Jump to content
GIGN Forum

Grautiņi Centrā


Kiwix
 Share

Recommended Posts

  • Replies 322
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tiesam var teikt, ka trukst vardu. te vairs nav ne smakas no protesta akcijas, to var redzet taja momenta, kad tie idioti, netiekot pie saeimas, sak demolet visu, ko redz

edit

bisku liku pasmaidit moments, kad kaut kads azis, kas lekaja televizijas kamera ieksa dabuja no savejiem nejausi ar kiegeli pa vederu :muahaha:

Edited by Hugo
Link to comment
Share on other sites

Kastrēt tos galvā pistos pimpaušus, kas bojā Latvijas valsts īpašumu. Tagad vispār notiek prātam neaptveramais, policijai notiek masveida uzbrukumi, policija atkāpjas. Vairākas policijas automašīnas iznīcinātas. Tikko TV reportierim iemeta pa galvu tiešraides laikā ar nezināmu priekšmetu. Dirsā rauti maukudēli, nevis protestētāji.

Link to comment
Share on other sites

Apdzērušies krievi un latviešu debiliķi, par kādiem patriotiem te ir runa? Atsist, atspārdīt un cietumā iekšā.

Link to comment
Share on other sites

Te nu ir policistu atlaišana no darba, lai tak izjūt paši tagad savas rīcības sekas. Neatbalstu demolētājus, bet kaut kam tādam bija jānotiek, jo tā kopistiskā bļaustīšaņās neko nedod, varēja jau vnk aplenkt un stāvēt ap saeimu nedemolējot.

Link to comment
Share on other sites

Tu oficiāli esi kronēts par idiotu.

Link to comment
Share on other sites

Izlaupīts LB veikals turpat netālu. Es nezināju, ka arī tas ietilpst saemas atlaišanas procesā. :)

Kā viņi uzdrīkstas dziedāt Latvijas himnu? Ja kāds izdomātu atjaunot koncentrācijas nometnes šiem "aizstāvjiem", es būtu par...

Edited by RavenHolm
Link to comment
Share on other sites

es saku, lai tā būda rūc.

jāiet tik piemest malku(ķieģeli)!

:cool:

Aizej, nostājies policijas sienas priekšā un to pasaki, redzēsi, ka Tevi ātri aizvāks prom :]

Link to comment
Share on other sites

Tencinu, turpini vienatnē apspriest glābšanas plānu :]

Lietussargu revolūcija bija, rezultāts? Visi protestēja, kas ieklausijās? Neviens, zemnieki palika zaudētājos, cik tālu tad vel var iet un gaidīt brīnumu?

Oh...pa ltv1 normālus kadrus rāda, visi reibumā, nu ja skaidrs.

Link to comment
Share on other sites

Protams, demolēšana nav laba lieta, bet ... Kas ir vainīgs, ka valsts novesta tik tālu? Piedodiet, bet ar vienkāršu pabļaustīšanos Doma laukumā jau nu noteikti nekas nekļūtu labāk. Man pat ir prieks, ka notiek tāds grautiņš. Godīgi sakot, es to negaidīju, bet labi vien ir. Kamēr nenotiks nekas ārkārtējs, tikmēr "gudrās galvas" neko nemainīs, jo, redz, tauta ir mīkstie un viņi neizrāda neapmierinātību, protams, neskaitot interneta komentētājus.

Link to comment
Share on other sites

Bet kas pēc šī visa beigu beigās notiks ar mūsu valsti? VIenkārši skataties, cilvēkus atlaiž no darbiem, lielākā daļa brauks noteikti prom no valstis, tagad dēļ šī pasākuma uz ielas apcietinās daudz cilvēku, kas tad dzīvos Latvijā?? Valsts būs tukša?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...