Jump to content
GIGN Forum

Reaalaaks Pasaakums Par To Suuda Juurkalni


macho
 Share

Recommended Posts

o blja ja buus ssnabis un chikssas tad ess ar buussu!!!!!!!!!!

offic mosh vel Mareks ar kadu nokniebsies ja vins mammai aizsutis apsveikumu dzimsanas diena!!!!!!!!!!!1!1!!

kur attached image? lol noob fag lol omg.

post-7-1116952575.jpg

Link to comment
Share on other sites

man vislabaak patika shis teikums - TRG tuss notiek pie yo-man moz vins atluas vel nav zinaam vina domas......

taatad naakamais kodiens pie yo-man, tikai zheel ka vinjsh par to nezin sad.gif

post-7-1116953098.jpg

Link to comment
Share on other sites

leeti.... ko juus nabaga nuugjus noreecat??!??!?!?!?! dry.gif

muahahahahahahahahahhaha smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

man piem. bija shitaa skolaa - visus klasesbiedrus/biedrenes resnos , zubrus , nuugjus un parejos nodirshu , a shie man aiz muguras uzriko tussu , par kuru peec brivdienaam tik runaaaja , protams biju "ljoti" viilies , jo nepavadiiju laiku ar vinjiem sad.gif peec tam veel "nedaudz" noreecu kretiinus , kr4 nuugji kopaa nuugju powers(no offens nuugji)

TA KA NOKAUNIETIES! dry.gif

Link to comment
Share on other sites

KRc taa 1. Es varu izbriiveet vienu veceni shim pasaakumam lai interesantaak, krc Ruudolf iespeejams panjemshu kaadu veceni, tad redzees .

2. NIKEMAMAN'am sodien exkursijaa izmetu pa tusssssssssu , krc vins grib naakt bet es teicu ja kaa minimaalais panjems 6 pudeles allu tad driixtees, Naix ikaa piekrita tad redzees. Krc Ruudolf es uz tavu tussssu max 2 cilveekus panjemshu, par Nikeman tev jaaizlemj (ka nekaa vins nesiss nedaudz alu) , nu bet ya kaadu veceni njemshu tad bez ierunaam Ruudolf.

roofl taadi daunji XD.gif

p.s es brauksu smiliez.de_29.gif

kaut_kas.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bac emi protams kad vajag vecenes bet ja es atradisu sev meiteni tad es uz to4 ar vinu iesu tad mes vanaa gulesim tikai lai yo-manam ir segas kru guleet

kura gan kartiiga meitene negribetu guleet vanaa kopaa ar relouder - anfisa vilinoshi vai ne? naughty.gif

Nu karo4e taa es uz tusu eju tka es tur busu vakara nagla

cik vinhs buus viilies.. zaban.gif

Baac ja nebus meitenes tuss nekads netnotiks davai meklejiet vecenes kas ar mieru pielaisties un taqd pasi zinat ko.....

zinu, zinu ko - iet paspeelet CS , ko gan citu varetu gribeet dzeks kuram singature ir rakstiits , ka vinhs miil CS !! wub.gifsmiliez.de_2477.gif

Link to comment
Share on other sites

ka vini pamanijas sitaja shita slepkavu ievilkt? OMG ROFL wink.gif

es tip' slepkavai pajautaaju, kas vinjai ar relouder bija laugh.gif vinja pateica, ka tip' vinji 2dienas kopaa satuseejushi un peectam vinjsh vinjai atraxtiija, ka vinju miil, un vinja pateica vinjam ' inah ' , nu taa vinja man teica smile.gif

hur - naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

kaadas ta veel klachas, es tikai paintereseejos smile.gif

un peec tam izplati taalaak, un peec tam uzzini citus jaunumus no citiem, un tad tos padod taaalaak, un taa visu laiku aa un veel bikinj piepushkjo katru reizi happy.gif

Link to comment
Share on other sites

un peec tam izplati taalaak, un peec tam uzzini citus jaunumus no citiem, un tad tos padod taaalaak, un taa visu laiku aa un veel bikinj piepushkjo katru reizi happy.gif

neeee, taa nav smile.gif + es neko neizpushkjoju, ja izpushkjotu, tad taas gan buutu baumas

Link to comment
Share on other sites

Karo4e laiks ir domat par tadam leitam bet vai tas vecenes ir ar mieru to gan neveins nezina, bet laikam rudims bus japasuuta daudz jo daudz prez....... :--> :-->

nu kur taadu textu var izdomaat smiliez.de_2125.gif

Ha Ha tad jau bus tads tuss bleg mes tur visi pieliesimies lidz bezsamanai ***
un gan jau ka tos prezervatiivus liks tad lietaa - vilks uz galvas

Mesm pal9naj realu tusu tadu ka nevienam nav bijis tur mes ta pieliesimies kad neko neatceresimies moz viens otru dirsa pisiisim es enz bet tas tuss bus grandiozs

shis texts ar zveeraa laugh.gif paraada isto darbiibu kas vinjiem tur notiksies naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

forshaakais taksh ka var redzeet, ka dzhekiem pirmo reizi kautkas taads briest un shie tur ljechii kaadi veteraani ir un ka gan alu, gan shnabi dzer kaa iisti viiri, gan meitenes njem priekshaa vienu peec otras (un kaa lietprateeji runaa par "prez" naughty.gif !!!utt.

smiliez.de_2125.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...