Jump to content
GIGN Forum

Bars!


Desperados
 Share

Recommended Posts

Es dziivoju netaalu no uzvaras pieminekla.... NOTINAM VINJU VISI AR TOLETES PAPIIRU!!!! Buuus reaali reeciiigi  smiliez.de_2551.gif

a davaj tevi ietinam tualetes papira un iemetam Daugava... buus reaali reeciigii!!! GARANTEEJU laughing4.giflol.gifw00t2.giffist.gif

EDIT: smiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2125.gif

Edited by -ha-
Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2125.gif

jaacer, ka desperadosam izdosies realizet ideju. veel tikai dereetu attieciigi sazvaniit mentus, ka kaads neonacistisks grupeejums gatavojas saboteet uzvaras pieminekli un viss shtokos...

Link to comment
Share on other sites

fashisma saakums bija itaaalijaa , bet tas nenoziimee ka fashisti ir tikai itaalijaaa...

nacisti - cilveeki , kas domaa ka savas rases/tautiibas paarstaavji ir paraaki par parejiem , tapec nevajg dirst ka nacistii bija tikai vaacieshi , es arii esmu nacists/nacionaalists dry.gif

Link to comment
Share on other sites

nu manuprat ir taa:

fashisti bija gan italji gan vacieshi, gan spaanji, vnk nacisti saisinaja savu nosaukumu no savas partijas nosaukuma (nu viens no vardiem nosaukumaa bija nacionalistiskaa) un saucaas par nacisitiem, bet sekoja fashistu idejaam, kas ir, ka jabut vienai aarieshu rasei, puslidziigie jaaparvaaco, paarejos - smiliez.de_1591.gifwink.gif

Link to comment
Share on other sites

liepinsh daudz ko iemaaca. Teiksim vinsh ljoti daudziem iemaaca (var teikt arii liek saprast) ka vinji ir stulbi idioti.

Dazhiem varbuut liksies ka vinsh katru otro sauc par idiotu un biezhi bez pamata, tachu taa nebuut nav. Man vecajaa klasee bija daudz idiotu un Liepinsh veiksmiigi visus atpazina happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...