Jump to content
GIGN Forum

[pamācība] Kā Tikt Galā Ar Kontroli!


asaris312
 Share

Recommended Posts

2214.jpg

Pamācība, ko darīt ja ieraugāt kontroli!

Bet vispirms, ir jāierauga kontrole! Katram ir savas metodes, bet es izstāstīšu savas!

1. Pirms kāp tramvajā/trolejbusā/autobusā kārtīgi pavēro cilvēkus, kas stāv tev apkārt! (ja kāds vispār stāv)

Kontroli ir diezgan viegli atšķirt no parastiem cilvēkiem, kaut arī maskēšanās nolūka viņi ģērbjas tāpat kā mēs pārējie. Bet tomēr stils kaut mazliet atšķiras. Ir detaļas, kuras var momentā ievērpt:

a) Apģērbs ( Sievietēm tumšas, sarkanīgas krāsas, vīriešiem tumšas jakas)

B) Detaļa, kuru var vis vieglāk ievērot! Viņi ir baros! (2-3) tomēr pa ļoti retai reizei ir arī vientuļnieki!

c) Sievietēm raksturīgākā pazīme ir brilles, kas liecina par biežu sīku druku lasīšanu, un brilles ir piemērotas darbam! ( Brilles ir iekārtas tādā kā diedziņā ). Protams, ir arī tādas, kas pa, visam nesen strādā šajā amatā! Viņām retāk ir brilles, jo pārsvarā daudzas konduktores, kuras zaudēja darbu dzelteno aparātiņu uzstādīšanas dēļ, vis biežāk ir kontrole, un arī brilles ir 85 % gadījumos!

d) Mhhmmm, viņiem ir apliecība, kas pierāda, ka viņi ir kontrole, protams, viņi to nenēsā piespraustu, bet tur ātri izņemamā vietā. Piemēram, somiņā, vai zem jakas ( somiņa un jaka 70 % gadījumu ir pus atvērta!

e) Nekad neesmu ievērojis kontroli ar maisiņu. Vīrieši parasti tur papīrus un soda kvītis aiz jakas, vai kaut kāda tipa somiņā. Sievietēm vienmēr ir somiņas (95 %)

f) Vīrieši ? kontrole bieži ir diezgan apaļīgi, un nekopti, tumši. Brilles nekad neesmu redzējis . Pirms viņi kāpj tramvajā, vis biežāk apspriežas, tātad, ja redzi šādu ļoti aizdomīgu bariņu, kāp otrā vagonā!

2. Iekāpjot tramvajā, tāpat ir jāapskata katrs sēdošais, viņi bieži raksta papīrus, vai idiotiski pēta katru iekāpēju. Pazīmes tādas, kā jau minēju.

Ir ļoti rūpīgi jāapskata šie cilvēki, un jāredz, ko viņi dara, uz ko skatās, kā skatās!

Ja redzat šos aizdomīgos cilvēkus, ejat pēc iespējas tālāk!

P.S. mans ieteikums ir iztērēt 40 santīmus, un turēt biļeti pa rokai, lai zibenīgi varētu nokompostrēt.

3. kad viss ir garām, varam apsēsties, es iesaku labajā vagona malā, lai varētu redzēt, kas nākamajā pieturā kāps iekšā!

Varam izveidot viltību...

Redzam kontrole kāpj, mēs it kā izkāpjam, un iekāpjam otrajā vagonā, un skatāmies caur lodziņu, kas notiek...

Kad kontrole gatavojas kāpt atkal šajā vagona, mēs izkāpjam momentā, tiklīdz durvis pavērās, un garantēju 100 % viņi tevi neatcerēsies!

Ņemot vērā, ka dienā redz vairākus tūkstošus seju, viņi slikti atceras sejas!

Ir gadījums, ka man saplēš biļeti, apgriežas, un atkal prasa biļeti, no tā man tādi secinājumi!

3. Ko darīt, ja tomēr laicīgi neatšifrējām kontroli, un mums nostājas priekšā un prasa biļeti...

Varam paplēst jokus... :D

?Lūdzu uzrādiet savu biļeti!?

?Nu lūdzu! nopērciet pats/pati savu un skatāties cik uziet!?

Šo varam vairākas reizes lietot!

Varam vel ko jaunu izdomāt, galvenais lai laiku novilcinām!

Uzdevums jānobesī kontrolei! Čakarējam, mums prasa, kādas problēmas, mēs atbildam, ?Piektdieņi atrisinās!?

Proti, dzenam jokus cik vien varam :D

Kontrolei apniks, paņems un izsēdinās ārā, un tajā brīdī vēl paprasām, ?Kas jums vietas pa maz??

Varam ari mukt.. :D

Atcerēties der to, ka ja ir ?resnie? veči, tad labāk pārāk neaizrauties ar joku plēšanu!

Viņi var palikt diezgan agresīvi! Saku no savas pieredzes!

Galvenais ir viņus laicīgi atšifrēt, bet pat ja jūs ielenc ?resnie? saglabāt vēsu pra?tu, un gan izdosies! (atcerēsimies , ka valstī krīze, un viņiem priekšrocība prasa tikai sodus bez žēlastības! )

Bet ir mūžīgais likums, ka vienmēr kāds piekāpsies!

Darām visu lai tie nebūtu mēs!

Pamācība noderēs līdz martam!

Pamācība domāta priekš tiem, kuri nevēlas bezjēdzīgi dod naudu Rīgas satiksmei!

Neviens jums neaizliedz nopirkt biļeti, bet man 1 biļete iet apmēram mēnesi, kaut arī sastopu kontroli kādas 10 reizes nedēļā!

Zinu pusi no kontrolieriem vaigā, tāpēc man nav problēmu!

Kad ieviesīs e-talonus tad gan izdomāšu ko jaunu!

Vēl varu pateikt, ka varat dzeltenajos aparātiņos ielikt biļetes vietā papīrīti kas mazāks par biļeti, un neizvilkt ārā, aparāts automātiski izslēdzas!

Pierādījums, ka nevarējām nokompostrēt!

Ceru, ka jums pamācība noderēja!

Veidoju es ( MaD ) un droši varat izplatīt citos forumos!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ai. Pats esmu saskāries ar resnu kontrolieri. Nokaitināju viņu līdz baltajām pelītēm, gribēja mani aizvest pie mentiem, jo atteicos maksāt. (tad vēl noteikumos nebija rakstīts ka obligāti jāizčeko biļete, un ja nav , tad nav derīga etc...) Beigu beigās izskāpu un aizmuku. Gribētos jau visu uzrakstīt. bet baigais slinkums. Vajadzēja mazliet tā konkrētāk, un precīzāk aprakstīt. Es arī uz jautājumu "jūsu biļetīti", atbildu "mana biļetīte" (tā kā zaķītis). bet ok.

Link to comment
Share on other sites

Nu man ir bijusi pieredze, kad braucu ar draugu trolejbusā, man pašam ir braukšanas kartiņa, bet draugam nav, tādēļ kāpju ārā kopā ar viņu, ja nebūtu šīs fīčas - Lielāka daļa no kontrelēm, brīdi, kad liek tev izkāpt ārā, nostājas pie kādām durvīm un prasa, lai tu kāp ārā un tad nemānāmi var aiziet pie blakus durvīm un tipa kāpt ārā, bet...

Kad transports apstājas paredzētajā pieturā kontrole kāpj ārā un skatās uz tevīm, bet tu paņem un izliecies, ka kāpsi ārā un kad kontrole būs izkāpusi ārā, durvis būs aizvērušās un tu būsi palicis iekšā, varēsi droši izvilkt vidējos pirkstiņu un smieties pa visu transporu! :D

Link to comment
Share on other sites

Protams, lai citi, tai skaitā arī es, maksā par jums! Man ļoti patīk gan smirdīgie bomži bez biļetēm, gam apurinētās tantiņas, gan vienkārši bezbiļetnieki, kuri apsēžās, bet pāsam ~17 pieturas jāstāv kājās, jo kāds bezbiļetnieks grib braukāt. Te nav runa tikai par valsts sistēmu vai, ko citu, bet gan par cieņu pret citiem.

Jā pats ar vienu reizi maksāju 2ls, faktiski, neko nebiju pārkāpis, sekretāre nebija skolas kodu uzrakstījusi uz apliecības, ilgi dirsos, paņēmu 2ls un iebāzu sejā, lai atrod normālu darbu.

Link to comment
Share on other sites

Kopš kura laika cilvēki lepojas ar to, ka ir zagļi? Varbūt kā nākamo veikalu apzagšanas pamācību?

Link to comment
Share on other sites

Ja godigi tad man iznak izdevigak braukt par zakji. To parasti daru kad man no skolas lidz majam jaizbrauc 2 pietras. Bet ta ja uz centru vai kkur talak samaksaju.

Bet ja ta padoma ka agrak bija 20 sant. par biljeti tas bija tik ideali :]

Link to comment
Share on other sites

biju spiests ierakstīt šeit tikai dēļ šī teikuma :DDDDDDDDD

no vienas puses ir arī ritenis - ar kuru var nokļūt galapunktā ātrāk pat par auto transportu.

no otras puses - kāpēc jāminās vai jāvelk ārā savs biezais maks, ja var pabraukt pa zaķi.

cik cilvēku tik viedokļu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...