Jump to content
GIGN Forum

Hokejs


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

Vakardienas spēle man patika. Baruļins vienkārši hipermonstrs. Edža arī ļoti labi nostāvēja!

Nākamā spēle 17. februārī 7.00 (!!!) no rīta pret Krieviem!

Nevar saprast vai jābrauc baigi agri no rīta uz darbu jau 7.00 vai ko darīt?

Link to comment
Share on other sites

Nākamā spēle 17. februārī 7.00 (!!!) no rīta pret Krieviem!

Nevar saprast vai jābrauc baigi agri no rīta uz darbu jau 7.00 vai ko darīt?

Tu jauc draugs kaut ko :) Vai es ko jaucu? :) Pret krieviem mums sanak 2:30 no 2dienas uz 3dienas nakti :) un pec tam no 5d uz 6 ir 7:00 un no 6d uz 7d :) arii 7:00 :)

P.s. Aa jaa pareizi :) Otraadi :) 1maa spele 7:00 un parejaas 2:30 :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

:(

Ja nepatīk hokejs, ej spelē šahu!

Trešdiena 03. Marts, 2010

Avangard Omska Dinamo Rīga 15:00 Krievija Omska Arēna Omska

Avangard Omska Dinamo Rīga

Piektdiena 05. Marts, 2010

Baris Astana Dinamo Rīga 16:00 Kazahstāna Astana Sporta pils Kazahstāna

Baris Astana Dinamo Rīga

Svētdiena 07. Marts, 2010

Salavat Julajev Ufa Dinamo Rīga 16:00 Krievija Ufa Ufa-Arēna

Vesels mēnesis jagaida līdz hokejm, labi vēl ka pa vidu olimpiskās spēles :) !

Link to comment
Share on other sites

Neredzeju papildlaiku uun bullishus, jo izmeta maitas no areenas ! :@

apsargam es laikam nepatiku... emporio gaja skaidroties un to sasnoreja un prom uz menteni...

2h pagaja, kamer sameklejam kur vinjsh atrodas :@

Link to comment
Share on other sites

ssaizes gadaas ! un ir taa , ka striiideeties ar mentiem nav jeega , taa pat ssiem vnm taisniiba ...

vngais , kas man nepatika ! menti tpc sassnoreeja , ka esmu palaidis kjip rokas , pret apsargu nu labi kaut kas bija , bet par trauceessanu nuu baaac aaksti vinji ...

Link to comment
Share on other sites

vngais , kas man nepatika ! menti tpc sassnoreeja , ka esmu palaidis kjip rokas , pret apsargu nu labi kaut kas bija , bet par trauceessanu nuu baaac aaksti vinji ...

Policisti arī ir cilvēki, kā pret viņiem, tā viņi pret tevi. Šodien vien, inspektors Zariņš mani atbrīvoja(neuzlika) no 40 latu soda un palaida braukt, un novēlēja vēl izveseļoties.

Link to comment
Share on other sites

Go NINJA Go NINJA GO :) Jādabū pa dupsi šodien tā kārtīgi,lai veixme OLIMPIĀDĒ būtu ar mums :) Ja šodien pārliecinoši vinnēsim,tad OS būs izgāšanās :) Tā tas vnk ir :) Lai gana derētu NAUMOVAM savu spēles daļu sausā nostāvēt :) Muštokovs lai tik laiž iekžā :)

P.s. 6tā minūte :) Mūsejie tīri labi pagaidām kapā, Dāzrziņam un Galviņam bija labas izdevības,bet nu tagad Sotnieks 2vīti nopēlnīja,bet nu pagaidām viņi neko vairākumā nevar izdarīt...

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Latvia - Martins Cipulis (Ьberzahl-Tor) (Aleksandrs Nizivijs, Herberts Vasiljevs) 14:50

Latvia - Martins Cipulis (Ьberzahl-Tor) (Herberts Vasiljevs, Aleksandrs Nizivijs) 19:35

2trie vaarti tipiski HOSAS vaarti :) 5pret3 vairakuma izspзlei bija nepiecieрamas,29sekundes skjiet :) Da vispвr 1mв maiтa nemaz neizskatвs nogurusi :) Dвzrzinja mainja pagaidam ne ar ko neizceljas :)

Ah jaa abi vaarti vairakumaa :)

P.s. SPзle netв nav neatradоsiet :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

5:2 - smagi, bet nu nekas, parasti ir tā, ja uzvaram kkādos nesvarīgos mačos, tad svarīgajās spēlēs izgāžamies, cerams šoreiz būs otrādāk ;) Veiksmi mūsējiem Vankūverā :hooray:

Link to comment
Share on other sites

Pedējā periodā mūsejiem vispār nebija spēka :) Bet nu ko TU gribi :) Vāciešiem nav tāda KHL līga :) Un mūsējie vienīgi pārlidojuma laikā var atpūsties :) Bet kā jau minēju labāk tagad pa d1rsu dabūt,lai ir pie kā piestrādāt,nevis ja piemēram uzvarētu 5:2 aij viss tak kartibaa mazgaasim visus :) Pret Krieviem 1majaa spelee tapat tak buuus; hmmmm,teiksim kādi 8:2/6:0/ ?? Ovechkins tak 1ns pats dabus HATRICCKU Un nerunajot par parejiem uuber papaam :) kaa MALKINU,Kovalchuku,Morozovu aij labaak nerunaat parp to bail pat paliekas :) Pec 1maa perioda,Masalski bus pret NAUMOVU jamaina :) Aij aij aij :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...