Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Lada panjema izbraukumaa tiko Torpedo puišus ar 2:1 :) Tagad riitaa tikai janjem un viss bus pa skaisto :) Ja neee tad bus ziepes :) Jo tad severstalj nokjer Torpedjikus un abi no mums tad pa 1nam punktam atpaliek :) bet ja viss bus kaa jaabuut :) tad bus jau mums vismaz 4punktu parsvars,jo pret ATLANTU es ariii neredzu istus variantus :)

P.s. HA CSKA tiko zaudeja 5sek pirms speles beigaam ielaida :DD Juhuuuuu :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

:) Tagad riitaa tikai janjem un viss bus pa skaisto :) Ja neee tad bus ziepes :) Jo tad severstalj nokjer Torpedjikus un abi no mums tad pa 1nam punktam atpaliek :) bet ja viss bus kaa jaabuut :) tad bus jau mums vismaz 4punktu parsvars,jo pret ATLANTU es ariii neredzu istus variantus :)

P.s. HA CSKA tiko zaudeja 5sek pirms speles beigaam ielaida :DD Juhuuuuu :)

Atlantu var mēģināt ņemt, jo šogad viņi neizskatās tik pārliecinoši, cik pagajušogad ;)

Link to comment
Share on other sites

;)

Atlanta pagarinaja līgumu ar LAŠAKU :) Nu nez it kā jau varam uzlaust to ATLANTAS spēli,bet nu mums tā būs 8tā spēle 15dienās,tapēc īpasi spēki jau nebūs,bet nu neredzu vienalga variantus... ļoti daudz kas izšķirsies jau rītdienas spēlē,cik labās vai sliktās pozīcijās nokļūsim! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Oj, skatiijies biju, bet es PC iespaidaa iedomaajos par taam 'neko nevajag' speeleem. Paldies par atgaadinaajumu. :)

p.s. Ja Sorokins buus bez traumas un visaadi citaadi buus viss kaartiibaa, tad uzspeelees kaut vienu speeli, noteikti.

Link to comment
Share on other sites

Nu neticēju...Spēle konkrēts bullšits...Pat neierubīju,kapēc Arnasonu,Petrovicki un Bukartu nosēdināja malā un lika mūsējiem atstāt jau tā pēdējos spēkus,kuri jau tā nebija...bet nu HOSSA toč ir monstrs,bez viņa mēs neko nespējām izdarīt :) tie 2k skatītāji galīgu besi uzsita,bet nu lab ko padarīsi!2punkti un šāda atspēlēšanās bija UNBELIEVEBLE :)

Link to comment
Share on other sites

:) Jacīnas vienalga :) īstu variantu nemaz neredzu tapat :) Ir doma next 5dien uz TORPEDO speeli laist :)

Ha, man jau ir bilete :sparta: Sis dienas spelei redzeju tikai vartu guvumu atkarojumus, tapec butu forsi, ja kads pateiktu, kas tur bija ar tiem faniem.

btw, speles varetu uzsakt no 0:2 vai 0:3, lai butu vairak laika atspeleties...laikam jau ieradums 1.perioda ielaist paris vartus, lai pec tam varetu meginat atspeleties

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...