Jump to content
GIGN Forum

Tiesneshi


Reno
 Share

  

45 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

jeega zuud hokejam deelj shitaadiem хluhiem ,deelj vinja 4-finaalaa netiksim...Ja kaads atrod vinja adresi /msg me

Link to comment
Share on other sites

man gan patika kaa Mike Modano noteeloja tip baigo traumu no ignatjeva dabuuja laugh.gif un veel noraidiijums 2+2 tai pashaa briidii kad museejie tik juta pretinieku nuuju sev muguraa pie borta confused.gif

Link to comment
Share on other sites

būtu man printeris, noliktu kluci uz tās bildes un nofočētu par piemiņu smile.gif

es izprinteju ... pieliku pie finiera.... pasaucu kaiminus ... izvilku gaiseni .... savam pa tiesnesi !!! salaidu samam 4 skrotis galva un 2 pautos ... un vel sazinkur... velak ieskanesu un ieliksu te mb .... zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

nu par 2.iem nezinu, bet kad iesita 3os biju no alinja atbriivoties  rolleyes.gif  taka neredzeju  dry.gif

shodien noskatiijos atkaartojumus - abi bija wink.gif Pirmajaa striidiigajaa momentaa pilniigi neviens netrauceeja vaartsargam un ripa bija aiz vaartu liinijas ,bet otrajaa viss bija redzams bez video atkaartojuma - ripa bija aiz vartu liinijas... Naavi Shindleram

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

aaa tiko paradija pa 3+ labakos momentus

nu 3.ie taa stridigi, vareja ari but, nu bet tas ka tiesnesis nemaz nemeeginaja skatiities viedo atkaartojumu... 12.gifsmiliez.de_2477.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2428.gif

EDIT

p.s. es balsoju par variantu pidars. Droshi vien bija taa ka vinsh bija pidars, bet vinsh pats gribeja but geys (geys = bagaats pidars), tapec 4iitoja mums par sliktu, dabuja pikji par to un tagad ir laimiigs geys smiliez.de_1538.gif !

Edited by Bucher
Link to comment
Share on other sites

kas nah striidiigs tur bija ? SPIED SHEIT

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

kaa malka ? eusa_whistle.gif

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK
nee nu skatos jauka speelee.. muuseejie iesit vaartus.. opaa ir ok, bet nu mees principaa iesitaam 3 vaartus, bet nee forshais tiesnesis [laikam siimors vai kaut kaa taa vinju tur sauca], un nu es saaku domaat, vai forshais bush vinjus uzpircis vai kas ar tiem tiesneshiem, shitaadu stulbumu sen nebiju redzeejis... ranting.gif

Izbanojiet рo indivоdu ar faрistisku simbхliku avatвrв. Paldies.

PS

Tiesneрi arii ir jauki cilweecinnii!!11 Man arii liekas, ka tos divus waartinnus nevajadzeja ieskaitiit11 (nez kas tagad notiks!?)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...