Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Jā, šodien nu gan vārtsargi nenospēlēja to labāko spēli, pats trenējos hokejā un mūsu komandas vārtsargi pat ir nedaudz labāki par to enkuzēnu, ne reakcijas ne ātruma. Holts, jā viņš nostāvēja uz normāli. Nekas gaidam nākamo spēli, bet tur jāuzvar :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Man saak patikt musu arzemnieki...Ipashi Wargs,Melins un Lundmarks...Pedejam,vel nedaudz jaatveras,bet buus labi...Nu Lucenius gan jau arii patiksies....Patik man shitais Pekas piedavatais stils,vel jau daudz pie kaa ir japiestradaaa un vel ir laiks...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nu ko siiikie shodien zaudeja :) Jacer ka vakaraa pret Znachoku,pret puishiem kuriem shurpu bija jalido kam paniskas bailes bija, sanjemsies un saaks radiiit to ko no vinjiem gaida,ka nekaa pedejaa majas spele,nakamaas tikai 12oktobriii...SANJEMAAS pujkas :) Man aizdoma ka shodien kastees JUCHERS varetu tikt ielikts :) DOmaju ka buuus brutali samainiits sastaavs :)

Link to comment
Share on other sites

Jāmaina kaut kas ir jau tagad. Piemēram, Lundmarku atpakaļ pie Varga un Miķeļa. Ņiživijs ar savu fantastisko sportisko formu pašlaik tikai bremzē to maiņu.

Nu jaa Nizhiviju 4tajaa mainjaa ar Ankipanu un Cipuli ..

1majaa mainjaa LUndmarks-Wargs-Mikelis

2traa Sprukts-KArsums-Melins

3 Nizhivijs-Cipulis-Dzerinsh

4taa Ankipans-Meija-Lucenius

Nu shadi es uzskatu ka vinji visi vislabaak izskatiitos,bet nejau es esmu treneris,bet jaa Nizhivijam vel jaieskrienas, un vinsh ir kljuvis leens...Vinjam nav vairs taas LOKANIIBAS...

Link to comment
Share on other sites

Tās maiņas izskatās tīri ok, 1.maiņai tādai vajadzētu būt. + vēl jau ir Podziņš, Bukarts, Štāls.. Spēlētāji ir, tikai pagaidām nav izdevies viņus salikt kopā tā, lai kaut kas sakraīgs izdotos. Nu vismaz pie šī trenera. Ņiživijam vajag laiku, lai atgūtu normālu formu + vēl Loko traģēdija viņu sūdīgi iespaidoja.. Melins laikam tāpēc arī 2 spēles atsēdēja, jo viņam vajdzēja sakārtot galvu(Stefans Līvs laikam bija viņa labākais draugs).

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...