Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

ir kada vieta interneta kur var skatities speeli iznjemot to myp2p ? nereali shodien VISI linki tur lago vai neiet.

tas tavs jastins arii ir no turienes un spriezhot peec kommentariem chata vinjsh visiem lago.

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

tas tavs jastins arii ir no turienes un spriezhot peec kommentariem chata vinjsh visiem lago.

neko vinsh nelago :) es skatos pa skaisto :) Super kvalitatee ! USA ielika Sveici bortaaa draud 5+20 noraidijums amerikaanim! Nebus labi :(

SOMI 1:0 vadiibaa pret KANADU :) Kanada paliek uz 2vaam minuteem 3jataa pret 5 :)

P.s. Bljeeee USAI iedeva 5+20 :( bus d1rsaaa!

Noraidijums Sveicietim! super :)

SOMI 2;0 vadiiibaaa :D juuuuuhuuuuuuuuuuu

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

dirsaaa 2minutes USA spelees 3 pret 5 :(

Dirsaaaa 1:0 Sveice vadiiiibaaaaa :(

Somi sit kanadieshus :) Bet ko tas dod,ja Sveice riktigi kapaa pret Amiishiem :( :( :(

Amishiem vel 1na minute mazakums :(

Mazakums iztureets! Bet Usa nesaprot ko dariit un Sveice stabila aizsardziba :(

USA bistami uzmeta,bet nu sarezgjiti bija iemest no stuura :(

Sveice kontrolee situaciju 2vi pretuzbrukumi un MArks Streits netraapa tukshos vartos !Roberts Eshs izvelk!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Vel 4minutes jaspelee! USA netiek SVeices atrumiem lidzi! Sveicei vairak bistamu momentu! Es tak teicu ka SoMI panjems kanadieshus :D Es to jutu,redzot SOmu speles :DD

Beidzot arii USA bistami atnjem ripu un bistami uzmet! Bet Sveices vartsargs izvelk!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Sveice uz 2vam minuteem paliek 3jataaaa! Somi 2:1

Amerikanis neiztur un arii nopelna 2viti ! Vel 20sekundes! 4pret 3 ! Amerikani labi kontroleja ripu,bet nezinaja ko ar vinju dariit !

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

1:0 beidzaas 1mais periods!

Metienu attieciba 6 pret 10

Iemetienos Sveice arii paraka!

Vel 30sekundes bus jaspelee 4pret 3 un tad jau paliks 4 pret 5.

Tiesneshi pietiesaaa Sveicei pa labu just var nedaudz!! Amerikanji tadi nobijushies izskataas!

Somija Kanada 2:1

Metieni 18:10

P.s. tiem kam nerada to ko man raada :) Varat sekot teksta rezhimaa lidzi

http://esports.lv/hokejs/pc_2009/04052009-live_asv_sveice

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Man ar lago, kaut arī aizvakar krievu spēli skatījos ideāli.

Stulbā šveice. Labi ka vini 2 periodu saaks trijatā pret 4. :)

EDIT: o kāēr rakstīju sāka labāk rādīt. Vairs tā nelago.

Edited by lazda2
Link to comment
Share on other sites

:)

sukas nevar normali paarraidiit speeli.

JUms dzekinji ir stulbais MDSL :DD Tur jau tajaa my2p ir daudz linki :) nevajadzetu tak visiem lagot :) Es personigi skatos caur MEDIA PLAYER un viss rada chiki piki,bet nav jau nekads prieks skatities,ja zaagjee :( Pa TV6 rada Somi-Kanada un 23:30 tur bus USA-SVEICES atkartojums ;)

Da tas sveicietis jau arii tadu pretigu sharu ielika,pec Amiishu kljudas :(

Link to comment
Share on other sites

:DD Tur jau tajaa my2p ir daudz linki :) nevajadzetu tak visiem lagot :) Es personigi skatos caur MEDIA PLAYER un viss rada chiki piki,bet nav jau nekads prieks skatities,ja zaagjee :( Pa TV6 rada Somi-Kanada un 23:30 tur bus USA-SVEICES atkartojums ;)

Da tas sveicietis jau arii tadu pretigu sharu ielika,pec Amiishu kljudas :(

ik pa laikam tur normali raada....

kur tik stulbi var izdomat raadiit somus un kanaadu kad izskjiriga speele latvieshiem ir shveica usa..

tagad esmu vispar kaut kada kameraa kur neko nekomentee un neko neraada tikai laukumu :D

Edited by radler
Link to comment
Share on other sites

Amerikanjiem jau pashaa sakumaa bija laba izdeviba atspeleet! bet sveice arii paraadaa nepalika un sanaca bistams uzbrukums! Rezultats nemainigs! bet tagad vismaz pilnos sastavos abas komandas speles!

kanadas spelee visu laiku sakjershanaas :DD

Amerikanis apspelee iziet 1vs1 bet parmet vaartiem paari :(

Noraidijums sveicei :) Super!

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...