Jump to content
GIGN Forum

[pamācība] Kā Tikt Galā Ar Kontroli!


asaris312
 Share

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:blelohs:

EDIT : Paldies asarim par jautro postu, kā arī tencinu visus pārējos, kam ir saprašana, un netēlo nekādus te kārtīgos tautas nodokļmaksātājus-kalpus.... !

Mamma negribēja vai tēvs nevarēja?

tas nozīmē, ka es arī apzogu valsti, esmu ekonomiskās krīzes līdzdalībnieks u.t.t. ??

Arī, bet protams neaizmirsīsim to, ka tu esi arī daunis ;)

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Es arī braucu bez biļetēm, taisu visādus jokus ar kontrli, un ?? tas nozīmē, ka es arī apzogu valsti
jā, arī tu...

Tak domājiet ar galvu, bļe, būtu afigena forši, ja jūs paši pastītos uz savām netīrajām pakaļām un aizdomātos, ko jūs paši dariet, kā rezultātā arī jūs krāpjat valsti.
nu davai, nosauc, ko es daru valsti apzogošu un apkrāpjošu

sper laukā fiksi kādus pāris piemērus par manu netīro pakaļu

to nu es esmu pārliecinājies - jo lielāks aunapiere, jo pārliecinātāks, ka apkārtējie ir tādi paši

Es piem. esmu stundents
es arī

un tā maksāšana, katru reizi pa 0.50 Ls, nea, paldies...
0.40, bet nu labi

ja es katru reizi kompastrētu biļeti, sen jau būtu pārpircis GIGN`u + un tad jūs visi dabūtu tādu kārtīgu, treknu WARN`u par savu stulbumu...
ko tad nepārpērc, ja jau tik daudz naudas esi ietaupījis?

tikpat labi pasaki - ja man nebūtu jāēd, sen būtu miljonārs

klauns...

vemti gribās no jūsu ambiciozisma
kad pavemj, organismam paliek vieglāk

tencinu visus pārējos, kam ir saprašana, un netēlo nekādus te kārtīgos tautas nodokļmaksātājus-kalpus.... !
un tu nu, mīlulīt, būsi tas, kam ir tā saprašana

kaut kā neticas...

ka tavu māti

ka man nepielec un nepielec, ka pie mums joprojām jāstrīdas par lietām, kuras jebkurā valstī ir pašsaprotamas...

Edited by baarbijvecis
Link to comment
Share on other sites

nu davai, nosauc, ko es daru valsti apzogošu un apkrāpjošu

sper laukā fiksi kādus pāris piemērus par manu netīro pakaļu

to nu es esmu pārliecinājies - jo lielāks aunapiere, jo pārliecinātāks, ka apkārtējie ir tādi paši

es arī

0.40, bet nu labi

ko tad nepārpērc, ja jau tik daudz naudas esi ietaupījis?

tikpat labi pasaki - ja man nebūtu jāēd, sen būtu miljonārs

klauns...

kad pavemj, organismam paliek vieglāk

un tu nu, mīlulīt, būsi tas, kam ir tā saprašana

kaut kā neticas...

ka tavu māti

ka man nepielec un nepielec, ka pie mums joprojām jāstrīdas par lietām, kuras jebkurā valstī ir pašsaprotamas...

A tu bārbijveci, aizej labāk savas apenes izmazgā ... ! Un par to ēšanu, tu esi lohs vai daunis ? pričom tu te jauc 2 dažādas lietas ?? Katrs būtu milionārs, ja neestu :D Aber ne jau visi dzīvo Rīgā un vizinās ar sabiedrisko :lohs: ! Un nevis es esmu klauns, bet gan tu, pie tam izteikts !!!

Link to comment
Share on other sites

+475293847529038745692378459283745692837456 :D:sparta: labs kRi ;)

klaunam - tad nekompostrē biļetes, un kļūsti par miljonāru, nahuj jāstudē?

EDIT: RTK ir profene, kas tur tik labs? :D Vot ja tu RSU, LU vai RTU studētu, cita lieta. Atradis ar ko lielīties, profenē mācās :D

Edited by moby
Link to comment
Share on other sites

Kaut vai tāpēc, ka uz viņu diplomiem skatās labāk. Tas tā notiek ne tāpat vien. Protams, studentam ir labāk turpināt turpat RTK, jo viss ir zināms un pazīstams, bet tā vienalga netiek uztverta kā tā paša līmeņa izglītibas iestāde, kā RSU, LU, RTU. Pats mācos RSU un esmu ļoti apmierināts, neskatoties uz lielo apjomu, kas jāveic pašam mājās un diezgan augstajām prasībām.

Link to comment
Share on other sites

stundents

katru reizi pa 0.50 Ls

vemti gribās no jūsu ambiciozisma

tencinu visus pārējos

Ģēnijs.

Link to comment
Share on other sites

Es vienmēr esmu uzskatījis un vēl labu laiku turpināšu uzskatīt, ka braukt bez biļetes Rīgas Satiksmes nodrošinātajā transportā ir goda lieta. Ja es tagad biežāk biļeti lietotju nekā nelietoju, tad tikai tāpēc, ka parasti neesmu noskaņots ar kontroli dirsties, bet principā tā darīt var un vajag, jo viņi ir kretīni.

Un es nejūtos nozadzis ne santīma, es jūtos ietaupījis. Ja RS ar tūkstošiem pasažieru un reklāmām pārbāztiem transportlīdzekļiem nevar atpelnīties, tad tur kaut kas nav kārtībā, jo privātfirmas buss uz Salaspili rullē zaļi bez tādām ekstrām.

Link to comment
Share on other sites

Iz pieredzes :) Jaa Rigaa braukt pa zakji ir diezgan vnk un jaa kontroles iechekot arii var labi :) Agrak kad agdu Riigaa norukaaju,nacas biezhi braukt,rezervee biljetiti tureeju,ne reizi netiku piekjerts! Liepajaa arii var pa zakji vizinaties! parsvaraa kad kapju kadaa autinjaa kapjot araa man medz arii vnk atdot biljetiti labi ljaudis!

Okej atgadijums pagajusho menesi!braucu ar 9 autinju uz darbu iekapj kontrole 2vas resnas vecenes Lb 0,7 gan jau zinaas kuras,un 1nam dzekam nebija talons,dzeks ar galvinju parsita vienai vecenei naasi un izleca nakamaa pieturaa laukaa :D

Link to comment
Share on other sites

:D

Varonis. Kada starpiba, kontole ir kuces vai nav, nedomaju, ka pareizakais ir saakt kautinju vai ko tamlidzigu.

Bet vispar cik tagad ir minimalais sods par biljetes neesamiibu? Agrak, kad ieviesa kompostretajus, tad, cik atceros, sods bija 2-10Ls. Reizem likas, ka izdevigak ir braukt bez biletes un samaksat to sodu, jo tas kontroles man iekapa labi ja reizi menesii, bet nu kaut ka to neizdariiju.

Link to comment
Share on other sites

EDIT: Muah tikko šito quoti izlasīju :"pusijs..

nezinu ka naciiz un citi pusiji..

es dariju tapat. kapec? tapec ka man naudas nihuja nebija studejot.. lietoju to ko biju iekrajis stradajot no 16 gadu vecuma .. un tapec es krapos ka vareju.. un daru to joprojam.."

Diversant, tev vispār divas biļetes vajadzētu pirkt, vienu sev un vienu savai resnajai dirsai. Atradies te krāpējs.

lai vai kaa.. vbyeur.. makus zog tie kam nav jo vinji negrib..

man nava tapec ka es teiksim atskjiriba no tadiem atliekaam ka krii megjinu savu dziivi balstiit uz savas naudas un savas baazes.. un ta ka tas nav viegli - tad es izlemu par labu ires maksai nevis skaistai pilsonja pienakuma pildishanai.

+ kavackim.. pareiza attieksme , un izdevas ari argumenteet.

dalshe.. tam ka es negribu maksat sezh apaksa vel daudz lietas, ne tikai manas personigas ambicijas nesedet vecakiem uz macinja un nediigt naudinju.. kaut gan mana gjimene naudas trukums diezvai varetu but aktuala problema bijusi.

teiksim - ja valsti viss butu normali sakartots, tad man nebutu tada doma nemaksat.

teiksim - No Danijas tika sarunats nopirkt jaunu topdown agregatu. protams piedavajums no musu puses - vienkarshi aizbraukt uz turieni ar $$$ un nopirkt, lai nebutu nodolkji. iedomajietie? vinji nesaprashana - ka tas var but ka var nemaksat!

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

Pats pa zakji nebraucu, ja nu vieniigi retu reizi 1 pieturu, ja kaut kur aatraak jaatiek.

Bet, gribeetos oponeet tiem, kas saka, ka zogam naudu Riigas Satiksmei, liidz ar to pashi sev. Zinu personiigi, ka Riigas Satiksmee videejaa alga ir vismaz 1500Ls, augshgalaa ap 10000Ls. Un vel vinji sev preemijas algas apmeeraa gandriiz katru meenesi maksaa. Taa kaa var izdariit secinaajumus pashi. Vieniigi nabadzinji kontrolieri apdaliiti, jo tiem algas no zakjiem jaakasa.

Link to comment
Share on other sites

Jā pats ar vienu reizi maksāju 2ls, faktiski, neko nebiju pārkāpis, sekretāre nebija skolas kodu uzrakstījusi uz apliecības, ilgi dirsos, paņēmu 2ls un iebāzu sejā, lai atrod normālu darbu.

Ej tu dirst :D

iebāzu sejā lai atrod labu darbu :D

Man ir tā -

Septembris.

Pārbauda apliecības.

Direktore Man pasaka lai es eju dirst un pērku jaunu jo tādu maucību neviens neņems.

Lab nopikru arī.

Tikai nejēdzu tā smuki (nu tak jāizrotā) sarakstīt jo ņihuja no tām liecībām nezinu.

Iepriekšējo sarakstija man senči jo pašam intelekts zem nulles. ( :lolza: )

Labi jau semestris galā bet man vēl jau projām nav liecības jo pie tās debīlās sekretāres negribas iet jo mūždien viņa ir tāda uzpūtusies takā viņai būtu uzkrautas visas pasaules nelaimes. Protams vienmēr aizmirstu nopirkt jaunu.

Katru dienu senči saka dabuji apliecību?

Protams mana atbilde ir nē.

Paldies dievam pēc marta to apliecību jau vairs simtu gadu nevajadzēs. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...