Jump to content
GIGN Forum

Spameri..


NighTMerry
 Share

Recommended Posts

gabals redzeets, bet man ir tik viens jautaajums biggrin.gif vai tik tieshaam tas ir tieshi tulkots vai vnk prikolam tas text taads uzlikts???

Bet dzheks ar idiots, seezh un nehuja nedara, a tas kas sita ar taads pustizls smile.gif

Link to comment
Share on other sites

hm nu tam dzhekam gan izturiiga galva izsist veikala stiklu ar galvu un itkaa nesagriezties un tas dzhekinjs kas sita man liekas galiigi debiils ljaujot filmeet to visu...policijai ar to filminju pietiks=)

Link to comment
Share on other sites

ziniet kas bija galiigi garaam ka tas [beep] speera ar kaajaam, tas paraada vinja vaajumu, un taa meitene vareeja pasaukt policiju biggrin.gif

p.s tas man atgaadina futbolu, ka skrien pa visu laukumu pakalj un sper pa kaajaam biggrin.gif

Edited by Champions!
Link to comment
Share on other sites

tas dzheks piepisaas kautkada sakara par cigam. bet neko ipashi vairak nevareju ierubit.

vecs shits. bet vispar gribot negribot daljeji japiekrit pinkijam. tadus kas bara nak un tulit sper sedosham pa galvu... tadi pelna, ka vinus pa vienam ar stieni atskaldis.

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

hmm redzeets...

ir arii dziivee redzeets ,ka taa kaadu pizdiitu...

vienreiz bija gadiijums ,ka viens p1dars ,paziistamu meiteni izvaroja ,tad to dzheku nenormaali atpizdiija ,veel daudz trakaak nekaa shamo ,pfff !chut chut un gadriiz nosita(bet bija jau iemesls)!

Link to comment
Share on other sites

darek, man tieshaam zheel (sevis), ka atkal tev piesienos, bet:

1) TU VARETU VIENREIZ IEMACITIES PAREIZI LIKT KOMATUS??? Jau kuro reizi tev man tas jaasaka, nu KAD KAD KAD tu beidzot iemacisies, ka komats jaliek pec varda, nevis pirms taa??? pilniigi zb...

2) Tev liekas ka shis dzheks tiek nereali at"pizdiits"? Un dzheks, kuru gandriiz nosit ir kaut kas tuvu shitam? Man kaut kaa liekas, ka ipashi daudz neesi saskaaries ar kautinjiem (piezime - pats laimiga kartaa esmu maz, bet pat shitik daudz, kaa dazhi sitieni ir pieredzeti. Spert pa galvu gan nav sanacis nevienam atljaut)...

3) " ,paziistamu meiteni izvaroja ," NAV NE DIVDABJA TEIKUMS, NE IESPRAUDUMS, TAPEC TO AR KOMATIEM NEATDALA!!!

4) uzaudzee smadzeni pzl sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...