Jump to content
GIGN Forum

[plugins] Anti Cd Hack


Recommended Posts

Visi no jums atceras to mistisko redanti.amx a.k.a anti4.amx un vēl kādos nosaukumos viņš tika saukts(jā amx, nevis amxx)? Tas ķipa iekrāso mūsu mazos cd-hakerus sarkanā krāsā. Neviens tā arī source nedabūja. Anyway, šim te nav nekāds sakars ar to tur, tikai atgādināju.

So, es esmu uztaisījis pārsteidzoši vienkāršu cd-haka ķērēju. Protams, viņš īpaši noderīgs nav.. jo super-resursu ēdējs HLG izowno visus. Šis plugins nevis iekrāso sarkanu, bet izkiko vai nobano(pēc def nobano). Uzstādījumus var mainīt, arī bana laiku.

amx_acd <1/0> <on/off> <def: 1>

amx_acd_punishment <0/1> <kick/ban> <def: 1>

amx_acd_bantime <###> <bana laiks; 0 - perm> <def: 0>

Download: [LINK]

Download AMXBANS version: [LINK]

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

So, es esmu uztaisījis pārsteidzoši vienkāršu cd-haka ķērēju. Protams, viņš īpaši noderīgs nav.. jo super-resursu ēdējs HLG izowno visus. Šis plugins nevis iekrāso sarkanu, bet izkiko vai nobano(pēc def nobano). Uzstādījumus var mainīt, arī bana laiku.

RLHG ir vajadzīgs HLG. Ik pa 3 dienām, te kādam ir gļuki ar HLG.. viņš nežēlīgi ēd. :{o.

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

Testēju 2 reizes. Kā reiz sanāca - pirmo reizi izbanoja šis plugins, otro reizi RHLG revanšējās un izbanoja pirmais :)

P.S. Domāju, ka pareizi uzstādītam un sakonfigurētam RHLG/HLG ir piedodams resursu "rijīgums", kas nav nemaz tik liels..

Link to comment
Share on other sites

53 rindiņu aizvieto ar šo te:

server_cmd("amx_banip 0 #%d CD Hack Detected", userid)

Cdhackerus, kā redzi banos uz 0, respektīvi perm.

Btw varētu būt, ka viņš nevainīgos arī var kkā nobanot? Jo, piemēram, man pēc šitā uzlikšanas daudz sūdzību parādījās, ar tekstiem, ka cdhack savu mūžu nēesmu lietojis blah blah, un šādi ir pirmo reizi, jo zem HLGUARD baniem, neviens nekad neko nav nīdējis...

Link to comment
Share on other sites

Plugina augšā ir tāda lieta kā

#define BAN_CMD "amx_banip"

Par amxbaniem es neko nezinu, bet tur iebāz to cmd, ar kuru bano amxbanos.

EDIT: un neaizmirsti pārkompilēt pluginu.

Viņš nevainīgos nevar nobanot. Tikai ja izmanto Cheating Death. Tā lūk ir lielākā problēma. Viņš neatšķir CD no CD-hack. Citādi viņš nevainīgos nevar nobanot. Ja nu vienīgi kāda palīgprogramma, kura izveido cd_version cvaru, bet tā arī ir nelegāla.

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

Bet īstenībā žēl, ka tas CD pajuka.... Jo tad bija serveri, kuros bez tā tikt nevarēja un varēja būt 99.99% drošs, ka Tavs pretinieks un Tu pats nečīto ;DDDD bet tagad tā vairs nav.... Uz katra stūra kāds ar kubiku rubiku vai kādu stiprāku mantu...9

Link to comment
Share on other sites

Es saku ka pluginam ir nepilnības, ja viņš domā ka HLTV čīto!

lol.

Uzliku, ka banos tikai tad, kad pievienojas kādai komandai. Ja spēlētājs ir admins un viņš pievienojas SPEC, tad viņš netiek ne kikots ne banots, bet ja kādai citai komandai, tad uzreiz tiek IZKIKOTS. Adminus antičīts nebano. MB, kaut kad uztaisīšu, ka ieraksta admina nikus IP failā, lai redzētu iespējamos adminus, kas čīto, bet lielu jēga šim pluginam nav, so.. ko tur lieki pisties?

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

Jaunajā versijā bija Liels bugs. Pievienojoties serverim automātiski tiek izsaukta komanda TeamInfo, un tur tiek ieborēts, ka tev komanda nav piešķirta. Diemžēl, tas notiek pie "Sending Client Info", un client_commandas viņš neredz, so plugins domā, ka tev ir cd-hack un bano nevainīgus cilvēkus. +Es pieliku tasku drošībai. Viss tagad iet. Huh.. Sorry par double post, bet gribēju, lai cilvēki zin.

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

Kā izlabot to ka viņš pasaka ka viens tur lieto čītus, bet viņš tikai izkiko nevis nobano.

Un man liekas ka viņš vēljoprojām bano nepareizi, jo man vienu servera adminu visu laiku nobano, bet mani viņš vsp kad ar cd hacku ieeju neķer.

Edited by Grow3r
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...