Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Vienkārši nespēlē totalizātoru, ja tev na ne mazākā nojēga ne par sportu, ne par totalizātoru.

OHOHO MR SPORTS GludinātājS! Tu no sporta esi tik tālu , cik es lidz kosmosa kuga buvēšanai . Tu esi just weak. Bija pilnigi skaidrs , ka Minska kapās līdz galam , tā kā Dinamo Riga rāda diezgan nestabilu spēli vajadzēja likt. Gludinātāj ej uz balletu nulle :).

Tas , ka man hokeja liga (KHL ) liekas pilnigs suds un man vinja nemaz nesaista , nenozime , ka totalizators nav prieks manim. Gribētu redzēt cik daudz tu saproti no NBA, NHL , NCAA un tennisa! MR SPORT :)

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

:).

Tas , ka man hokeja liga (KHL ) liekas pilnigs suds un man vinja nemaz nesaista , nenozime , ka totalizators nav prieks manim. Gribētu redzēt cik daudz tu saproti no NBA, NHL , NCAA un tennisa! MR SPORT :)

Lielais sporta experts :) Lūdzu pasaki mums visiem,kad būs tā nakamā spēlē,uz kuru var vinnēt lielo kāpostu :)

Link to comment
Share on other sites

Prieks par Hivuci.

Atceries, mazo draudziņ - pret savējiem likt nedrīkst!!! (tas attiecās uz visām Dinamo spēlēm)

Par Torpedo papisienu gan biju priecīgi izbrīnīts, Severstaļs pelnīti zaudēja Lokomotīvei.

Bet par spēli runājot - tiesnešu noraidījums Petrovickim + neiedošana, kad mūsējo brutāli iegrūda mugurā ar rokām (kad tiesnesis stāvēja 3m un visu redzēja) bija lol.

Saša iespārdīja un beidzot varēja redzēt viņa burvīgo smaidu :gigi:

Sorokina piruete, manuprāt, otrajā trešdaļā bija tas lūzuma punkts, kad es sapratu, ka uzvara ir mūsējā!!!

Beigas gan bija baigais CRAPS - par to arī Sandi drūmā stilā pēc spēles izteicās :)

Galvenais ir šīs divas spēles - Viķaz un Torpedo.

Par spēli ar Torpedo man ir reāli bail :) Labi, ka mājas spēle!

Link to comment
Share on other sites

Pret savējiem :) KHL ir sūds krievu variācija par NHL , līga pati par sevi ir spēcīga , bet iet skatīties kā pārsvarā Krievijas komandas spēlē nē paldies un man Dinamo Riga pie vienas vietas ir :) Pret savējiem haha Jurko . Ej paskrien mežā. Vienīgais labums ir tāds , ka viņu spēlēs apmeklē un man pazīstams čalis , kas strādā dinamo Rīgas offisā var pelnīt normālu piķi. Vismaz Rietumu banka var atpelnīt kādu naudu iegādājoties Arēnu :)

Edit: Uy iemet totalizatora topika linku. Iemetishu NBA, NCAA spēlēs. Uz kurām var likt .

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

:).

Tas , ka man hokeja liga (KHL ) liekas pilnigs suds un man vinja nemaz nesaista , nenozime , ka totalizators nav prieks manim. Gribētu redzēt cik daudz tu saproti no NBA, NHL , NCAA un tennisa! MR SPORT :)

Takā toto spēlēju diez gan ilgi un pa par rezultātiem sūdzēties nevaru, tai pašā NBA un tenisā, gribētu redzēt no tevis pāris likmes, kaut kā lasot gign foruma dažādus topikus, rodas tāda sajūta, ka tu tikai proti runāt, bet ne darīt. Ir speciāls toto topiks, kurā tu varētu ierakstīt pāris savas likmes, var arī šajā paša topikā.

Kas attiecīs uz Dinamo un likmēm, es arī izvairos likt pret viņiem, labākais variants ir under/over.

topiks http://www.gign.lv/forum/index.php?showtop...toto&st=690

Edited by uyinaators
Link to comment
Share on other sites

Mazvērtības kompleksu māktais Hivucis zina visu.

Gan par NBA, NHL, KHL, TENISU, NCAA, NFL, Premjerlīgu, Mājdzīvniekiem, Debatēm, Mūziku. Nu apaļš teicamnieks.

Nesaprotu kur īsti slēpjas problēma?

Skolā biji klases viduvējība, kas gribēja tikt iekšā līderos, bet nesanāca?

Imagenārā draudzene nedod?

Kur ir tas topiks par totalizatoru - gaidu katru dienu no Tevis ierakstus par 100% drošajām spēlēm/likmēm.

Link to comment
Share on other sites

Vienā no hokeja raidījumiem par šito runāja un rādīja video sižetu. Viņš pēc kopējiem komandas treniņiem pavada vēl pārdesmit minūtes trenējot tieši šo metienu un tieši no tās pozīcijas. Visai interesanti bija vērot.

Link to comment
Share on other sites

Jurko, Torpedo zaudēja Ladai un tagad Viķaziem, tā ka viņi jāņem bez variantiem, jo viņiem pēdējās 3 spēles ir totāls pizģecs - Sibirj, Amur un Nk. Metalurgs, 3 no 5 lielākajiem austrumu konferences lūzeriem.

Nu nekas, Jūlis teica, ka šādas beigas iespējams ir pat labāk, spēlētāji pret Viķazu negulēs. Kā es gaidu to maču (un arī torpedo), playoffi ir faking tuvu, dude! tāpat arī cska turnīra tabulā :)

p.s.

ar katru nākošo Hivemind postu čalis aizvien vairāk izskatās pēc neveselīgas krāsas zirga strempuļa. Neizskatās, ka būtu mainījies kaut drusciņ, tieši tā pati augstprātīgā un superviszinošā attieksme, kas agrāk.

Link to comment
Share on other sites

Nu nekas, Jūlis teica, ka šādas beigas iespējams ir pat labāk, spēlētāji pret Viķazu negulēs. Kā es gaidu to maču (un arī torpedo), playoffi ir faking tuvu, dude! tāpat arī cska turnīra tabulā :)

p.s.

ar katru nākošo Hivemind postu čalis aizvien vairāk izskatās pēc neveselīgas krāsas zirga strempuļa. Neizskatās, ka būtu mainījies kaut drusciņ, tieši tā pati augstprātīgā un superviszinošā attieksme, kas agrāk.

Nu viņi močī baigi viļņveidīgi http://www.khl.ru/calendar/167/01/2611/

Zaudēts: Viķazam, Ladai, Ak Bars, Avangards

Vinnēti: Savalats, MVD, Baris, Nefthimik

Vinnēti pagarinājumā: Spartaks, Atlants.

Ar Lokomotīvi - vienreiz vinnēt, vienreiz zaudēts!

Tā kā... būs grūti :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

Tu esi just weak.

ej uz balletu

MR SPORT :)

Is it me or these flames are childish?

Viss jau būtu jauki, ja tavs rakstītais kaut kādi atspoguļotu, ka tu kaut ko saproti no totalizātoru likmēm.

Redzi, tikai pilnīgi iesācēji liek 10 latu lielu likmi uz VIENU spēli, nevis kombinējot vairākas spēles, kur iespēja izvilkt piķi ir daudzkārt lielāka. Un koeficienti uz uzvaras vārtu skaitu ir daudzreiz lielāki par vienkārši noteiktu uzvarētāju, tāpēc stay out of niggas business un pārstāj sevi lielīt par lietām, no kurām tev nav absolūti nekādas nojēgas.

Kā jau pats minēji, tad vienīgais sports, kas tev piestāv ir TENISS (:lol:)

Link to comment
Share on other sites

Es tev teicu , ka es uz KHL spēlēm taisu piķi :) ?? Es pastijos , ka bija normāls koeficents un uzliku par Minsku zinot to ka viņi kapās lidz galam . Viestur tas ka tu nesporto , ui sorry sporto tikai ar labo roku pie datora visiem ir zināms. Nesaprotu , kā tu vari kaut ko dirst par sportu , ja no sporta esi vēl tālāk par manīm . Man vismaz ir sports un ja labi gribās nedeļā sanāk sportot 10h+ :) Tas ka tu esi nepadevies garmatis man ir skaidrs, bet netēlo , ka esi sportists.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

:) ?? Es pastijos , ka bija normāls koeficents un uzliku par Minsku zinot to ka viņi kapās lidz galam . Viestur tas ka tu nesporto , ui sorry sporto tikai ar labo roku pie datora visiem ir zināms. Nesaprotu , kā tu vari kaut ko dirst par sportu , ja no sporta esi vēl tālāk par manīm . Man vismaz ir sports un ja labi gribās nedeļā sanāk sportot 10h+ :) Tas ka tu esi nepadevies garmatis man ir skaidrs, bet netēlo , ka esi sportists.

Parādi man vienu rindu, kurš viņš ir teicis kāds viņš ir sportists! Ja neatradīsi, nahrinizēšu tevi uz kādu laiku, jo tavi posti forumā sāk brutāli smirdēt!

Link to comment
Share on other sites

Tāds totalizātoru cienīgs arguments :lol: KAPĀS LĪDZ GALAM!!!111

Man vismaz ir sports

Mani, nevis manīm.

"Man vismaz ir sports" Zini kas tev ir? Liela mute, bet sliktas latviešu valodas zināšanas.

:) Tas ka tu esi nepadevies garmatis man ir skaidrs, bet netēlo , ka esi sportists.

Ne velti tu mums esi padevies debatētājs, jo tavus argumentu par manām sporta gaitām var pielīdzināt tam, ka tu vēl joprojām domā, ka man ir gari mati, kuri jau man pusotru gadu nav. Par sportu runājot, es neesmu vainīgs, ka tu ne reizi netiki pamatskolas komandā (:lol:), kas pierāda, ka jau no bērnības esi tāds nepadevies sportists.

Šeit būs liste ar maniem iecienītākajiem sporta veidiem:

  • Kalnu slēpošana/free ride
  • Hokejs uz dīķa :)
  • Futbols
  • Pludmales volejbols
  • Florbols
  • Baseball (Jāņmuižas līga :lol: )
  • Galda teniss
  • Šļūkšana no kalna ar pannu :)
  • mošpits, kurā tu pussij nevarētu pat 30 sekundes izturēt

Un vispār man izskatās, ka tev ir kaut kāda garīga vai fiziska trauma tieši no garmatainiem cilvēkiem. Apbižo tevi kāds? :buslabi:

Un tā mutes brūķēšana katrā postā, tevi ne pie kā laba nenovedīs, mark my words.

Link to comment
Share on other sites

macho, Torpedo ljoti labi saprot,ja vinji taagad zaudee Minskai un pec tam ariii Riigai un mes njemam riitaa un aizpariiit,tad vinjiem playoff gar pashu degunu var aiziet garaam un domaju ka vinji pieliks visas puules lai taa nenotiktu,bet kas mums , mums jau tikai prieks,par katru TORPEDO uzvaru :) Ka nekaaa mes gribam tikpat ljoti playoff pret SKA uzraut,kaa vinji :DD

Ah jaa domaju ka musejie nu toch nepadosies provokacijam pret Vitjaz,jo visi gribees buut ierindaa pret TOrpedo!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

mošpits, kurā tu pussij nevarētu pat 30 sekundes izturēt

Cik tad lieli chalji nak preti ? Bendarznieki ?

Bet par vakardienas speli... pilnigi saprotu Masaljski !

treshais periods vnk pakaljaa bija... TJIP uzvara jau rokas un varam spelet ka uz diikja !

svetdien cerams uzvaresim... izdomaju ari uz hokji aizlaist uz Arenu !

Link to comment
Share on other sites

kas ir mošpits? Vopšem iečolēju,kas ir kas :) Ja šodien CSKA kāš un mes rīta ņemam Vitjaziešus un pec tam paņemam savstarpējā spēle i Torpeģikus i CSKA,vienalga pedejaas 3 speles CSKA ir pret tiem pashiem luuzeriishiem,kas Torpedo,taa kaa laikam CSKA nu nekadi mus neapdzit,jo pedejaas 3 jas spelee labi ja kadu 3 punktnieku pret barijs tikai varam atnjem,pret Avangard un UFU neredzu variantu,lai gana vinjiem neko nevajadzes vinji jau kachaas formu PLAYOFF!

Link to comment
Share on other sites

Atvainojos par offtopiku, bet reāli kur kaifs salasīties koncertā un pēc tam no divām pusēm saskrieties un sākt airēties ? Es laikam esmu īpaši debīls, bet es to nesaprotu.

Par tēmu, lai kaut kas būtu, tiesāšana Dinamo Rīgas spēlē pret Minsku bija fascinējoša ...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...