Jump to content
GIGN Forum

Totalizatori


0.7lb
 Share

Recommended Posts

KHL 2. novembris

Triobet.com

Barys Astana - Avangard Omsk

2.60

4.10

2.20

CSKA Moscow - Dinamo Riga

2.20

4.10

2.60

Spartak Moscow - Sibir Novosibirsk

2.20

4.10

2.60

Es domāju varētu iziet ! + Vēl var uzmest ka pirmo periodu uzvarēs Rīdzinieki.

Link to comment
Share on other sites

Man ir tāds jautājums... Saistībā ar kazino, varbūt kāds var normāli apskaidrot, jo man nav pieredzes ar to visu.

Kr4, gribu aiziet ielikt iekšā betsafe kazino tos 10ls, sanāk, ka man 1. klienta bonuss vēl 10 Ls. + tur tagad ir akcija par 50 bezmaksas griezieni par brīvu.

Tie bezmaksas griezieni ir jāapgroza 35 reizes...

Sanāk tā, ka es iemaksāju tos 10, saņemu vēl 10 =20ls. Izgriežu 50 griezienus, nu pieņemsim, ka laimēju 10 ls kkādus ja paveicas. Tad kā to saprast 35 reizes jāapgroza? vnk spēlēju uz mazāko likmi kaut vai tajā pašā spēlē 35 reizes apgriežu, ja kaut kas paliek, tad tas ir mans?

Es vnk nevaru ierubiities to sistēmu...

Link to comment
Share on other sites

Es nezinu kaa ir betsafe, bet parasti taa laimestu apgroziishana notiek taa ka, piemeeram, tu laimee tos 10ls, kuri jaapgroza 35 reizes, tad jaasareizina 10 ar 35, sanaak ka tev kopaa jaaizspelee 350ls. Nu tas noziimee to ka laimests buus TAVS, tikai tad ja saskaitot visas liktaas likmes kopaa, sanaaks 350ls.

Link to comment
Share on other sites

Ducatii pareizi izskaidroja :) Nu skaties es dabuju 1reiz 10 bezmaksas griezienu , man pa tiem 10griezieniem iedeva 35eiriki :) Pec tam griezu kaadas 4h, reali apgroziju knapi 1/3 dalju no apgrozaamaaas summas :) Pec tam vnk sametaju pa 5Ls uz TOTALIZATORA likmem kur videjais koefs ir 1,5 ja ne maldos un visu nonjemu :) Starp citu tie bezmaksas griezieni ir pa 10linijaam ,lai gana max linijas ir 20 tajaa Devils spelee kuraa arii esmu smuki izceelis,bet nu ir tur labaakas speles!CIk zinu visiem iesacejiem sakumaa normali DOD :)

Link to comment
Share on other sites

Uzmetu trīs spēles vienā čekā. Labi koeficienti ,bet reali kad izies ir šaubas. Dināmo Rīga pret Salavat RD - uzver. AS Roma pret kādiem botiem futbolas Roma ņem. Un pēdējais Ķīna pret Latviju futbols - uz neižšķirtu ,jo Latvijai nebūs uzbrukums ,kā arī Ķīna iepriekšējo reizi vinēja 1:0 tātad jābut neižšķirtam. Ja izies no 1ls izcelšu 21ls. :)

Link to comment
Share on other sites

Jāpiebilst, ka arī rīdzinieku nākamo pretinieku "Salavat Yulaev" rindās netrūkst savainoto - Krievijas plašsaziņas līdzekļi ziņo, ka savainoti ir Aleksandrs Radulovs, Miroslavs Blatjaks, Dmitrijs Kaļiņins, Andrejs Kuteikins un Vitālijs Proškins.

Nu jau tev ir varianti,ka RD var panjemt :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Rоt ir doma uzmest 20, lai varзtu pacelt kko un 5dien kвrtоgi noblleties. Meklзju sakarоgu toto kantori ar 100% bonusu pie iemaksas vai likmes veikрanas un sakarоga izmaksa pзc paрu pieredzes. Gribu iemaksвt 20ls un dabыt 20ls kв bonusu.

esmu єegistrзjies bet365,betway,betsafe,expekt,unibet, triobet , bwin un titanbet.

varat kko ieteikt?

Link to comment
Share on other sites

:whistling:

jā zaudēta! -1,5 nozīmē ka jāvinnē vismaz pa 2 goliem....

kr4 ,vienkarshaak... spēle beidzas un no tā gala rezultāta Dinamo komandai atņem 1,5 , sanak ja vini iesit 3, tad 3-(-1,5)=1,5 un pretinieki iesita 2 golus, zna4it nevineeja.... likme iziet kad atnemot -1,5 dinamo vienalga vinee

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...