Jump to content
GIGN Forum

Jaunais Gads


^Ali^
 Share

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:slap:

smiekliigi jau ir, bet laikam jauno gadu sanaaks sagaidiit maajaas. 16 h darbaa nomociiju, paguleejis esmu labi ja 2h, nogurums shausmiigaakais... :( redzees, varbuut peec kaada "monster energy" drinka buus savaadaak un tomeer aizvilkshu uz kaadu klubu, kur atkal nodzershu kaadu 100!

Link to comment
Share on other sites

:( A kāds regotais nevar aizdot uz 1 dienu savu akkauntu lai tiktu iekšā serverī? Labākais, ka es serverī kādas ~5 min tikšu :D Vispār laba ideja es pēc pus 1 ieskrietu...

EDIT: jāpsver doma pieregot niku līdz 12:00 :D

Es jau to izdarīju + tagad tik jāgaida worms :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Laba iedeja kur sagaidīt J-gadu, bet es diemžēl ar nevarēšu, lai cik ļoti gribētos. Ja būtu labs porķiks ar i.netu pieslēgumu, tad nebūtu problēmu, bet tā kā būšu tādā vietā kur nav ne i.neta, ne sabiedrības, toestj domāju apdzīvota vieta īpaši, tad nu es passs...

Btw lai labi svinās visiem J-Gads 2009! Priekā! :w00t::drink:

Link to comment
Share on other sites

Laimigu Jums visiem JAUNO GADU un skataties nedzeriet parak daudz!Kaa gadu saaksiet taa vinsh arii turpinaasies :) Cigaretes nost,alko nost un narkatu arii nost :DD Un dzivosim veseliigi :) Vopshem lai Jums visiem labi shaudaas,(VISIEM,kas uzkjeras uz sho provokaciju)

Majas bushu ritvakar kaut kad :)

Link to comment
Share on other sites

Pēc ~2 stundām jābrauc uz kaut kādu pirti pie Rīgas. Solās būt jautrs pasākums ar daudzām sen neredzētām sejām. Tagad jāiet iepirkt auhohols. Pēc kādām 2 dienām būšu mājās.

Laimīgu Jauno gadu! :)

P.S. man laikam vienīgajam te liekas, ka ^Ali^ to nedomāja īsti nopietni.

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

Laimīgu visiem Jauno 2009. gadu!!! :drink: :drink: Iekapājiet Vanna Tallin - baigi labais! :wacko: Man jau tagad jautrs prāts.Paceļu vienu šampānieša glāzi uz jūsu visu veselību!!

P.S.Labu veselību, prieku, izturību un daudz naudas Jaunajā gadā!!!Jauku šo vakaru! :oojaa:

Link to comment
Share on other sites

NEDOMĀJU, KA BŪŠU :D PAŠAIK JAU ESMU KOM;Ā ::DD

lidz 24:00 būšu hwz kur un kodīšu un rīt no rīta es iešu uz kāad stender kādu alu zipināt ;D

Domāju labāk varētu kad 5dien iet kur kost :D b;le nē nevis kost bet uzraut cs!

davai visi 5dien pūlksten 22:00 pub serverī močījam :"DD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...