Jump to content
GIGN Forum

Tf2 Latvian League


mexikan
 Share

Recommended Posts

lidz 7 novembrim jus iesniegat iesniegumu no sava KLANA. Ta ka izdarija jau mT*

mT*

showdown STEAM_0:1:18847664

SooN STEAM_0:0:18093833

вассерман STEAM_0:1:17223367

Galientes STEAM_0:0:17177597

SaN^ STEAM_0:1:17623577

w1ng STEAM_0:0:14179353

mmei STEAM_0:1:16247975

smixik STEAM_0:1:18136367

Klana nosaukums

Speletaja niks + SteamID

Speles buus speletas 2 ar katru komandu, 1 karte ies no jums un viena no otras komandas. Spele standartas CW kartes. Saaksies viss peec 7 novembri kad uzkrasim dalibniekus. Aptuveni ceram uz 8-10 Klaniem.

Link to comment
Share on other sites

:P:pizdiblee::superlol:

a kads fun un motivacija spelet bez balvam mexikan?

nezinu ja parejiem ir fun kkada levaja turnira piedalities 4fun.

tad man jau nu tam nav laika, jega teret laiku ka neko vinnet nevar.

Vienalga ko jus tagad domajat bet nu ja es neteretu laiku ja nav balvu. nekadas motivacijas man nebutu pacinities. jo CW taapat var sarunat izdevigakos laikos .

Link to comment
Share on other sites

nezinu ja parejiem ir fun kkada levaja turnira piedalities 4fun.

tad man jau nu tam nav laika, jega teret laiku ka neko vinnet nevar.

Vienalga ko jus tagad domajat bet nu ja es neteretu laiku ja nav balvu. nekadas motivacijas man nebutu pacinities. jo CW taapat var sarunat izdevigakos laikos .

Motivācija ir pierādīt, ka tavs klans ir labākais, 8mar.

Link to comment
Share on other sites

pilnigi 0 motivacijas. es ar piemeram uzskatu ka mans klans ir labakais - ja man butu vispar klans :D

bet balvas ir vajadzigas visos konkursos.!

un dalibas maksa ja tu zini arii ir vajadziga tados konkursos, ja tu gatavs samaksat dalibas maksu no katra playera no savas komandas pa 5 latiem, un ja vinjsh ne spelees un veidot papildinajumu sastavaa vel maksaat par speletaju 5 ls, tad ja bus balvas un lieliskas es noteikti varu teikt, un nauda ari ies uz serveriem kuros jus spelesiet, jo Servera Arenda nav bez maksas ja? vai tu to zini ari? un tad butu balvu fonds un t.t. bet tada gadijuma ty speletu tikaj ar teddy, jo nevienam negribas spelet uz naudu un maksat 5 ls no katra speletaja, esmu parliecinats ka tu tagad teiksi ka 5 ls nav nauda, bet ari esmu parliecinats ka 1/2 no tava team nedost sho naudu lai speletu liga.

Viss stulbs jautajums 100% par shiem balvam.

Ak ja tf2world.ru ir labaka community neka te latvija un varu teikt, ja tu nezini, tur nav balvu nav dalibu maksa, administratori turee sho ligu uz saviem iedvosmiem, tur ir 7 ligas. Un neviens pat nejauta par balvam.

:pizdiblee: :pizdiblee: :pizdiblee: :pizdiblee: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap:

Link to comment
Share on other sites

nu gudrisi, tad davai meklejam sponsorus un ziedojam, bus jums balvas !

Man patik cilveki kas vnk gudri dirš !

A par spēlēšanu pubā var dabūt mašīnu ? Un par šo poustu dabūsu 100ls ? man aju nevienam nav japierāda, es tāpat zinu ka te puse zin tikai kā uzdirst !

Tā apmēram izklausaties jūs no malas !

GL ar līgu :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...