Jump to content
GIGN Forum

Zpd


RiSKS
 Share

Recommended Posts

Rakstīšu īsi- vajag ZPD tēmu.... Galva tukša :) Tā teikt grūtākā daļa- izdomāt tēmu :) Gaidu priekšlikumus... Varētu tēmu ar fiziku, bet sakiet visādas....

Un ja kāds atcerās pasaka lūdzu formulu fizikā slīpam sviedienam ja zināms izmešanas augstums, tālums un leņķis, neievērojot gaisa pretestību-ā jāaprēķina sākuma ātrums

Edited by RiSKS
Link to comment
Share on other sites

Itkaa jau vajag pasham meklet ZPD vaditaju/skolotaju, ar kuru ir labas attiecibas attiecigaja priekshmetaa... pienjemsim es ar savu ZPD Valstii tresho vietu panjeemu :)

Raxtiju saistiba ar vesturi... manuprat, par vesturi ir daudz vieglak raxtit, neka par jebkuram cittam temam :)_\

Link to comment
Share on other sites

:)

Raxtiju saistiba ar vesturi... manuprat, par vesturi ir daudz vieglak raxtit, neka par jebkuram cittam temam :)_\

ha, es savējo pa 2 dienām uzrakstīju un dabūju 8, kas mani ļoti labi apmierināja. :)

vēl tik atliek piebilst, ka nebiju iedevis aizpildīt nevienu aptaujas anketu, rezultātus pats sadzejoju.

galvenais ir labi aizstāvēt un gudri atbildēt uz jautājumiem, tad var arī ZPD būt švaks, bet atzīme būs laba.

Link to comment
Share on other sites

galvenais ir labi aizstāvēt un gudri atbildēt uz jautājumiem, tad var arī ZPD būt švaks, bet atzīme būs laba.

Domaa es ar Grinvaldu kaut ko aptaujajam ? hell yeah :lolza:

Nu kad mes uzstajamies Valsts aizstaveshanaa, tad klausijamies kaa citi uzstajas, bija booring :zhaav:

Kad mes uzstajamies, visi reeeca, pat zuurija, kas verteja :D un vinji atzina, ka tas bijis viens no lielakajiem plusiem :D Lai ari darbs nemaz nebija tik izcils, bet mes visu pasniedzam tik labi un ar izteli, ka .... :D:meele:

:sparta:

Link to comment
Share on other sites

Tāds, kurš kaut ko arī vēlas izpētīt, bet es pieļauju, ka te ir runa tikai par vidusskolu.

Link to comment
Share on other sites

Njaa viena diena palikusi un nevienu teemu par fiziku nav izskaneejusi

Un kaads uz otro jautaajumu vareetu atbildeet?? ja nee tad vismaz pasakiet ko nozīme 2sinx-sinusi utt ir maaciiti bet tik taalu-2sin nav zinaams :((

Link to comment
Share on other sites

Es rakstiiju par smeekjeeshanu manaa skolaa un salidzinajuma ar citam rigas centra skolam ,darbaa ietveeru ietekmi uz cilveka organismu, tad taisijam aptuajas, cik cilveki smeekjee, aptaujajam musu klasi, parejos izdomaajaam, vel par to kaapeec jaunieshi smekjee utml. Dabuuju 9 un butu ticis talak uz rajonu, bet nenodevu laikaa ! Avotu daudz, tapec ja negribi kaut ko uuuber iipashu, tad nav jeegas mocities :)

Link to comment
Share on other sites

Tātad, kā jau roltons teica, pieraksties pie tādas učenes labāk patīk, tad pajautā viņai kādu spīdošu tēmu, kas īpaši vismaz jūsu skolā nav izskanējusi, t.i. ja gribi kaut ko labu rakstīt, bet ja nē tad ņem def.

Mana tēma bija par Rapsi. Tēmu ieteica učene pie kuras biju pierakstījies. Pēc viņas teiktā, cik viņa bija bijusi uz rajona aizstāvēšanām, nevienu reizi tāda tēma nebija bijusi. Darbu uzrakstīju tīri normālu uz 30 lpp un laikam dabūju 9 vai 8.

P.s kaut kur datorā ir saglabājies viņš, varu piespēlēt ja vajag.

P.s.s. un laikam ka man bija arī kaut kur def tēma par smēķēšanu, pēc kura veida rakstīju arī savējo ...

Link to comment
Share on other sites

Shwarc ar teemu par narkotikaam var uzstaaties 9.klases latviesu valodas eksaamenaa runaashanas dalaa bet nejau ZPD. Jaarunaa par teemu kura katru dienu naw dzirdama. Atceros 9.klases ekaamenaa 30% runaaja par atkariibaam x)

Anyway - labaak izveeleeties teemu kuru labi vari aistaaveet un citiem kas klausiisies no taa nekaadas sajeegas nebuus lai nerastos taadi jautaajumu uzkuriem nezini atbildes (piemeeram ja runaa par veesturi un tevi klausaas kada veestures ucene), taapeec es taisu (veel neesmu saacis :) ) par webu taisishanu (teemas nosaukums veel nav noformuleets). Un praktiskajaaa dalaa uztaisiishu skolas maajaslapu (taadeel ka esoshaa totaali smird!!! ) :)

Edited by lazda2
Link to comment
Share on other sites

a kā tev liekas ar sevis izpētīšanu.

1. uzraksti datus par tagatni - veic anazlīzes, izej ārstus gan fizioterapētus, gan psihologus.

2. ja tev ir bijusi krāsaina bērnība un pirmie mēneši, kad mby nomiri gandrzī vai ko. sadrukā sev vēsturi, kad ko lauzi utt.

norm daudz uzzināsi par sevi.

Link to comment
Share on other sites

Ja Tu gadijumā tiešām taisīsi par nanotehnoloģiju, tev ļoti noderēs šī lapa link

Varbūt būs baigi grūti to visu izpētīt, bet ja pacentīsies un daudz strādāsi, domāju, varēsi cerēt uz augstāko novērtējumu

Tas es, Ducatii.. netišām ierakstiju ar citu niku

Edited by rexxar
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...