Jump to content
GIGN Forum

[plugins] Anti Cd Hack


Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja cd_version nenonāk pie client_command, tad viņš čīto, ja nenonāk pie client_command, tad arī tasks netiek palaists... tātad nevienu cdhakeri nebanos.

EDIT:

0.9

20 min kārtīgi visu iztestēju un salaboju.. vainīgs bija team strings, kurš bija par vienu šuniņu mazāks :(. So komandu pirmos burtus nenolasīja. So velciet nost, bugu nav. Pats pārbaudīju ar CD-haku, bez.. ar acc, bez. Krč viss iet tagad.

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

Nuuu.. Itkā notestēju - viss strādā... Vajadzētu no BG novilkt Cheating-Death un apskatīties vai ar to bano (cik sapratu tad laikam tā ir ;D).. Vispār baigi labs plugins, jo ēd maz resursus un pilnībā labi veic savu funkciju aizstājot HLGuard'u... Un labi, ka to pat ir taisījis mūsu pašu latvju puika ;DD

Link to comment
Share on other sites

server_cmd("amx_banip 0 #%d CD Hack Detected", userid)

Cdhackerus, kā redzi banos uz 0, respektīvi perm.

Btw varētu būt, ka viņš nevainīgos arī var kkā nobanot? Jo, piemēram, man pēc šitā uzlikšanas daudz sūdzību parādījās, ar tekstiem, ka cdhack savu mūžu nēesmu lietojis blah blah, un šādi ir pirmo reizi, jo zem HLGUARD baniem, neviens nekad neko nav nīdējis...

bet ir viena tada problema vins bano jau bano bet neparadas banlista no 3 baniem tik 1 paradijas un tas pats bija pirmais kurs ienaca ar cdhack tika izbanots un parejos divus vins prosta ka parasti banoja. un tikai neieliaks bans banliste

Link to comment
Share on other sites

Def cs ir:

amx_banip NIKS LAIKS IEMESLS nevis laiks vispirms.. nu tad pamaini šo rindiņu:

server_cmd("%s #%d %d ^"CD Hack Detected(%s).^"",BAN_CMD,userid,get_pcvar_num(c_bantime),str)

uz

server_cmd("%s %d #%d ^"CD Hack Detected(%s).^"",BAN_CMD,get_pcvar_num(c_bantime),userid,str)

EDIT: Pirmajā postā ieliku linku uz AMXBANS versiju šim pluginam.

Edited by shine
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

^_^

Tāpat neiesaku.. Tas antičīts kaut ko ne tā dara... Bano čuvakus, kuriem pat nav CD Hacks... RHLG viņus nebano, bet šis bano... Viņi jau sen spēlē serverī un čīti nav bjuši., bet pēkšņi šis jaunais antičīts izdomā viņus banot... Bullshits kaut kāds...

Link to comment
Share on other sites

Karoče, šis plugins pārbauda vai eksistē client cvars: "cd_version", kas ir visiem CD-HAKIEM. To sauc par CD haku, jo viņš apiet Cheating-Death, kurš savukārt nolasa CD versiju no klienta, kuram ieslēgts Cheating Death, ja versija nav, tad kiko un saka, ka jānokačā Cheating-Death. Tāpēc CD-hakam ir tas cvars, lai viņš nofeikotu Cheating Death, kas sen jau miris. So arī Cheating Death ir jābūt tam client Cvaram.

Link to comment
Share on other sites

Taapat cd-hackaa ir trojaans.. +/- visos chiitos ir viirusi, nesaprotu kaapec vinji vajadziigi :/ A shine, varbuut negribi izgudrot pret kaadiem veel paziistamiem chiitiem? Piem taa kaa file-cheker vai VALVE mapee nav opengl32.dll failinja ko tagad ljoti biezhi lieto..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

So, es esmu uztaisījis pārsteidzoši vienkāršu cd-haka ķērēju. Protams, viņš īpaši noderīgs nav.. jo super-resursu ēdējs HLG izowno visus. Šis plugins nevis iekrāso sarkanu, bet izkiko vai nobano(pēc def nobano). Uzstādījumus var mainīt, arī bana laiku.

Download: [LINK]

Download AMXBANS version: [LINK]

ir viena problema tas tavs uzmeikotais anti 4iits baigi gluko jakas es eju sava serveri un man uzmet banu uzreiz un manpat nav 4iitu psc kurnu vel sava serveri spelet ar 4iitiem es iesaku vinu partaisit a to daudzus izbano pat tos kuriem to4n nav 4iitu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...