Jump to content
GIGN Forum

Ķeram Ciet!


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Visu albumu neesmu dzirdējis, bet trīs dziesmas un visas man patika.

Nezinu vai tas ir vairāk nostaļģisku jūtu vārdā vai tiešām viņas ir tik labas.

Kādreiz biju kārtīgi sapisies ar šamajiem :thumbsup:

Pārāk ilga pauze viņiem bija pēc Fat Of The Landa, čaļi daudz ko zaudēja ar šo pauzi :(

Link to comment
Share on other sites

pec fat of the land bija vel cti albumi. Bija viens ar babys gota tempo pirmo dziesmu ari labs... bet daudz vecie gabali taja bija.

Sitas jaunais albums man tiesam loti patik. Pedeja dziesma tads forsh cilins. Colors ir superiga! un parejas ari vienkarsi super. Es sodien visu dienu klausijos un vel neapnika... :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Sitas jaunais albums man tiesam loti patik. Pedeja dziesma tads forsh cilins. Colors ir superiga! un parejas ari vienkarsi super. Es sodien visu dienu klausijos un vel neapnika... :)

Beefs

Es jau neteicu, ka nebija citi albumi :)

Vienkārši pēc Fat of the land bija apmēram 4-5 gadu klusums ;)

Ja neskaita vienu fake disku kas parādījās ar kaut kādu mistisku govi 1999 gadā :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

es neko labu tur nesaklausīju, ne tuvu nav tik labs kā bija pirmie albūmi. Visas diezmas likās dikti līdzīgas :thumbsdown:

The Crystal Method, tas ir spēks :)

Link to comment
Share on other sites

Izlasiiju topiku... Noklausiijos... Zanra faniem patiks, bet tas Prodigy kas bija 90 gados vairs nebuus... Sis nu loooooti atpaliek.....

P.S. Kaa Goodmen tev var patikt Stand Up saakums ja esi ticis tikai liidz 5tajai dziesmai..??? :D :D :D

Edited by ThoM. YorK.
Link to comment
Share on other sites

Mja. Es ticu teicienam, ka par gaumi nestrīdās, tāpēc ceru, ka neņemsiet pārāk tuvu pie sirds sakāmo, bet... jaunais albums ir sūds. Turklāt smagi vienveidīgs sūds. Variācijas izpildījumā vai skanējumā vispār ir minimālas. Klausies dziesmu, nodomā: "Nu labi, varbūt nākošā dziesma būs labāka.", bet nekā, atkal iesākas tas pats sūds, kuram varbūt atšķiras nedaudz krāsa un ir vieglāka smaka.

Principā, ja salīdzina ar pirmiem trim albūbiem, tā pat nav mūzika. Tā ir kaudze ar trokšņiem, kurus atbalsta ritms un šur tur vokāls. Es saprotu, ja Prodigy būtu ekperimentālas mūzikas pārstāvji vai vismaz IDM mūzikas pārstāvji, tad varētu mēģināt iedziļināties šajā albumā no šīs puses, bet, zinot, kāda bija kvalitāte un patiesi radošā ģenialitāte pirmajos albūmos, gribas vaibstīties un šķobīties par šo vājo atrunu, kuru jādēvē par Prodigy mūziku.

Vēl tam pa virsu var piemest sajūtu, ka principā atkārtojas iepriekšējais studiju albums "Always Outnumbered, Never Outgunned", kurš manuprāt bija pat interesantāks un klausāmāks. Ir arī sasteigstības piegarša, it kā rakstītu bakalaura darbu vakaru pirms aizstāvēšanas.

Es nezinu. Piekrītu, ka kaimiņu biedēšanai vai klausīšanai mašīnā, vai pat agresīvo emociju izlādei, šis albums ir patiesi labs, bet citādi, tiešām labāk klausišos vecos albumus vai jau minēto The Crystal Method.

Hey, varēja jau būt arī ļaunāk - Prodigy varētu paškastrēties un pievērsties urban stila mūzikai, veidot lētos klipus ar silikona karalienēm un tjūninga šausmu rezultātiem.

PS. Varēja būt arī vēl ļaunāk - kāda sieviete varētu nogriezt peni, kamēr guli, un izsviest to pa logu ārā.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...