Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Cerams ka izkritīs, piespiedīs kaut ko mainīt, pagaidām bezcerīgi, varbūt pret britiem iemācīsies vairākumā spēlēt :thumbsdown:

Tu esi pārliecināts, ka kaut kas mainīsies? Kas Latvijā var mainīties? Atbilde ir vienkārša - PILNĪGI NEKAS!

Latvijas hokejs = pilnīgs bardaks

Link to comment
Share on other sites

Nu šadā veidā vel jau vairāk būs dirsā :)

Es labāk skatos, kā Latvija piedalās Pasaules čempionāta A grupā ar stiprākajām pasaules komandām, kur ir visas spēles skatāmas, nevis, ka mīcās pa B grupu :(

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka mainīsies, nosēdinās visus superstārus pie vietas. Ir jābūvē sistēma, jādod trenerim laiks ( trīs ) gadi, lai būvē saimniecību no nulles. Par to daudz ir runājis Puče un pilnībā viņam piekrītu. Jāņem piemērs kaut no tās pašas Šveices, kas agrāk ēda ar mums no vienas siles, tagad viņi sēž pie galda.

B grupā būsim čempiņi ^_^

Link to comment
Share on other sites

Protams, ka mainīsies, nosēdinās visus superstārus pie vietas. Ir jābūvē sistēma, jādod trenerim laiks ( trīs ) gadi, lai būvē saimniecību no nulles. Par to daudz ir runājis Puče un pilnībā viņam piekrītu. Jāņem piemērs kaut no tās pašas Šveices, kas agrāk ēda ar mums no vienas siles, tagad viņi sēž pie galda.

B grupā būsim čempiņi ^_^

Ko var treneris vispār izdarīt, kādas viņam iespējas ir, tādas viņam ir. Ne jau tagad Nolans ies un no savas kabatas kaut ko finansēs! Finansējumam ir jānāk no valsts puses, ko valsts nespēj nodrošināt.. Nevar neko sakārtot, ja nav finansējuma.. Nu tu salīdzināji ar Šveici..

Ja izkrītīs LV uz B grupu, tad priekš manis hokejs būs miris :D Baigi vajag būt čempioniem B grupā - apsmiekls.. :(

Link to comment
Share on other sites

Es jau nesaku, ka viņam vjg likt savu naudu, nejau par naudu ir runa. Es vairāk domāju tieši komandas būvēšanas procesu kā tādu, nav jēgas mainīt ik gadu treneri, ja skaidri un gaiši ir redzams, ka pietrūkst motivācijas un meistarības.

Link to comment
Share on other sites

Ko jūs te raudat? Vakar lieliska spēle bija. Prieks bija skatīties kā mūsējie šos masēja visus trīs periodus. Bet spēli uzvar tas, kas vairāk iemet pretinieka vārtos un austriešiem bira iekšā viss iespējamais. Nevar jau vienmēr vinnēt.

Šeit es atcerējos spēli pret Šveici 2009.gadā, kad mēs uzvarējām bullīšos. Šveicieši kustējās divreiz ātrāk par mums, meta divreiz vairāk, pa mūsu zonu vien dzīvoja. Bet mūsējie spēlēja pacietīgi, padarot viņu metienus neefektīvus. Šveicieši savu vienīgo golu iespieda tikai pašās spēles beigās.

Vakar mums totāli neveicās. Bērziņš vispār savu golu gandrīz netrāpija.

Link to comment
Share on other sites

Es jau nesaku, ka viņam vjg likt savu naudu, nejau par naudu ir runa. Es vairāk domāju tieši komandas būvēšanas procesu kā tādu, nav jēgas mainīt ik gadu treneri, ja skaidri un gaiši ir redzams, ka pietrūkst motivācijas un meistarības.

Tam es Tev pilnīgi piekrītu, ka treneri mainīt nevajag, tas tikai traucē komandai, jo katram trenerim ir savs spēles stils..

Arī par motivācijas trūkumu ir jārunā, jo tā ir viena no lielākajām problēmām, jo tādas vienkārši NAV :D Visi mēs atceramies Cerību kausu, kad skaidri un gaiši tika pateikta spēlētājiem, kāda ir motivācija = uzvara :D

Oddish, neviens jau neraud, mēs izsakām tikai savu viedokli.. Austrija ir daudz vājāka, kā Latvija, bet tā pat vien nekas nesakrīt vārtos..

Link to comment
Share on other sites

Odiņ, Tu gadījumā neredzi šādu LV izlases spēli jau trešo gadu pēc kārtas? Kāda jēga ir no tā , ka Tu spied, bet nespēj realizēt metienu? Izlasē atspoguļojas tīra Rīgas Dinamo sezona.

Es jau nesaku, ka mūsējie nevar, bet ir liela problēma ar galvām. Agrāk visi plēsa dirsu @PČ, jo saprata, ka tas ir vienīgais veids kā no BČ vai LČ tikt kur projām, kaut uz to pašu DEL vai Somiju. Tagad visiem ir līgumi kabatā un tas ir par iemeslu tam, ka trūkst motivācijas un vēlmes par ko cīnīties.

Par Olimpisko kvalifikāciju es protams nerunāju, tur tomēr bija komandai kapteinis, kas puišiem pateica, pa skarbākam vārdam.

Esam reālisti, šis PČ izskatās pavisam vāji un bail iedomāties, kādi mēs būsim Sočos, ja Kirovs noņems Nolanu.

:(

Link to comment
Share on other sites

Ozoliņš parakstījis līgumu uz vienu sezonu ar RD ^_^

Super... Tas priecee....Vakar skatiijos USA - RUS , es vnk shokaa cik labi USA speleja, atceroties cik sudigi vinji pret mums nospeleja.... Nu nekas janjem vai nu Franchi ar 3 vartu parsvaru vai papildus frichi vel jasasit :)

Link to comment
Share on other sites

Tikko beidzās arī Norvēģijas - Zviedrijas spēle. Vispār teikšu, ka spēle patika. Zviedri protams ir zviedri, bet patika, kā norvēģi pretojās. Asumu katrā ziņā netrūka un spēle bija interesanta.

Rīt vajadzētu būt labai Zviedrijas - Kanādas spēlei, un protams arī Latvijai izgājiens pret slovākiem.

Link to comment
Share on other sites

Nzn, kam ir jānotiek - lai šodien piedzīvotu brīnumu, varbūt tam pašam Gudļevskim. Kas zin.

Viņam vismaz ir liela motivācija labi nostāvēt, domāju, ka šodien varētu rādīt brīnumus :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...