Jump to content
GIGN Forum

Nevaru Izvēlēties...


Mazinjais
 Share

Recommended Posts

Tātad kādu laiku jau pētu dažādus telefonus un nevaru izvēlēties kuru ņemt... Cena nav svarīga, tpc palūgšu skatīties pēc ērtuma/iekšām un visa pārējā.

NOKIA N95

Piesaista kamera un dizains, bet izskatās baigi liels...

Apple I-Phone 3G 8gb

Piesaista tā iespējas un touch-screen, kā arī gravitācijas sensors, bet izskatās viegli plīstošs, sarežģīts un liels kā arī neerts.

Nokia N72

Neko īpaši labu nevaru pateikt, vnk izskatās labs <_<

Sony Ericcson c902

Kkas līdzīgs N95, bet labāks... 3g, 5mbpx, 160mb, var atskanjot nekonverteetus video failus, etc. Pagaidām palieku pie šī, bet nu nez....

Edited by Mazinjais
Link to comment
Share on other sites

Skaties, atvieglošu Tavu izvēli.

N72 - neko labu nevari pateikt. ATKRĪT!

ok, mošk N95. SE c902 labāks ? Tātad N95 akrīt.

<<< ŠEIT ES SAPISOS >>>

Paliek iPhone un SE. SE 5mpix kamera ... hmm, vai tik tā nav izvarošana?! Nopērc fotoaparātu tādā gadījumā.

Kapēc gan Tev neaiziet uz veikalu un nepaspaidīt tos telefonus ? Un man riebjas šāda tipa topiki. Cik cilvēku, tik viedokļu. Lasi atsauksmes par telefoniem, varbūt kāds ir ierakstījis patiešām lielus gļukus, nevis gaidi, kad brīnumbērns sāks stāstīt par mantu, ko viņš nekad mūžā nav turējis rokā.

Vēl te bija teksts par iPhone, ka viņš tik liels nemaz nav.

Ja Tu esi viņa saimnieks, nevis viņš Tavs, tad negļuko arī. Bet nu cilvēkiem līkročiem, kuriem ir mazs sakars ar tehniku, neiesaku tādu ņemt - aiztaupiet nervus sev un citiem.

<<< >>>

Un ja Tev sķiet, ka šī ir problēma, kurai nepieciešams risinājums (sākotnēji atradās Problēmas & Risinājumi sadaļā), tad problēma tik tiešām ir un ne jau topika saturā.

Link to comment
Share on other sites

Jau labu laiku lietoju Nokia N95 8GB tadeļ pateikšu ko es ikdienā viņa lietoju:

* 5mpix kamera

* 8gb atmiņa kas ļauj skatīties filmas

* GPS navigācija

* N-gage spēles ( :lol: dažreiz kad autobusā stāvu korķi uzspēlēju ;D )

* WLAN

Nu un daudz ko citu, kar4 ņem šito, jā varbūt ir klucis bet viņā ir ļoti daudz kas iekšā.

Link to comment
Share on other sites

Es arī gribu kaut ko iedirst.

Nokia N72 - nemaz nedomā par šito.

Nokia N95 - liels, batereja tur 1 dienu, ja visu laiku baksta. Nokia's kameras nav tik kvalitatīvas kā SE.

Apple iPhone - nav ko tā īsti pateikt. Netā ir dafiga info un apskati.

Sony Ericcson C902 - čamdīts nav, bet SE ir ļoti labas kameras un baterejas.

- - - - - -

Būtu man iespēja ņemtu to pēdējo.

Link to comment
Share on other sites

Un kāda no tā jēga ja dzīvoju Dobelē kur nav publiskās (ai da hvz kā viņu tur sauc) piekļuves? Mājās jau ir rūteris un domāju ka labāk ir iet internetā caur datoru nevis telefonu. Tpc tas WLAN man neko neizsaka

ps. Vairākas reizes arī esmu redzējis ka ir kkadi patchi un progas caur kuriem itkaa nau jaamaksaa par gprs, bet tas ir nelegāli :/

Edited by Mazinjais
Link to comment
Share on other sites

Es tavā vietā ņemtu N96, cena ir tāda pati, kā iphone 3g.

par to Se neko daudz nezinu, bet cik esmu lasījis ārzemju forumos tad nokiām ir labāks performance par se, ātrāk un kvalitatīvāk strādā, bet nu var arī tā nebūt, se ir labākas kameras, bet ķipa tu viņu nereāli izmantosi, un te viens ierunājās par to, ka se ir labas bačas... nu es nezinu, man gan tā neliekās, no savas pieredzes saku, ka nokiām bačas ilgāk iztur.

N72 protams, ka atkrīt, tad jau labāk ņem Nokia E51, kuru pats iegādājos pirms nedēļas un esmu ļoti apmierināts.

Par iphone.... nezinu, man liekas, ka N96 būtu labāks variants nekā iphone 3g, protams, ka iphone 3g izskatās ļoti vilinošs, tapat, kā n96, bet man tāds čuis, ka tavā bikšu kabatā viņš ātri sapisīsies, un ja tu ziemā pakrīti uz tā sāna tad vispār ir dirsā, pietam, tam iphounam youtube ikona izskatās pēc sūda.

P.S. es tā mazliet vairāk palasīju par to Se, un secināju, ka viņš ir sūds, pat Nokia E51 ir labāks, protams, izņemot kameru. 256k krāsas ftw!

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

m3rsy, nezinu kāda tev tā pieredze, bet nu par baču es ar teicu pēc pieredzes. Ir bijuši W810i, k510i un viņiem bačas bija labākas par Nokiām. Kursabiedram ir N96. Foršs, taču man dizains nepatīk (tāpat kā pārējām 95% Nokiām). Parastās OS Nokiām un SE ir +/- vienādas, taču Symbian ir ātrākas (cik nu ātrākas var būt) Nokiām. Un respect par E51. Lūk, tā ir īsta truba! :) Es nemaz neskatījos citas trubas, ko varētu piedāvāt, jo te nav jēgas. Redzu tak, ka ņem tikai pimpīša staipīšanai.

Edited by cash^
Link to comment
Share on other sites

kesh, nevajag vēl aizmirst par kameras un SE W sērijas mūzikas kvalitāti. Sakiet ko gribat, bet nu Nokia netur līdzi un punkc. Iemesls kāpēc pats lietoju Nokia's ir tāds, ka izvēlne labāk patīk un citiem nav iespēja piezīmes parādīt gaidīšanas režīmā uz ekrāna tikpat forši.

Link to comment
Share on other sites

:) Es nemaz neskatījos citas trubas, ko varētu piedāvāt, jo te nav jēgas. Redzu tak, ka ņem tikai pimpīša staipīšanai.

man atkal bija otrādi, savulaik k510i un k700i biju lādējis katru dienu, tagad savu E51 lādēju labi, ja reizi 3-4 dienās, ņemot vērā to, ka katru dienu sērfoju caur wi-fi internetā un aktīvi klausos/skatos uz mobīlā.

Agrāk arī devu priekšroku se, līdz sapratu, ka nokias perfomance izowno se.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...