Jump to content
GIGN Forum

Pelnīšana Internetā


kesh
 Share

Recommended Posts

karoče , kāds ir mēģinājis pelnīt ar kādu no šitiem vai konkrētāk ar šito ? baltgeimos visi baigā starā , daži pelna normālu naudu. gribās pamēģināt bet nez vai vērts. anyway varbūt kāds ir mēģinājis vai grib pamēģināt šito te ? atsauksmes , pieredze n stuff.

www.clickbank.com - (nav saistīts ar referāļiem un adu spaidīšanu līdz nelabumam)

Edited by kesh
Link to comment
Share on other sites

teikšu godīgi

jo mazāk pīsies ar visādiem neta krutajiem pelnīšanas mēsliem jo labāk

strādā labāk reālu darbu (kaut vai tajā pašā internetā)

kudiš vairāk nopelnīsi, darbs vieglāks un par apsmieklu nepaliksi...

Edited by baarbijvecis
Link to comment
Share on other sites

nu jūs jau bik pārspīlējat. kā teicis rockfellers -

Ja tu strādā vienkāršu legālu darbu , tev nepietiek laika lai pelnītu naudu./rockfeller/

vai arī

strādā tikai gudrie ar izglītībām , es būdams muļķis , pelnu naudu un esmu multi millionars./Rober Kiyosaki/

Lai strādātu es esmu par slinku , es labāk būšu bagāts tikai jāatrod tas īstais veids kas man piestāv.

Jebkur kur tu skatīsies par bagātiem cilvēkiem , neviens nestrādā un nav strādājis viņš vienkārši ir bagāts. Paveicās ? yea ok.

domājat strādājot un pelnot 500 Ls mēnesī var kļūt bagāts ? yea ok.

Edited by kesh
Link to comment
Share on other sites

Tu doma, ka sakt biznesu, but firmas vaditajam, izdomat ideju un to realizet - ta nav stradasana?

Ir tikai vel tada atskiriba, ka tu dari darbu, par kuru tu nezini, vai sanemsi algu, bet est vajag sodiena. Principa ta ir izvele starp stabils un videji atalgots vai riskants un varbut labi atalgots.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Ja kaadam paprasi, nu vienalga kam ( par pelniishanu netaa ) . Tad visi atbild - "JAA MANS DRAUGS IR NOPELNIIJIS TUR 100 ls "... Bet visiem tik draugi un draugi, NEVIENS PATS nav nopelniijis. Es vismaz neesmu dzirdeejis. Un ja kaads te ierakstiis "mans draugs nopelniija" protams neviens neticees. Es gribu zinaat konkreetu cilveeku kas ir nopelniijis, varbuut sheit kaads ir. Jo "DRAUGS" ir plashh jeedziens.

Link to comment
Share on other sites

Ja tās interneta piramīdas darbotos un ar viņām varētu pelnīt, tad parastos darbos neviens nestrādātu un nabadzīgu cilvēku nebūtu.

Tie divi, kurus kesh citēja ir multimiljonāri. Jā, bagāti cilvēki nestrādā, tam ir divi iemesli:

1) Viņi kļuva bagāti sākotnēji smagi strādājot. Tagad viņi ir tik bagāti, ka var noalgot kādu, aks visu černi dara viņu vietā.

2) Kļūt bagātam darot kat ko, kas nav sirdslieta ir nerāli. Tā notiek ļoti reti. Ne velti ir tāds teiciens - Strādā tādu darbu, kas tev patīk un tev nekad nebūs jāiet uz darbu.

Kā jau beefs teica, bizness ir riskants, jo ekonomika ir neparedzama. Domā visi, kas krīzes laikā nogāja pa burbuli, to paredzēja? Būt bagātam nav vienkārši. Katram savas problēmas.

EDIT: Tas laiks, kas tiek patērēts mēģinot pelnīt netā ir milzīgs salīdzinot ar grašiem, kas tiek iegūti.

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

Nu man draugs tiešām no neta normālas naudas ceļ ārā, ap 5 stukām nedēļas pusotras laikā. protams tas ir darbietilpīgs process email spami utt, bet nu tur arī nevar tā 1 mēnesi vai gadā sāt vārīt baigo piķi, viņš ja nemaldos 3 gadus jau ar to nodarbojās.

Edited by ry.
Link to comment
Share on other sites

Tie divi, kurus kesh citēja ir multimiljonāri. Jā, bagāti cilvēki nestrādā, tam ir divi iemesli:

1) Viņi kļuva bagāti sākotnēji smagi strādājot. Tagad viņi ir tik bagāti, ka var noalgot kādu, aks visu černi dara viņu vietā.

2) Kļūt bagātam darot kat ko, kas nav sirdslieta ir nerāli. Tā notiek ļoti reti. Ne velti ir tāds teiciens - Strādā tādu darbu, kas tev patīk un tev nekad nebūs jāiet uz darbu.

Kā jau beefs teica, bizness ir riskants, jo ekonomika ir neparedzama. Domā visi, kas krīzes laikā nogāja pa burbuli, to paredzēja? Būt bagātam nav vienkārši. Katram savas problēmas.

EDIT: Tas laiks, kas tiek patērēts mēģinot pelnīt netā ir milzīgs salīdzinot ar grašiem, kas tiek iegūti.

nu lieta tāda , ka millionari un bagādi cilvēki nav tādi tikai tapēc ka savu laik' rāvušies melnās miesās lai to sasniegtu.

viņam 15 gados bija jaizvēlas , mācīties līdz 25 gadiem , strādāt chorno darbu līdz 40 un kas tālāk ? tālāk tu vari kautko iegūt bet no tam vairs nav jēga.

karoč viņam bija jaizvēlas mācīties , strādāt vai pelnīt naudu. viņš izvēlējās pelnīt. so there is result.

dzīve ir kā pokers , kā bižas. tu vari spēlēt pokeru , vari nespēlēt. vari vinēt millionu , vari zaudēt.

vari būt tāds kāds esi , aprobežoties ar to kas ir bijis līdz šim un būs visu atlikušo mūžu.

Edited by kesh
Link to comment
Share on other sites

es arī no sākuma neticēju.. tad vienreiz ar autoklikeri tajā sū*a bux.to sapelnīju minimālo izmaksu, 15 $ , un pieprasīju izmaksu uz savu pp kontu. nu ta neko. pēc kkādiem 3 mēnešiem nesaņemdams $ jau atmetu cerības ka man kkas vsp atnāks, jo biju darbojies taču ar autoklikeri. bet fig. pēc 7 mēnešiem atnāca mani 15 $. :D ilgi gan bija jāgaida, bet sajūsma bija. neilgu laiku pirms naudas saņemšanas biju atsācis pelnīt tikai citā, labākā. (un tas nav neviens no jau iepriekš nosauktajiem). ja kas, man to adresi draugs ieteica. viņš arī ir tāds, kurš ir parādījis izmaksu uz viņa pp vai ap kontu. protams viņš arī ieguldīja 100 Ls, bet saņēma atpakaļ tos 100 un laikam tad vēl 200 Ls un tagad gaida 3. izmaksu - arī 200 Ls. pašam tajā adresē jau ir bišķi pāri 50 $. protams, tas ir diezgan maz, bet ja pēctam to liek iekšā ... . aa un ja kas es zinu vienu džeku, kurš skaitās Latvijas visvairāk pelnošais no šitām interneta naudas pelnīšanas adresēm. viņš laikam kkādās 50 adresēs ir pieregojies, un mēnesī diezgan daudz saņem. vienreiz viņš stāstīja cik saņem, bet liekas, ka nedrīkstu to jums teikt. :) es jums saku, ka tur var nopelnīt.! un kā te dažs labs teica, lai atrod īstu darbu un tur pelna.. bet ja gadiņi neatļauj tā kārtīgi strādāt, ko tad??? kaut ko jau var vismaz pamēģināt pelnīt. :)

ja kāds grib uzzināt to adresi, kurā es pelnu, tad varat droši man pm. pēctam pat varam sarunāt tā, ka caur skypu es paskaidroju par to pelnīšanu. :)

Link to comment
Share on other sites

ry. :dohhh:

Veci joki nerullē. Bet, jā, es jau vēl tev neesmu iemācījis jokot. Šoreiz piedošu. Būsim draugi? :urraa:

0.7lb, es tajā burvīgajā saitā nokļuvu otrā iemesla dēļ. Tagad jūtos diezgan nelāgi ry. priekšā :ermm:

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...