Jump to content
GIGN Forum

Torrenti Un Autortiesības


worm
 Share

Recommended Posts

aha! lol! worm! :)

tipa nekas jau nebus... tikai pusotru menesi barisnh chalju slidinas tavu dibena caurumu un iestukes tevi tadas sts slimibas, par kuram pat tu dzirdejis neesi. BEEETt - paskaties uz to no gaishas puses - tagad kakat vieglak un ari tava vaina nav pieradita! Johjohohoho motherfuckers! :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

вrprвts par ,kф рi Latvija pвrvзrрas.

Ne tikai torentu ziтв,kas jau arо ir pilnоgs absurds,bыtu labвki нerstоjuрi nodziedzniekus uz ielвm,kuri ir daudz bоstamвki,nekв kkвdu outlaw.lv utt. Kuri [lol] ir hostзts вrzemзs,un tad gan es vairs оsti nesaprotu,kвdв sakarв viтus aizturзt var. Laikam arо man to nebыs lemts saprast,bet tad jautвjums,kвpзc tвds krievu trakeris FILE.lv ir vaпв? Vai tad viтus tur ar neielika cietumв utt? nu bпin ,kkвds sviests.

bпin es vnk tos Latvijas galvas vairs nesaprotu. Viens noliek deputвta mandвtu,atkal pвrdomв,un atkal kпust par deputвtu [2.dienu laikв] ,otrs vnk paтem un atnвk un konfiscз datorus. nu lol.

Link to comment
Share on other sites

Ne tikai torentu ziтв,kas jau arо ir pilnоgs absurds,bыtu labвki нerstоjuрi nodziedzniekus uz ielвm,kuri ir daudz bоstamвki,nekв kkвdu outlaw.lv utt. Kuri [lol] ir hostзts вrzemзs,un tad gan es vairs оsti nesaprotu,kвdв sakarв viтus aizturзt var. Laikam arо man to nebыs lemts saprast,bet tad jautвjums,kвpзc tвds krievu trakeris FILE.lv ir vaпв? Vai tad viтus tur ar neielika cietumв utt? nu bпin ,kkвds sviests.

bпin es vnk tos Latvijas galvas vairs nesaprotu. Viens noliek deputвta mandвtu,atkal pвrdomв,un atkal kпust par deputвtu [2.dienu laikв] ,otrs vnk paтem un atnвk un konfiscз datorus. nu lol.

outlaw neslзdza LAMPA vienkвrрi tika veikta izmeklзрana pret vienu no augрuplejuplвdзtвjiem Stormu, un lizards nomоza aizslзdza trakeri un lоdz ar to nomоza pвrзjie

Link to comment
Share on other sites

Btw es tieši to pašu par wormu un spiti šodien gribēju postēt, bet atturējos elementārākās cieņas izrādīšanas pēc :D Atzīšu gan, ka man neienāca prātā papildus daikts pakaļas stimulēšanai, kurš gan šajā gadījumā ... BĻAĢ BEEF TU ESI SASODĪTI IZVIRTIS.

Link to comment
Share on other sites

Stormu paņēma uz 2 dienām ciet.

Tjip visiem LV trakeriem EP aizsūtīja "elektroniski parakstītu" meilu, ka viņi zina ka trakeri nodarbojas ar autortiesību pārkāpumiem un ka - kr4 slēdziet ciet lapu, citādi ierosināsim krimināllietu.

Vēl joks ir tāds, ka kautko nesen izmainīja likumdošanā, so reāli neviens nezin kā tiesa lemtu, ja tas viss aizietu līdz tiesai.

Un viens ir ļaut kačāt visiem failus un mazliet nopelnīt no sms (lizarda gadījumā - daudz nopelnīt no pokemoniem), bet kas pavisam cits ir, kad Tev draud ar reālu cietumsodu.

Pēc visām fiziskajām un garīgajām normām - trakeris nevar būt nelegāls, it sevišķi, ja tas tiek hostēts ārzemēs.

Ja trakeris piederētu kkādam ahujenam juristam, nešaubos ka viņš tāpat kā PirateBay, pasūtītu EP nah.

Bet ja trakeris pieder mazgadīgam narkomāniņam ar 8klašu izglītību (lizards), tad protams - jāklapē ciet.

Es arī, aizklapētu. Kurš gan grib sēdēt cietumā.

Bet pēc būtības - paņemam nopērkam domēnu (kkādu com), paņemam nopērkam hostingu (caur kādu anonīmo saitu), uzliekam trakeri, nekādus sms un donate shitus - noņemam trakerī IP-logeri(lai drošāk uploaderiem) un viss.

Neviena pīle pakaļā nedziedās :)

tikai kurš gan gribēs ziedot savu kabatas naudu, lai citi varētu kačāt failus :)

Link to comment
Share on other sites

bet tā arī patiesībā ir, lejā citāts

no TPB tiesas prāvas:

Interesants moments: izrādījās, ka apsūdzības pusei bija ļoti maza sajēga par bittorent tīkla darbības principiem, tāpēc arī neko jēdzīgu nespēja pierādīt, tikai aicināja tiesu piespriest "jūtamus" sodus.

------------------------------------

Tagad par citu lietu, torrent klientam ir tāds lauciņš Peers, kur mierīgi var redzēt visas ip, un tas reāli iegāž (pēc tā arī tika atrasts Rīgas Sargu pirāts)

tas tā nav izdomāts līdz galam, nesaprotu kāpēc vispār tāds ir vajadzigs,

lai to labotu ir nepieciešams pāveidot esošo protoklu.

vēl lielākai aizsardzībai var lietot āzemju sīdboksus (bet viņi nav diezko lēti), būs tev liels ātrums un drošība.

PIRĀTISMS? MĒS DZĪVOJAM!

Edited by GmbH
Link to comment
Share on other sites

:) Visi cīnās par savām svētajām tiesībām par baltu velti pizģīt virtuālos labumus.. Uz torentiem attiecas tas likumu pants un punkts, kurā ir kaut kas teikts par starpniecību šādu materiālu izplatīšanā. Torents šajā gadījumā ir Vasilijs kurš ņem videoaparatūru, kuru tam sniedz Igors no izsistās vitrīnas, un nes tālāk Žeņam kurš to liek mašīnā. Nezinu, ceru ka salīdzinājums izdevās; vai arī jūs sapratāt domu. Kad gāja šums pa file.lv, šī informācija par torentiem likumos kaut kur uzpeldēja.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Oj, rakos pa worma profilu un redzēju šo, tāpēc arī iepostēšu!

Pārlasot Zorga postu, lejā atradu pielikumu, atvēru to un atradu kaut ko interesantu Latvijas likumdošanā:

Pabraucot uz leju pielikuma saturam atrodam rindkopu ar uzrakstu DATORPROGRAMMU LICENCES

Tad tā kārtīgāk ieskatamies un redzam OEM licences un tur ir tik forši uzrakstīts: "Drikst iegadaties TIKAI kopa ar jaunu datoru ? gan programmas, gan dators mineti viena

iegades dokumenta"

Tad jau sanāk, ja es gribu jaunu windu, tad man vajag jaunu pc? Respektīvi pērkot jaunu windu, vai arī Microsoft Office man tagad ir jākrāj vēl 1000 bakšus jaunam PC!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...