss ir totālākajiem tumsoņiem un muļķiem.

speciālisti aptaujāja cilvēkus kuri pamodušies no komas un apmeram 80% gadījumā cietušie teica , ka redzēja paši sevi guļot , teiksim tā , sevi no malas. protams zinātnieki ir tikuši maximums līdz tam , ka cietušais pēc komas var pateikt kā izskatījās tā istaba kurā viņš gulēja. pirmais eksperiments bija tāds , ka palātā pie griestiem tieši virs cietušā piekarināja kaut kādu objektu , un pēc laika noņema. cietušais pamostoties no komas varēja pateikt , ka tur pie griestiem kautkas bija un precīzi aprakstīt , kas tas bija. pagaidām vel nevar pateikt , kas ir pēc nāves , bet nešaubos , ka drīz varēs :)

wL , tu varētu būt pirmais un pamēģināt ar to gludekli , pēc tam pastāstīsi kā bija. nešaubos ka būsi uz to spējīgs.

Link to comment
Share on other sites

Avots?

Link to comment
Share on other sites

Tie kuri saka, ka jāiet pie psihologa variet iet dirst. Otrais tas kas runāja par manu dzīvi smagi kļūdās. Man ir 15gadi, skolā atzīmes 6-7, diena nepaiet kā ellē, bet visu laiku moka jautājums, varbūt kaut kas tur ir, tas bija domāts, kā dzīve pēc nāves, ja tik daudz cilvēki izmēģinājuši un saka, ka dzīve tur ir fantastiska, kapēc, lai man tad dzīvot šeit? Kur čīzburgers jau 60santīmi, konduktori pišās pat ja biļete ir, kur cilvēki zog uz katra pagrieziena, smēķē, dzer (alkoholu), lamājas. Kapēc? Es gribu dzīvot tīrā vidē. Nepārprotiet manu tekstu, nēesu hipijs, peace on earth.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...