Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Spriežot pēc Znaroka šodienas pēc spēles preses konferences, mēs centīsimies rīt atņemt krieviem punktus, lai būtu droši par iekļūšanu ceturtdaļfinālā! Hokejā brīnumi gadās, tāpēc nav ko atslābināties, esam ļoti tuvu, nedrīkst apstāties!

P.S. es jūs mīlu, LV izlases hokejisti :)

Link to comment
Share on other sites

Nja. Krievija. Man jau liekas, ka vajag vārtos Masaļski. tomēr viņš jau kārtīgi iesildījies. Bet atkal viņš kritīsies rankā. Varbūt tiešām likt vārtos Naumovu, lai Masaļskim nesačakarē ranku. Tomēr godam nospēlējis pašlaik un viņam kā dāvanu varētu uzdāvināt Naumovu vārtos. :D

Lazda - man liekas, ka visas spēles var noskatīties tv3 mājaslapā.

aar4ijs

Edited by aar4ijs
Link to comment
Share on other sites

Man sanāk četras. Zviedrija -> Austrija -> Šveice -> Francija.

Imho par daudz mūsējie šodien skrēja. Varēja pataupīties rītdienai. Spēle patika.

Jāpaņem alus un jāiet USA - RUS skatīties.

Šī čempionāta laikā esmu palicis par hokeja adiktu.

EDIT:

Fak, RUS 4 : 1 USA. Krievi pēdējo trešdaļu varēs atļauties mierīgāk spēlēt.

Btw iihf.com pirmajā lapā raksts par slavenajām trīs latviešu blondīnēm :)

Link to comment
Share on other sites

Man sanāk četras. Zviedrija -> Austrija -> Šveice -> Francija.

Ui. Jā. Aizmirsu pieskaitīt tikko vinnētos frančus. :D

Imho par daudz mūsējie šodien skrēja. Varēja pataupīties rītdienai. Spēle patika.

Nu bet īstenībā labi, ka viņi vismaz rankā pacēlās. Tāpat nu ļoti liela daļa tic, ka Krievija uzvarēs. Tur pat gandrīz nav divu domu. Galvenais jau bija uzvarēt šo spēli, tad jau pret krieviem kā būs tā būs. Galvenais vilkt klāt cik vien var.

aar4ijs

Link to comment
Share on other sites

:D

Nu bet īstenībā labi, ka viņi vismaz rankā pacēlās. Tāpat nu ļoti liela daļa tic, ka Krievija uzvarēs. Tur pat gandrīz nav divu domu. Galvenais jau bija uzvarēt šo spēli, tad jau pret krieviem kā būs tā būs. Galvenais vilkt klāt cik vien var.

aar4ijs

Nax tu teikuma beigās liec savu nickname? papa?

Es jau samierinājos ar zaudejumu Krieviem - vnk tagad vajag koncentrēties ceturdaļfinālam! :mIm:

Link to comment
Share on other sites

Krievi amiishus maseee 4:1 :) es pienjemu ka ritdien krievi par visiem 100 nespelees :) vismaz nebuus 10:0 :) var pat ceret ka cienigi ar 5:2 varam zaudet :) Kas jau bus teicami :) Izcili tikai butu LV uzvara kas nav reala pret shiem krieviem :)

Link to comment
Share on other sites

Ja mēs vinēsim krievus, tad es piedzeršos [ tapat ka tagad] un skriešu arā pliks! :)

juus visi esat āpši. Arii tu good men. Tu netici ka mēs varam vinēt? :o tu neticēji [ 100% ieskaitot mani] neticējām ka zviedrus vinēsim. MES TOS KRIEVUS VARAM VINĒT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :pizdiblee: :pizdiblee: :pizdiblee: :pizdiblee: :pizdiblee:

Edited by Noyd
Link to comment
Share on other sites

Baltkrievi labi spēlē. Pret somiem 1:1. Pahodu buus papildlaiks.

Edit: ir

Edit2:

Kā iznāk ja mēs tiekam tālāk?

Kāda ir sistēma?

E1 - F4
E2 - F3
E3 - F2
E4 - F1

vai

E1 - F1
E2 - F2
E3 - F3
E4 - F4

?

Edited by lazda2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...