Jump to content
GIGN Forum

Nakts Riita Spams


Pallma
 Share

Recommended Posts

  • Replies 3.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

man shodien bija jociigs atgadiijums.es pieceelos 7 un nevareeju aizmigt tad beigas lidz kaut kaadiem 8 gulta novartijos ( kaa jau saka alkohols asiniis neljauj guleet ) tad aizgaaju uz dzivojamo istabu apgulos divana skatijos tv un aizmigu taa noguleeju liidz 11 un atkal likos normaals.

Link to comment
Share on other sites

beidzaas topiks nesvariigi

aiveeraaas

klau kas notiek ar tiem smailinjiem

kadi plani riit ?

mums bank holiday

cleaning

bank

smile

shop

smile

smile

ticket reservation

smile

buchas

Pallma

skan kaut kaads aplams raadio man , lai gan sen ir runaats ko dzirdeet ,

bet gadaas ka kaads ko Sunny Happy Disco jautru var pasniegt , lai pleesh duushu

bljin tiko sapratu kaads alnis esmu

riit bank holiday

a es pin kodu nezinu

karoch no-money

fak

rrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

besiii ar arraaa

Noteikti nedur banka Nat West

stulbums,

PS Kaapeec taa neveicaas

Edited by Pallma
Link to comment
Share on other sites

shodien atseedeju Birutas konstultaacijas, 4ota depresija afigenaa uznaakusi, tagad jaagaida treninsh. Mosh CS uzspeleshu smile.gifnaughty.gif

vel tiko nopriku shkjiidumu pret kaarpaam, psc Ls 3.59 par 15ml afigetj dry.gif , jaaiet roka jaamercee karsta udeni 5 min new_silly.gif

Edited by Bucher
Link to comment
Share on other sites

nja...es tikko taa kaartiigi izguleejos! smile.gif

Uzreiz cita lieta...kaa nekaa 2 nektis teltii pavadiitas, bet nju vismaz Hainy ir aizvadiits uz Vaaciju;)

Edited by Saveejaa
Link to comment
Share on other sites

vareetu iet skatiities betmenu.. un veelaak uzrubiit CS... tikai nez kaa tad buus ar riitdienas 1200 vaardu eseju TOKaa, kas jaanodod, ja gribaas lieciibu dabuut happy.gif

ehh, ko es te imaginaarojos. taapat zinu, ka saakshu rakstiit labaakajaa ap plkst 00:00, taa ka po. jaaiet skatiities betmens un rukaat cs wink.gif

Link to comment
Share on other sites

njaa tiko atpirdu no forshaa keizarmezha, bet izradijaas ka treninji tagad bishki agraak notiek laugh.gif , nu nekas kas tur +-3.5h, kuram gan nepatiik 2.2 h sabiedriskajaa transportaa pavadiit dry.gifmad.gif

shodien bija katastrofaali tizla diena, bet vismaz prieks bija iereekt par EDDa klaseseibriem/briedeneem, kuri eedniicaa nabagi TOKu stro4iija biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...