Jump to content
GIGN Forum

Lieciiba


meniks
 Share

Kaada tev videeja atziime uz lieciiibas ?  

56 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

tev uz lieciibas ir chekbokshi, no kuriem tiek iekjekseets attieciigais, ka tu noraadi shaadu diapazonu? blink.gif

man nav lieciiba cool2.gif Gaidu diplomu

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

man videejaa bija 7,1 biggrin.gif vienam dzekam no manas klases videejaa bija 3,2 un kaadas 600 kaveetas stundas smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

kas tur labs?? manupraat par to jaabeedaajas ka muusu valstii tik daudz taadu bduh.gif

Link to comment
Share on other sites

besii taadi lo.. smiliez.de_2551.gif kas nemaacaas!

kaada jeega vinjam iet uz skolu! smiliez.de_2428.gif

vinji jau arii neiet smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK
vienam dzekam no manas klases videejaa bija 3,2 un kaadas 600 kaveetas stundas smiliez.de_2428.gif

Jo vairāk lohu, jo mazāk konkurentu nākotnē - Yippy Yo, Yippy Yey!

Link to comment
Share on other sites

nu man deviitajaa klasee bija viens forsh geks, vinjam bija 1 sekmiiga (laikam maajturiibaa), 4 N/A un paarejie nesekmiigi. Vinsh visos kontrikjos (uz kuriem vinsh naaca, un tadu daudz nebija) uzrakstija kaada cita klasesbiedra vaardu un nodeva un par to vinjam vislaik 1 lika, bet bija jautri. Un vislielaakais new_rofl.gif ko es atceros bija, kad vinjam reekjinaja 1. pusgada atziimi latvieshu valodaa - vinjam sanaaca videejaa 0.6 un tad mes visi ciitigi lauzaam skolotaaju lai tomer ieliek 1 laugh.gif , bet tad vinju otra semestra saakumaa izmeta dry.gif

EDIT

un vel atceros reecigi bija, ka visi skolotaji, kuri dazhreiz redzeja vinju skolaa, kad vinsh uz vinju stundam nebija, u4iki uzreiz tadi laimiigi ka piekjeerushi prasa -nu kapec tad stundaa nebiji? naughty.gif a vinsh atbildeeeja - NOBASTOJU, un to ablomu u4iku sejaas nevar atkaartot laugh.gif

Edited by Bucher
Link to comment
Share on other sites

lasa pudeles naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...